IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    КАК ОБИЧАМ САМО ТАКИВА НОВИНИ

    ТОВА Е РАЗКОШНО
    Марк Мобиус: Може би вече сме ударили дъното!

    31 Март 2020 13:30

    83-годишният инвеститор смята, че вече има признаци, които предполагат много добри възможности за купуване.



    ууууухххххххх казва и да купуваме . става още по разкошно !!!!!!!!
    СКИВИ ТУКА ХАНУКЯРЧЕТАТА КА ЗАПОЧНАХА ДА ПРАВЯТ МАНИПУЛАЦИИ. ВЧЕРА ЕДНО ДНЕС ДРУГО .

    Гъндлах: През април ще видим по-ниско дъно от мартенското

    01 Април 2020 10:00

    СЯ НА КОЙ ХАНУКЯР ДА ВЯРВАМ

    Коментар


    • ОХХХХ ЧЕ СОСНООООО ЗАЛЕБИХМЕ ОТ НАСКО МАСКО


      Коментар


      • ЕЙЙЙЙЙЙЙ СЕГА ЩЕ ВДИГАТ ПРЕЦАКАХА МИ БОМБАТА

        Коментар


        • МДА

          ТОВА Е СТРАХОТНО

          ХАМЕРИКАНЦИТЕ ОНЗИ ДЕН НА 30 МИНУТКИ НА МОЕТО ЛЮБИМО 22222

          ИЗЧИСТИХА НАЙ ГОЛЕМИЯТ ОБЕМ НА 30 МИНУТКИ ДО СЕГА . КАТО БИХА ВЪРХО НА ОБЕМЧЕТО АЗ ПРЕДВИДЛИВО ЗАТВОРИХ ДЪЛГИТЕ ЗА 24000 И СЕГА ЛЕБЯ БАНИЧКА С БОЗИЧКА . АСИСИ АСИСИ АСИСИ АСИСИ



          Коментар


          • ОПАААААААААА. ЗЛАТОТО СИ НАПРАВИЛО ПИНЧЕ НА 4Н ВИРУСЧЕТО И ДИГНАЛО СОООООСНО

            Коментар


            • ДОБРЮТРО ГЪЛЪБЧЕТА!

              УСМИХНЕТЕ СЕ. ДНЕС Е ПАЛАВ ДЕН.

              УСМИХНЕТЕ СЕ ЗАЩОТО ПРЕДИ АКЪЛОЛИПСИСА НЕ СЕ УСМИХВАХТЕ А ГЛЕДАХТЕ КАТО ........................ ДА НЕ КАЗВАМ .

              САМО ЗА ПАРИ МИСЛЕХТЕ И КОЙ ПО БОГАТ ОТ ДРУГИЯ ДА СТАНЕ. ААААА НЕ, ТАКА НЕ СТАВА И СКОРО ЩЕ ГО РАЗБЕРЕТЕ

              НАЗДРАВЕ С ЕДНА БОЗИЧКА С БАНИЧКА !

              Коментар


              • АХА. СЕГА РАЗБРАХ ЩО ДИГНА ДО ТУКА ДАУЧО. ИСКАЛ РЕБАУНДЧЕ ДА СИ НАПРАВИ И НАДОЛЕ . БИВА ДА ТИ КАЖА

                ОБЪРНАТИТЕ ГЛАВИЧКАДЖИИ ИЗГОРЕХА . АСИСИ АСИСИ АСИСИ

                Коментар


                • ЕХАААААА ЩЕ СИ ИМАМЕ ХИПОДРУМ . КЕФФФФФФФФФ.

                  ЩЕ СИ ЗАЛАГАМ НА КОННИ НАДБЯГВАНИЯ.

                  ДА ИЗЖИВЕЕМ КРИЗАТА В ЛУКС


                  Борисов договори с престолонаследника на Абу Даби хиподрум край Шумен

                  Коментар


                  • ЕХАА ОБЪРНАТА ГЛАВИЧКА НА ДАУ ЖО .

                    ТОЧНО ТАКА - ПАДАНЕТО Е ВИНАГИ С ДВОЕН ВРЪХ

                    ДИГАНЕТО Е С ОБЪРНАТА ГЛАВИЧКА

                    Коментар


                    • ТОЧНО ТАКА . РИСУВАМЕ ОБЪРНАТА ГЛАВИЧКА НА ДАУ ЖО . ТОВА ВЕЧЕ И БЕБЕНЦАТА ГО ЗНАЯТ








                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                        Докато не чукне десЕтка, натискът надолу няма да спре!
                        Не мисля. Макар, че дори да стане не ме бърка кой знае колко стига емитента на опън енда да не затвори едностранно догоговора по това време.Нищо не би ме учидило вече. Спомних си 11 септември и как тогава светът се преобърна, но малцина го осъзнаха, сега е същото. А олиото. Мога да си го държа докато съществува договора или докато съм жив.Тайминга ми е три месеца 50 гущера таргет. Което не би ме учидило. . Половината от позицията ми по мидата ми стои . Досега съм избил рибата с нея. Първата партида ми замина на чудна печалба. Шеврона честно ме дразни малко и може да литне. Ти спекулираш ли с нещо в момента или си на стендбай?

                        Коментар


                        • ММММММММ ЧИ ХУБАВО МИ ИЗЛЕЗЕ ОЛ ИНА НА НАСКО- ТЪРГУВАЙТЕ ТЪРГУВАЙТЕ ЧЕ МАЛКО ОСТАНА . ПОСЛЕ АКЪЛОЛИПСИС. ПРЕСТЪПНИЦИ ПУСНАТИ ОТ ЗАТВОРИТЕ ПО ЗАРЪКА НА ХАНУКЯРИТЕ .

                          БЕЖАНЦИ ТЕРОРИСТИ В ЕВРОПА НАБУТАНИ В ЕВРОПА ОТ ХАНУКЯРИТЕ

                          Last edited by the architect; 31.03.2020, 19:53.

                          Коментар


                          • ОЛЛЛЛЛ ИНННН ДЪЛГОООООООО НА НАСКООООООООО. ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ


                            Коментар


                            • ДАУ ЖО ВЕДНАГА ДИГНА ОТ БОМБАТА

                              Коментар


                              • ЕТО ТОВА ВЕЧЕ Е ПО ДОБРО ПАДАНЕ ОТ БОМБАТА НА ДАКСА. ПАДАНЕ КОЕТО ВСЯКА БОМБА ЗАСЛУЖАВА

                                Коментар

                                Working...
                                X