IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма, толкоз беше днес дъно на 12222

    Коментар


    • Ей хубаво че затворих че глей как дигна от 12222. Играел си на числа соросоида.

      Коментар


      • Насдакът на 12222. Да позатворим туй онуй че сега ще задрапа нагоре

        Коментар


        • Сега като избамкам петролът от бомбата и индексите са тотално бай бай байййййй. Хяхяхяхяхяхя

          Коментар


          • Така е приятелю. Юхууууууу
            Теслата е вече на 555. Аз съм виновен че Мъска е вече валат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Пукат стопчета на насдаци като пукани чушлета ххххх таз година насдакът на 4000
              Да пребъде! Амин!!!!

              Коментар


              • Пукат стопчета на насдаци като пукани чушлета ххххх таз година насдакът на 4000

                Коментар


                • айде пускайте къси яни и да прибираме мощно парички

                  Коментар


                  • Оххххс този падащ еврак каква хубава кризичка идвааааа. Оле майко . Още не са пуснали новинката по сатанярските телевизии. Тези дни ще е

                    Коментар


                    • евракът продъни . време е за парапетът . хххххххххххххххххххх

                      Коментар


                      • затворих малтко къси тука на бомбата на насдакът . но хубавинята тепърва започва

                        Коментар


                        • с тоя набалончен петрол индексите този месец ще бъдат размазани . хяхяхяххяхяяяяяяяяяяя

                          късооооооо от бомбата на дневнаа и на 1н сатаняр няма да ми избягаш както винаги

                          Коментар


                          • как обича сутрешно да прибирам парички . късо от бомбата на дакса

                            насдакът си заминаааааааааа . сега всичко късо ще излиза . хяхяхяхяхяхяхяяяяя

                            Коментар


                            • така е приятелю.

                              малко остана до бомбата на яната от която ще направим много парачка 108,531. пускайтеееееееее

                              късоооооооооооооооооо хяхяхяхяхяхяхях

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                КЪСО НА ДАКСА ОТ БОМБАТА . ИНАК НОЩЕСКА БЪРЗО ОТСКОЧИ ОТ ДОЛНАТА ТАРИКАТА МУ С ТАРИКАТ ХХХХХХХХХХХХХХХ

                                даксът е галеник на съдбата последната седмица, че интересното се случва все след затварянето на европазарите + доларът набира сила, а това е ок за Дакс компанииите като цяло.

                                и според мен трябва да го ошамарят поне 3% от текущи нива, но там техниката и алгосите колят и бесят.

                                тест на нивата окол 13600 ми се струва задължителен, но да видим
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X