IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Arhitekte, ще има ли нacиpaне ?

    Коментар


    • Нови дъна на петролът. Красота
      бутаййй към свещеното 35.8 че имам да затварям къси. Ххххх

      Коментар


      • Интересно е обаче че соросоида изчисти в петък най големите обеми на 1н и 4н , но този на дневна на свещеното 8531 все още си остава най големият. Според мен ще е временно .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          Кака янка пак разсополиви . Тук на митко бомбата 105.905 затварям къси. Айде де не се срамувай янке отиди на 97.79. Хххх
          Вдигна веднага . После ще пусна графика

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Мхммм Монти Изгоря. Наско наско колко хора ще фалираш тази година. Горките ми грипове. Няма ли да пускат фейслифта на грипа. Хахххххххххххххххх
            Наско ще фалира целия свят. Аити измамата е брутална. Още не сме видели дневни спадове от по 20 % .

            Коментар


            • Кака янка пак разсополиви . Тук на митко бомбата 105.905 затварям къси. Айде де не се срамувай янке отиди на 97.79. Хххх

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                Няма да има повече измама Преци. Чистата истина ще лъсне . Разбира се тя никога не е хубава. Хххх
                хубаво че сложих плитък стоп на петрола че вече се е запътил към 1 долар.
                Мхммм Монти Изгоря. Наско наско колко хора ще фалираш тази година. Горките ми грипове. Няма ли да пускат фейслифта на грипа. Хахххххххххххххххх

                Коментар


                • Бут бут бут бутнииии към 11111
                  че трябва къси да се затварят. Хххххх

                  Коментар


                  • Няма да има повече измама Преци. Чистата истина ще лъсне . Разбира се тя никога не е хубава. Хххх
                    хубаво че сложих плитък стоп на петрола че вече се е запътил към 1 долар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                      Казах му на еврейчето соросно да не пипа бомбата на наско за втори път че ще загуби повторно и то повече парички и така и стана. Къде изчезна оптимизмът НА АЙТИ ИЗМАМАТА НАСДАК. хххххх
                      От it-измамата се мести в ai-измамата
                      Все някаква нова измама вади Давид Саломон изпод борсалиното

                      Коментар


                      • Абе даксът обърната главичка ли си прави. Знаех си че трябва да пусна късо и пак съм на печалба.

                        Коментар


                        • 2000 години соросоиден оптимизъм с пецакани бомби. Какво си мислите че следва.
                          Отново пошлия петъчно понеделнишки оптимизъм си замина. А още битивиту и нова не са се разврякали.
                          Бутай аити измамата Насдак към свещеното основополагащо 11111. Ссссссссс

                          Коментар


                          • Толкоз му.беше на петролът сега нагоре със стоп на 37.777

                            Коментар


                            • После що съм бил на пичалба. Ами щото сте много умни. Хххххххххх
                              Last edited by the architect; 08.09.2020, 11:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                двоен тест на бомбата на АИТИ измамата Насдак
                                уау уаууууууууууууу

                                Казах му на еврейчето соросно да не пипа бомбата на наско за втори път че ще загуби повторно и то повече парички и така и стана. Къде изчезна оптимизмът НА АЙТИ ИЗМАМАТА НАСДАК. хххххх

                                Коментар

                                Working...
                                X