Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
    Защото на всеки му се привиждат веднага многото пари. Най големите играчи, работят за по 15-25% годишна доходоностност. Е, и акаунтите при тях са доста дебелички.
    Да, баланс трябва във всичко, освен това широките кошници са за предпочитане от поне 10-на инструмента около 20% рискови и 80% по-малко рискови като акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
      Защото на всеки му се привиждат веднага многото пари. Най големите играчи, работят за по 15-25% годишна доходоностност. Е, и акаунтите при тях са доста дебелички.
      Абсолютно съм съгласен! Тези, които си мислят, че ще забогатеят без достатъчен начален капитал, като вземат решения с висока степен на неопределеност просто няма да сполучат.
      http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
        Убедил съм се в някои неша, едно от тях е, че много пари на веднъж не могат да се спечелят.
        Да не забравяме тотото все пак.А също така и възрастните роднини в Америка без деца....

        Коментар


        • Защо някои постоянно изтрива някои от постовете?
          В едно мнение препоръчаха някаква книга на английски не записах заглавието и съм го забравил може ли пак да напишете тази книга!
          advokatfilipova.eu

          Коментар


          • От форекс се печели и то много добре. Работата е там, че се изискват знания, опит и абсолютна дисциплина. Форексът не прощава импулсивността. Това са неща, които трябва да знае всеки начинаещ трейдър.
            http://forex-trade-orb.blogspot.com/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
              Убедил съм се в някои неша, едно от тях е, че много пари на веднъж не могат да се спечелят.
              Защото на всеки му се привиждат веднага многото пари. Най големите играчи, работят за по 15-25% годишна доходоностност. Е, и акаунтите при тях са доста дебелички.
              http://georgipiskov.blogspot.com

              Коментар


              • От FOREX се печели!!!
                Всеки, който приема форекс търговията като игра,запълване на свободно време,тръпка,допълнителни доходи и т.н. губи!
                Всеки, който след работа сяда на компютъра и се надява да изкара 20-30 $ допълнително към заплатката си е обречен.
                Това е работа като всяка друга и изисква пълно отдаване , за да живееш от нея.
                Да, аз печеля и живея от форекс,моите колеги и познати -поне 4-5 човека работят САМО това и не се оплакват. Ако включа и познатите ми ,които се издържат САМО от търговия с акции, бройката нараства значително.
                Не съм забогатял! Едва ли ще забогатея,но това е моя бизнес,който обичам и на който съм се отдал. Обичам тази работа и ще я работя, докато съм жив или докато съществува валутен пазар.
                АМИН !!!
                Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                私は最高のトレーダーだ

                Коментар


                • Убедил съм се в някои неша, едно от тях е, че много пари на веднъж не могат да се спечелят.
                  http://trader-idimitrov.blogspot.com

                  Коментар


                  • Да така е но има нещо не се връзва в цялата тази работа.
                    Пример на 19.12.2013 златото падна до 1200 USD, 60 дни по късно на 19.02.2014 златото удари връх 1400 USD т.е. 200 USD на всяка унция.

                    Ако имаш 1800 лева и ливърич 100 на 19.12 то може да вземеш 100 по 200 т.е. 20 000 USD на 19.02.2014 но това никога не се получава защото на 19.12.14 златото за около 1-2 часа тръгна в обратна посока и затвори всички позиции на хора дето бяха познали поскота а след това на следващия ден логично се затвориха всички позиции на хората дето са объркали посоката.......................................... ..........
                    advokatfilipova.eu

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                      Тези дето печелят от форекса, не влизат по форумите. Така че не виждам какво да коментираме.
                      Много добре казано.
                      http://trader-idimitrov.blogspot.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                        Те не печелят само от спреда а и прибират 100 % от загубите на трейдърите защото не изнасят позициите освен в много редки случай когато се натрупат много позиции в една посока
                        Тази практика не е нещо ново и я е имало откакто има борси! Ако искаш сделките ти да са 100% на пазара просто се избира читав брокер.
                        Само че брокерите са малкия проблем

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                          Не забравяй че брокера печели и от спреда.

