IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обаче сорос колко е точен само. Кефи ме. Пипа бомбата и веднага наггоре. Още не мога да и се нарадвам на тази бомба

    Коментар


    • Иеееееессс пиленцаааааа

      давидчо пипна бомбата до пип 10213.58

      аз затворих и той дигна

      ураааааааааа

      Коментар


      • спомняте ли си тая малка бомбичка на 1 мин на 10213,58 отпреди месец . три пъти давидчо соломонов се засилва към нея и три пъти за пип , два не я тества . дори се беше засилил и четвърти път от 11111. хи хи

        тоя път обаче ще ви дръпна надолу и ви изтрепа стопаците даксажии

        Коментар


        • Бутай даксот казах за 10214 и да фалирам бичацииии

          като гледам днес може и да чукнем 10000. Просто технологиите много се опъват и поддържат дакса. Нали всички много разчитаме на технологиите. Те са велико нещо. Хора не ни трябват
          Last edited by the architect; 14.05.2020, 15:05.

          Коментар


          • и пак казвам . вирос 19 това съм аз а не някаква измишльотина която соросоидите пробутват по техните цукербергски медии.
            има ли някоя медия или правителство която да не е притежавана от давид соломон шевввввввввв на голдман саш - НЯМА

            хубавото е че скоро като дойде истинската новина всички ще забравят за измишльонтината 19 и ще пискат само за паричките си .


            ай падай даксот . стига се се въртолил пред неизбежното
            Last edited by the architect; 14.05.2020, 13:01.

            Коментар


            • гледам че цукърбърг нещо напъва петрола за нови върхове но си мисля че този мега екстремум на 27,50 ще му охлади страстите и лекинко полекинко ще го закарам на 10 доларески отново

              Коментар


              • облизвам се пак за къси на дакса че с това пресичане на трендлинииката че и страхотен тест , нещата ще станат страхотни . че и долу много неща дърпат в бездънната черна дупка на соросоидните борси .

                Коментар


                • eей мноу ме кефят едни такива статиики , купеняшки соросоидни , дето да видят малко спад и веднага ги пускат в нета 666. ами що онзи ден като дигахте айкановци не я пуснахте тая статия ами сега се сетихте като пада . то и баба вуна може така

                  Кайл Бас: Предстои депресия в САЩ, но кризата ще е още по-тежка в Китай

                  14 Май 2020 11:45

                  Коментар


                  • хохохохохо

                    пукат стопчетата на господин давид соломон шеф на голдман сащ който бил пуснал дълги светлини , пък то 3333 на дау жонс дърпало яко надолу

                    Коментар


                    • 8811 как го оценяваш за кеширане?

                      Коментар


                      • чакам ви от 1929 година да куригирате и вии не щете . ще стана на 300 години ама ще ви изкуригирам накрая . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяя

                        Коментар


                        • ай падай йеееееееееее
                          падай защото когато българските хайдуци празнуват карантината , соросоидите реват . хяхяхяхяхяяя

                          чи то кой ви нареди тази измислена карантина , разбира се че соросоидите

                          Коментар


                          • Айде суркай Наскооо
                            ама до 9222 не качиха ве

                            Коментар


                            • хубу че затворих тука насковците че гледай соросоида как дигна . ако падне за ново дъно се пускам по тренда

                              между другото ако зумнете екрана с CTRL и колелцето на мишката ще виждате по добре картинките които поствам


                              Коментар


                              • ей тука златото направи класическа игра между бомбите на 5 мин

                                Коментар

                                Working...
                                X