IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Флаш trader кого е измамил и как Е бат Седефчо щот аз чета от тука от там всеки подмята по нещо но никoй нищо конкретно.. за въпросното лице знам само че пишеше тук особенно в темата за психология а и по неговите думи ,приказки излизаше че е доста печеливш trader ..разбира се това само по приказки по форумите, сметки и търговски извлечения не съм гледал ) СПАРТЕ има ли значение като какъв приема пари за лихва има много врътки може да се нарече и доверително управление на пари с фиксирана доходност демек пак лихва само под масата ще се споразумет за колко ... покрай КТБ4 етох някъде че предлага ли някоя банка високи лихви и9ма затруднения с ликвидноста ..може пък и варчев да има подобни
    Pip master

    Коментар


    • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
      Защо ми намирисва на експериментите с хора на Е-Бат Седефчо?????

      Още се подвизава във гр.Варна, ама какво ли прави там някои офис да не е?
      Що бе Флашко? Офисът му на Червения е с мръсна табела "Дава се под наем"....

      По странното е друго - Варчев като какъв "приема парични средства срещу лихва" в бюрото си под ОББ по посока общината? Че и лихвите му къде-къде по-високи от на КТБ-то
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Защо ми намирисва на експериментите с хора на Е-Бат Седефчо?????

        Още се подвизава във гр.Варна, ама какво ли прави там някои офис да не е?

        Щото в форексфорум, какви какви неща пише за него и за други тука.

        Мошеническа работа е това. А никои не ви съди и преследва. Странно.. до кога?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
          jenyna според мен се бъзикаш с нас, както каза колегата по- долу, започваш от "-6" при две позиции, а баланса им е 0 , наричай го както искаш, такса, спред комисиона. От къде ги измисли тези 1000 писпа на ден Това е меко казано нелепо, 100 сделки по 10 пипса и твърдиш, че можеш да ги ханеш с нулиращи се насрещни поръчки, кой е този пазар, кой е този инструмент
          Как решаваш коя да затвориш и преценяваш, че другата която си си оставил и е на -13(със спреда) ще върне 23 пипса за да затвориш на +10
          Ако докажаш, че правиш и половината от тези 1000 пипса на ден ти давам да търгуваш и моите пари.
          Ако правиш 1000 пипса на ден ще си милионер за година, за 9 ще най-богатия човек на планетата, аз не съм чувал за такъв финансов гении.
          -Докторе много съм потентен. По 15 пъти на ден правя секс.
          -И от кога така бе дядо ?
          -Ми да ми дадеш некви хапчета, та ако може от УТРЕ

          Та и на оптимиста без загубите такава........................
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
            9 години.
            Две противоположни позиции от един и същ инструмент имат 0 спред.
            Имам чувството, че някои хора не разбират какво е спред - Ако от една сделка вземаш 20 пипса, те са си 20 пипса. Ако брокера взема 3 пипса спред, той не ги взема от тези 20 пипса, а си ги взема предварително, т.е. ти тръгваш от -3 и чак тогава почваш да работиш за своите 20, но стигнеш ли ги, те са си 20 лично твои.



            основанието е статистика - 97% успеваемост. Както стана ясно, форекс може да е игра с два изхода и както стана ясно, аз мога да играя и двата изхода едновременно, само с малко разминаване във времето.