                          ако ти искаш да купиш нещо от брокера за него не е проблем да склучи обратна сделка на твойта при по-голям оператор от който ползва добра отстъпка. Така си хеджира сделката само че спреда който ще плати по късата позиция е 0.5 пипса а по дългата към теб -1.9
                          Те не печелят само от спреда а и прибират 100 % от загубите на трейдърите защото не изнасят позициите освен в много редки случай когато се натрупат много позиции в една посока
                          Last edited by night_lord; 06.06.2014, 11:18.
                          advokatfilipova.eu

                          Коментар


                          • Откъде да започна ....

                            Търгувам реално от 2009 ( примерно от 2007 да съм цъкал на демо). Самият аз съм занулявал сметката си 3 пъти .. Отдавам го на това че " началния капитал" беше малко ... бях млад и исках да стана милионер най-късно следващия месец .. с 1000 лв сметка - няма как да стане .. Има огромна разлика между "реална" и "демо" сметка ..... В интерес на истината смятам че тези конкурси нарочно те пристрастяват да играеш с максимален маржин и брокерите да ти прибират бързо, бързо реалните пари.
                            Започнахме с един състудент, до колкото знам на третия фалит се отказа ... За жалост успях да зарибя и най-добрия си приятел и той фалира 2 пъти преди да зареже форекса. В тази връзка избягвам да зарибявам когото и да е, и не говоря че търгувам на форекс пазара.
                            Вече от 2012 внесох повечко пари , играя доста по-консервтивно. като маржин влизам 1:1 .. с мартингейл да го докарам 1:3 ... Месечната доходност 1 до 2 %, което ме устройва ( по добре е от банков влог). Техническия анализ според мен в по-голямата си част е глупост, по-добре се ръководете от "фундаментални новини за развитието на дадената икономика".
                            В момента текат процеси срешу редица големи банки за манипулиране на пазара, така че очаквайте "нерационални движения" в изобилие и не търсете логика в някои движения.
                            Работя на читава работа, така че не съм притиснат да правя глупости, тъй като в края на месеца трябва да изтегля Х лв за да има какво да харча .. по скоро всеки месец си довнасям - което си е голям + при дисциплината.
                            Та за тези 5+ години - реално съм си избил 3-те занулявания + 20% доходност, което обаче прави по 4% на годишна база - по зле от лихвата по банков влог и инфлацията в страната ... т.е. реално не мога да твърдя че съм спечелил от форекс. По скоро го правя заради тръпката и надеждата
                            Дано на някого съм бил полезен - другите спокойно могат да почнат да плюват, колко некъдърен трейдър представлявам

                            * да добавя, че няма гаранция нощес да не гръмне някоя японска централа и сутринта да съм на тотална загуба .... и да трябва още 5 години да "трейдвам" докато изляза отново на печалба ...
                            Last edited by sirFaith; 06.06.2014, 00:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
                              Напълно възможно и в реда на нещата е "обикновеният" българин да си докарва по някой друг лев от форекс. Иска се малко търпение, дисциплина и разбира се познание в сферата.
                              Да, звучи просто и е вярно. Само че идеята е да нямаш дисциплина, да играеш на голям марджин и някой ден да ти приберат всичко което си трупал на дребно.

                              Ако играеш основната двойка с марджин макс 1:4 винаги печелиш, което обаче е скучно, ако си с малък капитал, и затова на играчите се предлага марджин 1:50 или дори 1:100.

                              Тоест ако го ползваш не е въпросът дали, а кога ще фалираш.

                              Коментар


                              • Напълно възможно и в реда на нещата е "обикновеният" българин да си докарва по някой друг лев от форекс. Иска се малко търпение, дисциплина и разбира се познание в сферата.
                                http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                                Коментар

                                Working...
                                X