IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еврака напука доста стопчета а експерти казаха че еврото само щяло да расте

    Коментар


    • Не е зле да ви кажа падането но по принцип е зле . Можеше нещо по брутално така както само една бомба може да отмъсти.

      Коментар


      • цяяяяяяяяяяяяяяяял ден въртоли еврейчето своя зехтин и най накрая го съборих до прецаканата ми бомбичка на 1 мин

        на 1 мин са най опасните за човечеството бомби

        тук на 40,058 прибирам еверйските парички

        обещание спазено

        хххххххххххххххххххх



        Коментар


        • какво напъване на яната . веднага я укротих от бомбата

          Коментар


          • еййййййй

            пуснаха еверйската новина . вече съм на дълги светлини за бомбите горе


            Срив за европейските индекси след съмнения за пране на пари от големи европейски банки

            21 Септември 2020 12:30

            Коментар


            • бях ви обещал ново дъно на златото на 1928
              ето го

              буууууууууууууууумммммм

              и прибирам еврейските ви парички дето си мислите че златото ще ги спаси



              Коментар


              • хубу че пуснахме къси на еврака от бомбата на 1н че глей как приятно залебихме другари с курабиики

                ссссссссссссс

                Коментар


                • изтрепах що има стоп на дакса с новите дъна


                  Last edited by the architect; 21.09.2020, 11:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                    Хахххххххх. Коварен е гологлавия време му е да му отрежат тиквата, даже много го забавиха- Много месеци чакахме да отупат гигантите ама и тяхното време настъпва- Гущер 0,90 не би ме учудил до декември.
                    и аз там го виждам под парапета дъното . не може един тиквеник и още стотина като него да притежават 95% от парачката . нещо е сбъркано

                    време за АпоКалипсис 47

                    ххххххххххххххххх
                    Last edited by the architect; 21.09.2020, 11:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Сега като се разбере че и безоса е продавал органи по амазона и глей кво става с великия милиардер. Хххххххх
                      Хахххххххх. Коварен е гологлавия време му е да му отрежат тиквата, даже много го забавиха- Много месеци чакахме да отупат гигантите ама и тяхното време настъпва- Гущер 0,90 не би ме учудил до декември.

                      Коментар


                      • их еврейчето се пъни на петрола . пак ще му прибера паричките на 40,058

                        Коментар


                        • бомбата на дневна на сипа започва вече да отмъщава а още не се е развихрила

                          и скоро ще оставя много хора без пукната пара

                          ххххххххххххххххххххххххххххх

                          а знаете ли от къде падна сипа . от свещеното 3581

                          браво ученици - пиша ви 6

                          Коментар


                          • Петролът е с ново дънце близо до моето 40.050. Бут бут бутни

                            Коментар


                            • Сега като се разбере че и безоса е продавал органи по амазона и глей кво става с великия милиардер. Хххххххх

                              Коментар


                              • Нови дъна на еврака. Бомбата на 1н събори еврака. Къси затворени на бомба 15 мин 18.222.

                                Коментар

                                Working...
                                X