            ГАП-ът е рядко явление, пък и колко може да е (при това абсолютно прав) - 250 -300 - 500 пипса?? А сега сравни това с 100 сделки дневно х 10 пипса всяка = 1000 пипса всеки ден. Значи месечния ГАП или седмичния си го избиваш за един ден. Освен това, ако брокера е добър и реномиран, и от ГАП-а може да се печели.
            jenyna според мен се бъзикаш с нас, както каза колегата по- долу, започваш от "-6" при две позиции, а баланса им е 0 , наричай го както искаш, такса, спред комисиона. От къде ги измисли тези 1000 писпа на ден Това е меко казано нелепо, 100 сделки по 10 пипса и твърдиш, че можеш да ги ханеш с нулиращи се насрещни поръчки, кой е този пазар, кой е този инструмент
            Как решаваш коя да затвориш и преценяваш, че другата която си си оставил и е на -13(със спреда) ще върне 23 пипса за да затвориш на +10
            Ако докажаш, че правиш и половината от тези 1000 пипса на ден ти давам да търгуваш и моите пари.
            Ако правиш 1000 пипса на ден ще си милионер за година, за 9 ще си най-богатия човек на планетата, аз не съм чувал за такъв финансов гений.
            Last edited by k_v_v_; 19.09.2014, 10:36.
            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Женя, ти да не бъркаш годините със седмици?
              Като отвориш насрещна поръчка няма да почнеш от - 3, а от -6,
              По-твоята теория ти ще вадиш 97 сделки от 100 и в двете посоки - защо тогава хеджираш
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • jenyna, Пожелавам ти много съмишленици. Това ме устройва! Много!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                  Не може - така ще взема само 1 печалба, а като отворя две - вземам две печалби. Освен това хеджирам (застраховам се от) риска и отделно пестя спреда, който за 1 - 2 сделки дневно е нищо, но за 100 - 150 - е доста. Така даже и да има ГАП, пловината е мой, а другата половина я затварям малко по-късно, при отката.
                  С 2 насрещни никакъв спред не пестиш,а го плащаш двойно.Май само ти не знаеш що е спред.
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Всичко това което искаш да водиш струва пари... Нямам време да обучавам някого , камоли безсплатно.
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • е и къде видя негативизъм?? дай да видим нещо ей тъй от реалната или демо търговия иначе тъй във форума може да разтягаме локуми колко щеш ..нека подкрепим теорията с реални действия и търговия .. хем ще видим какви ще са реакциите в реални пазарни условия ..и печалбите разбира се
                      Pip master

                      Коментар


                      • Остави моята сметка тя е моя... Но това че ти неразбираш от форекс е ясно и лошо за теб.... Намериси някой дате научи ане дасе звериш.
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                          е ако отваряш насрещни и двете ги затваряш на печалба, значи може да отваряш и само една позиция и винаги да я затваряш на печалба...100% успех
                          Не може - така ще взема само 1 печалба, а като отворя две - вземам две печалби. Освен това хеджирам (застраховам се от) риска и отделно пестя спреда, който за 1 - 2 сделки дневно е нищо, но за 100 - 150 - е доста. Така даже и да има ГАП, пловината е мой, а другата половина я затварям малко по-късно, при отката.
                          Не загребвай мед от празна делва!

                          Коментар


                          • е ако отваряш насрещни и двете ги затваряш на печалба, значи може да отваряш и само една позиция и винаги да я затваряш на печалба...100% успех

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                              вземи най накрая с реални търговски действия я обясни тази твоя система .. да стане ясно какво имаш предвид ..най добре отвори едно демо или реална сметка и казвай кога откриваш позиция как я хеджираш или там каквото е и защо ,кога затваряш едната или другата и защо ...тъй само се появяваш от време на време подххвърляш нещо колкото за спора и айде
                              Казах го, но когато човек е негативно настроен, спира да вижда и да разбира. Срещу това не мога нищо да направя. То си зависи от човека. Някои го носят до гроб.
                              Не загребвай мед от празна делва!

                              Коментар


                              • вземи най накрая с реални търговски действия я обясни тази твоя система .. да стане ясно какво имаш предвид ..най добре отвори едно демо или реална сметка и казвай кога откриваш позиция как я хеджираш или там каквото е и защо ,кога затваряш едната или другата и защо ...тъй само се появяваш от време на време подххвърляш нещо колкото за спора и айде
                                Pip master

                                Коментар

                                Working...
                                X