IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Равновесие има модел и стриктно се спазва, друг е въпросът че ти него знаеш.
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Е тука много бъркаш. плаващи курсове са широко разпространени от 50 години. От 50 години текат опити за съставяне на модел който да обяснява движението на валутите. и 50 години има пълен провал. Нито един модел, пак да повторя - нито един - не върши работа. Едни от най-умните хора на земята се опитват да схванат какво стои зад движението на валутите и реално никой от тях не е успял да измисли нищо действащо. Нито през фундаментални променливи са успели да го направят, нито през технически анализ.

      това разбира се не пречи на огромно количество спекуланти да вярват че точно те ще успеят, само им трябва още малко опит и малко повече висене пред монитора.
      Движението на валутите и причините за движението са ясни много отдавана!
      Това,че ние не го знаем,не значи,че не е така!
      Има една шепа хора,които са измислили тази игра,и защо си мислиш,че дори те не знаят правилата?
      лошото е ,че те са на много високо ниво(масони,илюмината ит.н.), и не биха позволили да им се бърка в кацата с мед!
      Нашета борба е за трохичките,които падат от пировете им!
      Успехи!
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Валути на развиващи се пазари. Не го правя постояно, но от време на време както е последните шест месеца с висока разлика в лихвите и в същото време подобряващ се сентимент към тях върши работа. Ако сентимента се смени ще затворя всичко. Но реално са доста малки суми и отворените позиции и печалбите съответно.
        Валутите на развиващите се пазари са много добра идея, много пъти съм го мислил
        но са много рискови също така, освен това за тях няма и дотатъчно новини какво се случва. Турската лира беше до началото на годината добра за къси позиции и вероятно пак ще е. Аржентинското песо е било преди години превъзходно, ама не съм и разбрал кога им е паднал борда и какво се е случило там

        Коментар


        • Явно ти можеш да се задоволиш с 1-3% печалба. Което от сметка 1000 лв , е от 10-30 лв месечно. С колко пари играеш ?
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
            Тази професия не може да ти гарантира сигурно възнаграждение.
            Еле па на мен,викаш!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
              Може да се печели, защо да не може. Професия като всяка друга, в момента, в който я усвоиш си я практикуваш.

              Основния проблем е, че всякакви хора с други професии идват на пазара и чакат да почнат да печелят едва ли не от вчера.
              Тази професия не може да ти гарантира сигурно възнаграждение.
              http://trader-idimitrov.blogspot.com

              Коментар


              • Може да се печели, защо да не може. Професия като всяка друга, в момента, в който я усвоиш си я практикуваш.

                Основния проблем е, че всякакви хора с други професии идват на пазара и чакат да почнат да печелят едва ли не от вчера.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                  Да така е но не малък брой хора е форекс брокерите обират всичко на всички играчи, това май не е даже и хазарт а си е просто измама.

                  И пак да питам има ли поне един човек от този форум дето да е спечелил в действителност?
                  Както вече някой се изрази, тези който печелят от форекс, вероятно не пишат по форумите.
                  http://trader-idimitrov.blogspot.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    За това си изтрих " бисерите" - реших че няма нужда да подържам каквато и да било дискусия с теб.
                    аз исках да ти отворя малко мирогледа но като не искаш живей си живота никой няма да ти пречи да бъдеш част от стадото с капаци на очите.....

                    Коментар


                    • Zero sum game
                      http://www.investopedia.com/terms/z/zero-sumgame.asp
                      http://www.ing.bg/idisplaybg.aspx?page=game_theory

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от asaaa Разгледай мнение
                        защо изтри бисерите???тъкмо щях да ти обесня че си зле и с процентите и със сметките, а сигурно и с детските .за толкова безразборно и всеобхватно писане по всички теми де шо има дали ти дават и 200 лв???е те това е чиста печалба верно е 200 са си 200 кеш .пий един сок утре с моята благословия.
                        За това си изтрих " бисерите" - реших че няма нужда да подържам каквато и да било дискусия с теб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от asaaa Разгледай мнение
                          това да не си ти?
                          защо изтри бисерите???тъкмо щях да ти обесня че си зле и с процентите и със сметките, а сигурно и с детските .за толкова безразборно и всеобхватно писане по всички теми де шо има дали ти дават и 200 лв???е те това е чиста печалба верно е 200 са си 200 кеш .пий един сок утре с моята благословия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от asaaa Разгледай мнение
                            ами че така кажи де имаш 90 000 в къщи 10 000 в банка във турски лири и южноафрикански ранд и се радваш на 3-4 % върху 10 000 щом казваш че не рискуваш повече от 10 %.ако пък са във брокер лошо защото през последните 9 месеца имаше движения по 30 фигури точно на тези двойки което означва че нямаш и 1 лев вече.ако буркам поправи ме.
                            това да не си ти?
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Турска лира, южноафрикански ранд, ако някой е фен на рублата може и с нея, но мен не ме кефи. Но моя начин на игра е съвсем различен от това което се прави форекс обикновено. Реално общата ми позиция в тези валути е достигала максимум 10% от портфейла ми. Т.е. цялостната експозиция - лотовете които купувам реално са покрити със собствен капитал - изобщо не ме интересуват маржин изисквания и така нататък. Или с други думи ако купувам 10000 единици валута, то собствения ми капитал покрива 100 000 единици и това ми е горе долу максималното съотношение.
                              ами че така кажи де имаш 90 000 в къщи 10 000 в банка във турски лири и южноафрикански ранд и се радваш на 3-4 % върху 10 000 щом казваш че не рискуваш повече от 10 %.ако пък са във брокер лошо защото през последните 9 месеца имаше движения по 30 фигури точно на тези двойки което означва че нямаш и 1 лев вече.ако буркам поправи ме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от asaaa Разгледай мнение
                                би ли казалпо точно кои валути???
                                Турска лира, южноафрикански ранд, ако някой е фен на рублата може и с нея, но мен не ме кефи. Но моя начин на игра е съвсем различен от това което се прави форекс обикновено. Реално общата ми позиция в тези валути е достигала максимум 10% от портфейла ми. Т.е. цялостната експозиция - лотовете които купувам реално са покрити със собствен капитал - изобщо не ме интересуват маржин изисквания и така нататък. Или с други думи ако купувам 10000 единици валута, то собствения ми капитал покрива 100 000 единици и това ми е горе долу максималното съотношение.

                                Коментар

                                Working...
                                X