IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • опааа сатаняра се напъва на дакса . да му приберем парачката от бомбата . ххяхяхяхяхяхяхяхя

    Коментар


    • приготвяйте се след 9 да кажем късо на дакса и да му приберем парачката от бомбата

      Коментар


      • БАЛОНЕРССКИЯ ПЕТРОЛ И ИНДЕКСИТЕ СИ ОТИВАТ ОТ БОМБИТЕ . КОЛКОТО ПОВЕЧЕ СЕ НАПЪВА САТАНЯРА ТОЛКОВА ПО БОГАТ ОТ МЪСК ЩЕ СТАНА .Я ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ


        ЗАБРАВИХТЕ КАКВО СТАНА С УБИТКОЙНА

        Коментар


        • АМА ДАКСЪТ КАК ГО ИЗПЪРЗАЛЯХ ОТ БОМБАТА . ПЛААААААААААААЧААААА

          ТАЗИ СЕДМИЦА ЩЕ ИМАМЕ НОВО ДЪНО НА ДАКСА НА 13853 . НЯМА БЯГАНЕ С ТОЯ БАЛОНЕРСКИ ПЕТРОЛ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

          Коментар


          • тъзи седмица е КРАХЪТ

            КЪСО НА ПЕТРОЛА ОТ БОМБИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

            ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ


            Коментар


            • глей глей кво поошло напъване на даксът . бях заложил щъки от бомбата и сега сутрината му прибарам парачката . умиииииииииииииирам от кеффффффффффф. хяхяяххяхяяхяхх

              Коментар


              • напъването на даун жонс е безмислено . падането от свещеното 31358 е в кърпа вързано . крахът е тази седмица

                Коментар


                • така е приятелю. съгласен съм с теб . обаче глей как в петъка сатаняра подскочи от 12222 прецака ми две бомби и сега на нашия празник когато той винаги пада му прибирам парачката от бомбите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                    Като гледам, на едночасова графика има гап(че). Може за някои ТА да не е сигурен за прогнозиране, но то и самото предричане на бъдещите движения на цените е несериозно...

                    Въпреки това, добре помня символ-веруюто на техничарчетата: гапът трябва(ло) да се запълни, след което (в тоя случай) - да се тества (успешно, без пробив) съпротивата (отгоре) и цената да се оттласне нагоре от съпротивата, която съпротива в случая е около 1735 $... (сега цената е под тая)...

                    Да де, но ТА, без ФА - не се получава, така че и техничарите понякога влизат с двата крака...

                    Не е препоръка, дори да сме "сигурни", че се случва винаги!

                    Успехи!

                    Архитект, сетих се за този мой пост... Погледнах графиките (1h и 4h) на цената на златото...

                    След гап-а вече има и три последователни вълни и своеобразна консолидация на цените....

                    Накъде сме сега?

                    Тук ТА казва, че предстои ръст на цената. Колко? 30-40 % от спада от 3-те вълни.

                    Ако това стане - отиваме на тест на съпротивата на гапа - около 1720-30.

                    ................

                    А, ако цената тръгне надолу? Затова именно има стопове - за хора, които искат да се отърват с малка загуба. (пазар - дъно и таван нямаЛ!)

                    Когато човек почне да разсъждава, винаги разчита, че и други участници на пазара познават "характерни" движения, но това не е сигурно!

                    Т.е. - рискът е голям и никой не може да дава препоръки със сигурност!


                    Взех повод от твой пост - Архитекта, а днес ще финализирам нещата.

                    Поради характера на графиките - нещата се изменят през определени интервали. Гапът беше тестван, а дали пак може да се върнат тестовете му? Всичко може, но правилно поставеният стоп при движението - на плюс или на нула - е гаранция, че изключваме загубата.

                    Сега златото тества върхът, над гапа. Ако ползваме различни инструменти (индикатори), можем да потвърдим нашите очаквания. (всеки - своите!)

                    На дневна графика, ако днешният дневен бар затвори при настоящите нива (1715-20) - аз съм склонен да направя извода, че това си е т.нар. Бичо поглъщане. (сега нямам идея до къде, но стопът около гапа (на часова графика) е задължителен - и тъй като той "се мести" всеки ден - едно актуализиране не пречи)

                    Толкова в конкретната ситуация. (не съм с отворена реална позиция!)

                    Успех!
                    Last edited by безимeн; 09.03.2021, 18:56.

                    Коментар


                    • Няма, толкоз беше днес дъно на 12222

                      Коментар


                      • Ей хубаво че затворих че глей как дигна от 12222. Играел си на числа соросоида.

                        Коментар


                        • Насдакът на 12222. Да позатворим туй онуй че сега ще задрапа нагоре

                          Коментар


                          • Сега като избамкам петролът от бомбата и индексите са тотално бай бай байййййй. Хяхяхяхяхяхя

                            Коментар


                            • Така е приятелю. Юхууууууу
                              Теслата е вече на 555. Аз съм виновен че Мъска е вече валат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Пукат стопчета на насдаци като пукани чушлета ххххх таз година насдакът на 4000
                                Да пребъде! Амин!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X