IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ВСИЧКО Е ПЛАМНАЛО ОТ ТОЗИ КОВИД . МИЛИАРДИ ХОРА УМИРАТ ОТ КОВИДА . ВСИЧКО Е ЗАТВОРЕНИ ФИРМИТЕ НЕ РАБОТЯТ . ХОРАТА СТОЯТ ГЛАДНИ И СА БЕЗРАБОТНИ ЗАРАДИ ЛОКДАУНА

    А САТАНЯРА ДИГАЛ ИНДЕКСИТЕ . НЕЩО МЕНТИШШШШШШШШШ САТАНЯР . ХЯХЯХХЯХЯХЯ

    КЪСО ОТ БОМБАТА

    Коментар


    • ДОСТА ДОБРЕ СЕ НАПАПКАХ ОТ БОМБАТА . СЕГА КАТО Я СТИГНЕ ПАК КЪСИЧКО ЩЕ ПУСНА НО ТОЗИ ПЪТ ПО МАЛКО

      Коментар


      • КАЗАХ ВИ . ПРИБИРАНЕТО НА ПАРАЧКА ПОЧНА ХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

        Коментар


        • А ПИЧА ТУК ПУСКАЛ ДЪЛГИ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯ

          Коментар


          • АЙДЕ ОЛ ИН НА ПОШЛОТО САТАНЯРСКО НАПЪВАНЕ . ХЯХЯХЯХЯХЯХХЯЯ

            Коментар


            • ПРИГОТВЯЙТЕ ПО БОНА ПАРА ЩЕ НАПРАВИТЕ МНОГО ОТ ТАЗИ БОМБА . КЪСО ДА ПРИБЕРЕМ САТАНЯРСКИ ПАРИЧКИ

              Last edited by the architect; 22.03.2021, 11:02.

              Коментар


              • ДАУ ЖОНС И ТОЙ СЕ НАПЪВА СЛЕД НОВИТЕ ДЪНА . ЕЛА МИ ЕЛА МИ

                Коментар


                • ЕЛА МИИИИИИ ЕЛА МИ САТАНЯР ДА ТИ ПРИБЕРА ЕДНИ 10 БОНА ОТ ТАЗИ БОМБА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

                  Коментар


                  • всичко е в локдаун . КЪСО И ТО ЩЕ МИ ИЗЛЕЗЕ ОЩЕ ДНЕСКА

                    Коментар


                    • абе ковида трепе наред . хората мрат по улиците . късооооооооооооо хяхяхяхяхяхяхяхя

                      Коментар


                      • къде си тръгнал бе сатаняр нали ти казах че до края на март ще те размажа . няма да ми избягаш с твойте пошли англо сатанярски напъни .

                        Коментар


                        • не се напавай сатаняр . късоооооооооооооо. за 14505 хяхяхяхя . ние позатварихме и сега пак пускаме късо сатаняр

                          Коментар


                          • сега идва ред на прецаканата на 14505 . няма да ми избягашш сатаняррррррррр хяхяхяхяхяхяхях

                            Коментар


                            • хяхяхяхя прибрах сатанярските парички с нови дъна на бомбата която той не тества в петък за един пип . ура - а можеше нагоре да ходи нали


                              Коментар


                              • нови дъна за даун жонс . нещата започват много хубаво тази седмица . ххххххххххххххххххх

                                Коментар

                                Working...
                                X