IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • малко остана до сатанярския сип 3853 . после 3581 ще го свали чак до нулата за седмица . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяя

    Коментар


    • толкова се вълнувкам . след утре всичко при индексите ще бъде съсечено .

      Коментар


      • финалът е днес бичациииииииии. утле ще ви размажаааааааааааааааааа
        продължава напъването срещу тройната ядрена атака

        Коментар


        • късо на даун жонс . ще бъде страхотен апокалипсис

          Коментар


          • до утре съм прибрааааааал якоооооооооо сатанарскиета парички от 13135,8 и бомбите които ми изцака сатанярчето нагло

            Коментар


            • чакаме 3853 на сипа и апокалипсисът започва съвсееееееееееем скоро

              Коментар


              • айдеееее наздравеееее от 13135,8 сатанярските индекси с и отиват . бай байййййййй

                другата седмица почвам с -20% всекки ден

                Коментар


                • охооо сатаняра ми запълнил гапа на върха и се напъвал срещу 13135,8 толкоз ти беше сатанярч е

                  ама как ще направи върхо точно когато мазния тръмп сатаняр си отива . хохохохохо

                  сеееееееееееч д о дупка ще има еййййййййййййй

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    их мончо еврака се напъвал срещу бомбата ми . късо

                    хелоуууууу сатанярчееее. върнах еврака на прецаканата бомаб от вчера . сега късо на насдакът от свещеното 13135,8 и още три бомби . днес е върхо. от утре се почва тучната сееееееееееееееееечччччччччччччч


                    хяхяхяхяхяхяхяяяяяя

                    Коментар


                    • САТАНЯРА СЕ НАПЪВА ЗА ПОСЛЕДНО САМО ЗАРАДИ ЕДИН ПОШЪЛ ГАП НА ВЪРХА . СЛЕД ГАПА СЛЕДВА ПРОПАСТ НАДОЛУ . САТАНЯРСКАТА ИГРА С ГАПОВЕТЕ Е ПОШЛА

                      НО ПЪК ВИИИИИИЖЖЖ УБИТКОЙНА ГО СВАЛЯМ НАДОЛУ КАКТО И ОТ СВЕЩЕНОТО 1358 И ПЪТЯТ НА УБИТКОЙНА ПРИКЛЯЧВААААААААА

                      ХЯХЯХХЯХЯЯЯЯЯЙ

                      Коментар


                      • ДОБРЮТРО ГЪЛЪБЧЕТА

                        КАК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                        Коментар


                        • ТОЧНО ТАКА ВЯРВАЙТЕ НА САТАНЯРСИКТЕ ТЕЛЕВИЗИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                          Коментар


                          • ЗАБЕЛЯЗВАТЕ ЛИ КАК САТАНЯРА ВИ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ С ТЕЛЕВИЗИИТЕ СИ БИТИВИ НОВА И КАНАЛА ЧЕ ВАКСИНИТЕ СА ПОЛЕЗНИ . НАПРАВО ВИ СЕ ПРИИСКВА ДА СИ СЛОЖИТЕ ВАКСИНА НАЛИ . ХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                            Коментар


                            • ПРЕЦИ КАЖИ НЕЩО УМНО ИНТЕЛИГЕНТНО . ЗАВОАЛИРАНО . МОЛЯ ТЕ . ЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ . САМО ТИ МЕ РАЗБИРАШ

                              Коментар


                              • ДО ДЕН ДВА ФАЛИРАМ КИТАЙ И ЦУНАМИТО ЩЕ ЗАЛЕЕ ВСИЧКО . ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

                                ЩЕ ВИ ВИДЯ КА КАК МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ИНВЕСТИТОРЧЕТА ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

                                Коментар

                                Working...
                                X