IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Златот о си заминава на 1358 и после 992. Бензина си заминава на 3 доларя. Къде е тръгнал тоя соросоид и аз не знам

    знам аз отишъл е да аптеката за таблетки йод. Хяхпяхяпяхяхя

    Коментар


    • Точно така

      соросоида никога не прави на връх преди апокалипсис глава с рамене

      той винаги прави двоен връх

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        НАЙ ИНТЕРЕСНО Е ОБАЧЕ

        КАКВА ЩЕ Е НОВИНАТА КОЯТО ЩЕ ИЗФАБРИКУВА СОРОСОИДА СЛЕДВАЩИТЕ МЕСЕЦИ ДО КРАЯ НА АВГУСТ
        Заедно сте писали https://edition.cnn.com/2020/05/18/o...chs/index.html

        Коментар


        • А така соросоид . Бутайййййййй до 9444 и да започва истинския апокалипсис. Дишам ти във врата. Хяхяхяхяхяхях

          Коментар


          • бутай бутай еврака до 1,098765 там затварям едни дълги

            а фалитът на европата с тоя растящ еврак е на ден два до оповестяване

            Коментар


            • До 2-3 месеца и Дау Жо и Дакси ще атакуват върховете, после ще видим

              Коментар


              • НАЙ ИНТЕРЕСНО Е ОБАЧЕ

                КАКВА ЩЕ Е НОВИНАТА КОЯТО ЩЕ ИЗФАБРИКУВА СОРОСОИДА СЛЕДВАЩИТЕ МЕСЕЦИ ДО КРАЯ НА АВГУСТ

                Коментар


                • общо взето до сега пародията на индекси дакс и дау жонс рачитаха само на наско да ги дърпа нагоре . да ама сега той ще ги събори на нови дъна . и тогава ще настане такъв живот че само си викам дано

                  Коментар


                  • добрютро пиленца . гапът при насдакът , косъмът на който крехко се държи всичко в момента още не е запълнен. това е последната надежда преди началото на края .

                    ето микрон и онази госпожа се разбрали за някакви парици . имало сиреч оптимизъм . абе от къде ще ги вземете . че тя европа е фалит . не видяхте ли че даксот падна почти наполовина . не стоите със широко затворени очи .

                    а гапчето на наско е наистина на много символично място . 9444 не е случайно защото после наско го закарвам тоооооооочно с 5 бона надолу на величествения обем .

                    ЦАРЯТ НА ОБЕМИТЕ НА ДНЕВНА 4444

                    Коментар


                    • хладна вечер беше
                      Last edited by the architect; 19.05.2020, 08:07.

                      Коментар


                      • ей соросоид

                        късо на дакса 11111
                        това ти беше целта нали ТМЕ . хяхяхяяяяяяяяя






                        Коментар


                        • соросоид

                          ти курекция ли си правиш . късо бе ТМЕ

                          Коментар


                          • соросоид

                            кажи колко плати тука на продажниците да се разпеят за вироса дето го няма

                            Коментар


                            • виж го какъв е красавец . ама петролът аз го командвам а той е пътник . хяхяхяяяяяяяяяяя

                              Коментар


                              • опаааа соросоид нещо станва с твоя петрол


                                Коментар

                                Working...
                                X