IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • да попиша още малко ще като се изсули със сопол от 10000 няма да има и интернет

    Коментар


    • хей хейййй късоооооооооооооооооооо и на наско от 10000. новият биткойн иди. това което подържаше статуквото на еврейчетата 20 години си отива . късото от 10000 ще размаже всичко . крайййййййййййййййй


      а дау жо се пъни още в низините . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяя

      Коментар


      • този е един от израел. познавам го . значи веднага късо .

        Инвеститор ветеран: Най-вероятно ще видим нови рекорди за S&P 500 тази година

        09 Юни 2020 17:00

        Коментар


        • юхуууууу. нови дъна на яната . азия е фалирала вечик

          как обичам да фалирам дръпнати роби на евреите .
          Last edited by the architect; 09.06.2020, 17:04.

          Коментар


          • Затворих даксовете че соросоида почва да рисува обърната кратунка. Какво друго

            Коментар


            • Само аз царят слънце. Само аз казах оли ин късо от свещеното 1358 на еврака. Сега хапвам бахурче с праз лук .

              Коментар


              • Пук пук пук стопчута на даксажиичета.

                аз при такива покачвания веднага пускам ол иновете защото СОРОСОИДААААА ПОЧВААААА ДА РИСУВАААА ОБЪРНАТАААА ГЛАВИЧКААААА. ХЬХЯПЯХПЯПЯЯХЯХХ

                Коментар


                • Видяхте ли. Троловетехот тематахдакс умлъкнаха. Соросоида им спря плащанията и техспряха дахсе правят на великите трейдъри . Особенно онова трейдърче мойсеи монтозавъра. Хяхяххяяхяххя



                  Коментар


                  • Точно така соросоид леекинко надоле. Рабрах че.си спрял заплатите на форумните плямпачи защото си избил късите и вече нямаш нужда от тях.

                    Коментар


                    • Аз много се радвам как забавяш апокалипсиса а пък другите си мислят че се тревожа. Детската ми мечта ще се изпълни и ще изпратя всичко при оня с копитцата и рогцата най накрая след 100 години въртолене

                      Коментар


                      • Тоооочно така соросоид. Лееееекинко леекинко изпускай еврейските индекси. Забавяй забавяй че така хубаво да те ..... най накрая и после и да не помислиш за курекция

                        Коментар


                        • абе много се въртоли тоя дакс около бомбата ми . дай пак да му кажа падай че да се стресне . е накрая ще стане като яната пънене пънене и после пищене

                          късу

                          Коментар


                          • абе пак се замислям . тоа бб защо толкова много обича израеееееееееееллллл

                            Коментар


                            • абе голяма любов на бб с израееееееееел . където пусна телефункена , все повтарят израел това израел онова , вече имам чуството че сме израелска губерния , случаенос , не мисла


                              Борисов се интересува от сътрудничество с Израел за ваксина за COVID-19


                              не е случайно вирос 19 съм аз , израел искат съюзници срещу вироса

                              Коментар


                              • яната гледам още е паднала от бомбата ми на 4н , ама соросоида вика споко всичко е окей и мирише на маргаритки

                                Коментар

                                Working...
                                X