IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а онзи ден как прибрах паричките на сатаняра не е истина . той се напъва срещу бомбата на еврака аз пускам той се напъва аз пускам - и накрая сатаняра остана без рогца . хяяхяхяяххяхяхя

    Коментар


    • но тоя сатаняр сега с тая ваксина ще очисти поне едни 500 милиона . да кажем една европа . ще видите . няма да сбъркам

      Коментар


      • сатаняря от няколко дена все стига за пип бомбата на дакса и не ще да я тества . сега обаче я тестмва и му прибрах сатаняяяяяярските парички

        хяхяхяхяхяхяяяяяяяяя

        Коментар


        • Ко стана с оптимизма на дакса. Отиде си както ви казах. Масовото тровене започна. Ковида ще е детска игра. Тоя път ще си отидат стотици милиони

          Коментар


          • Първа новина по бибиситу

            хяхяххяхяхяхяхяхх

            First person receives Covid-19 vaccine in UK

            почва масовото тровене

            Коментар


            • Да приберем сега малко парички от сатаняра
              късо евро от бомбата на 1.21266

              Коментар


              • Спомням си предния връх на биткойна. Сашко кадиев разправяше по купеното битивиту как трябва да се инвестира и точно от следващия ден когато сашко се обади закарах биткойна от 20000 на величествения обем на 4000. Онзи ден Сашко кадиев пак се обади за биткойна. Пък и като гледам как почват да инжектират Отровата ваксина на бълъците Сашко кадиев пак ще свали биткойна с двоен връх.

                ХЯХЯХЯХАПАПОТНОНАНАПАНЖНОВАВЯВОЖВОВ
                Last edited by the architect; 08.12.2020, 10:36.

                Коментар


                • Ама тоа Сатаняр как ще отрови всичко с таа ваксина не е истина . И индексите само ще падат и падат. Хяххяхяхяхяхяхяхяхя

                  всеки ден ще имаме падане с по 20 процента докато зануля всичко. Гарантирам ви. Апокалипсисът е нетърпим

                  Коментар


                  • Не съм видял хубаво падане на еврото от великата бомба на дневна на 1.2000
                    яко съм заредил къси от тази бомба и напъването в момента е яко пошло. Сега като натровя европата с ваксината и бърже бърже ще закарам еврака на парапета. Хяхяххяхяхяхяхяхяпяяяяяяяяяяяяя

                    Коментар


                    • Тоа свят се напълни само с измамници и паплач и скоро ще го затрия за 5 мин .Просто една малка бомба ще затрие всичко и аз я знам коя е. Хяхяхяхяххяхяхяхяхах

                      Коментар


                      • Абе целия свят пламнал с ковид а измамниците дигат борсите. Споко ваксината ще оправи нещата. Хяхяххяхяхяхяххяхяхя

                        Коментар


                        • С тази ваксина ще отровя стотици милиони паплач. Хяхяхяхяхяхяпяппяхях
                          съдбата ще изпълни това което аз не мога да изпълня. Хяхяяхяхяхяхяхя

                          Коментар


                          • Добрютро гълъбчета. Каквоооо пооошло и пародийно напъване. Напъването е безмислено. От днес почвам да тровя англичаните с ваксината. После ще натровя още милиарди с вакдината . Скоро идва апокалипсиса . Ще унищожа всичко за 5 мин. Милиарди микроби ще умрат. Хяхяхяхяххяхяпяпяпяхяхапопншшввжвжвовововавранжжн

                            Коментар


                            • Какво стана с Архитекта, къде отиде ?

                              Коментар


                              • Грипът е коварен Архив жъне бързо. Амин.

                                Коментар

                                Working...
                                X