IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • приготвяйте късите от тази бомба на дакса . нека ние му приберем паричките хххххх

    Коментар


    • о хоооооооо сатаняра си направи израелска клопка и си мисли че ще ни прибере парите . късооооооооооо

      Last edited by the architect; 08.04.2021, 15:47.

      Коментар


      • айдееее свърши ковида . 15000 и бомбите ще размажат даксът .повече нагоре няма да видите . стопчетата на даксажиите пукат като печени чушлета

        Коментар


        • сатаняр . скоро ще ти прибера паричките на еврото . пак ще останеш валат

          що се напъваш толкова пошло по израелски бе. ще ти разкажа играта бе

          Коментар


          • ето сатаняра излезе по телевизията, каза че имаме победа над ковида и той си заминава и даксът падна . хяхяхяхяхяхя
            Last edited by the architect; 08.04.2021, 13:38.

            Коментар


            • шшшшшшшшшш сатаняр . от бомба на петрола се пада . н е се подпира . ще изрина петролът ти на 1 долар и заедно с него внсичко ще отиде в киреча до края на годината . аз мога да почакам защото този път ще те размажа завинаги . хяхяхяхяхяхяхяххяяяяяяяяяяяяяяяя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                добрютро минкеееееее

                кой да ти знае че една бомба на 13048 ще унищожи света. е аз знам късо на насдакъттттттттттттттт сатаняррррррр хяяххяхяхяххяхя

                Крейзи,
                Първо нов връх, а после ще ги мислим късите.....

                Коментар


                • а по долу около дъното има и още една сатаняр. този път няма да ми избягаш с твойта еврейска измама наречена ковид мовид . хяхяхяхяхяххяяхяхях

                  Коментар


                  • добрютро минкеееееее

                    кой да ти знае че една бомба на 13048 ще унищожи света. е аз знам късо на насдакъттттттттттттттт сатаняррррррр хяяххяхяхяххяхя

                    Коментар


                    • Еврото пада от капана на сатаняра на 1.1900 и както забелзвте му прибираме причкитееее. Хяпяпяххяяхяпяпп

                      Last edited by the architect; 07.04.2021, 23:20.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        еврака има клопка на 1,1909 до там е после падаме

                        Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ПРИГОТВЯЙТЕ КЪСИТЕ НА ЕВРАКА ОТ 1,18531 ЩЕ СЕ ЛЕБИ ЯКО
                        ПОСЛЕДНО? ОТ КЪДЕ ПО-ТОЧНО шЪ сЪ ЛЕБИ, ЧЕ СЕ ОБЪРКАХ ВЕЧЕ..???

                        Коментар


                        • това беше финалът на дау жо 333333333333333 и по точно 33581 сечта започва

                          Коментар


                          • еврото си пипна клопката и запотъща . веднагически му прибирам парачката

                            Коментар


                            • забележете как по един и същи начин даксът и евракът изцакаха бомбите на 5 мин . после ми говорете че били противоположни . дига ли едното дига и другото . но апакалипсисът е неизбежен тази година . истинския апокалипсис а не ковид измамата


                              Коментар


                              • сатанярчето как обаче се подпря на бомбата на седмична . ама хубаво му прибрахме паричките


                                Коментар

                                Working...
                                X