IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И за какво се абиш тогава да се занимаваш с невежи,а не си харчиш милионите на воля?С тия хиляди пипове на ден не може да не си вече поне милионер
    Или всеки момент ще излезнеш с оферта хората да ти дадат едни пари,дето ти да им докарваш по 1000-5000 пипа на ден срещу скромна комисиона
    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
      Ииииии ..... е,бях прав - "насрещните" не са баш насрещни .... с времето може и да са 50:50 ,но моментно не са
      "Насрещни" означава не да ги затвориш в един и същ момент, а да ги отвориш едновременно. И не са 50:50. Затварям над 90% от отворените насрещни позиции на печалба, при това - обикновено в рамките на деня. Разковничето се крие понятията "диапазон" и "ход", които никой не иска тук да разбере. Е, вижда се, че има и такива (5-10%), които чакат да им дойде времето. Но едно е сигурно - нямат стопове. Иначе, това си е МТ4, а пък някои се чудят "кво било".
      Не загребвай мед от празна делва!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
        Мълчание след последния пост
        Добре, че ги подсети. Но някои побързаха да се изложат като кифладжии.
        Не загребвай мед от празна делва!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
          Признавам,че идеално си избрал периода с хубав рейндж.
          Не загребвай мед от празна делва!

          Не е подбиран. Умишлено избягнах един друг отчет с над 5000 пипса дневно. Тома-неверниците изобщо нямаше да го приемат. Иначе всичко си има - мартингейл, насрещни, ММ и т.н. Само едно нещо няма - стопове (ще помоля пишман трейдърите поне да си мълчат, че като приказват, става ясно колко са).

          Ако нещата са правилно структурирани и подбрани, 1000 пипса дневно е минимума. Това не означава, че е лесно, нито е просто. Но който мисли за форекс с понятия като тренд и стоп, е безнадеждно осакатен от системата.

          А който не вярва, това означава:
          • или че много го мързи и не иска да провери (всичко е дадено по секунди и веднага може да се провери)
          • или нищо не разбира и няма надежда да се научи.
          Last edited by jenyna; 15.11.2014, 21:59.
          Не загребвай мед от празна делва!

          Коментар


          • Браво,не-колега!Признавам,че идеално си избрал периода с хубав рейндж.Дано и при тренд и на реална сметка постигаш подобни резултати.Това,което виждам много ми наподабява работата на експерт,който в рейнджов пазар дава зашеметяващи резултати и при тренд гърми целия акаунт.Особено с тези зависнали около 500к.С други думи - нищо ново.
            Мартингейл,обаче,никъде не видяхИ тренд не видях в този период,та малко ми се губи ролята на приятеля "много добър трендов трейдър".
            Дерзай!Акаунта си е твой ,аз така или иначе клиент няма как да ти стана
            Целта ми беше да не се подведе някой новобранец,ама пък всеки си има глава на раменете и да си му мисли
            Да намериш последователи няма да ти пожелая.Но чистосърдечно ти пожелавам акаунта ти да расте.
            Успех!
            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

            Коментар


            • Стейтмънт като стейтмънт ... кво толкоз не му разбирате
              Акаунта,така като гледам си е демо.
              Срокът му поне да бехте видели ... мързели .... ми за една седмица е.Ама що тоз период е избрал .Личат застояли сделки (пак намеквам за периода - при друг период може и кофти да стане ) .От всичко изброено => ... ми много работни ордери
              Ииииии ..... е,бях прав - "насрещните" не са баш насрещни .... с времето може и да са 50:50 ,но моментно не са

              Ей ,нема да си разучите платформите,да ги опознаете,да се научите да четете стейтмънти за секунди ..... как изобщо търгувате,не знам


              Успех
              п.с Абе що съм сред овековечените "доброжелатели"
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Е браво качила си стейтмънт - но за жалост нищо не се разбира и сериозно противоречи на това, което казваш. Не виждам нещо стотици К пипса на ден. Както не виждам и Мартингейла - виждам средна печалба 10-20 а загуба от сорта на ХХХ. Защо не пуснеш нещо от тази година пък и за един кратък отрязък от сорта на 1-2 месеца искаме да видим десетки хиляди пипсове потенциал на ден, за които говореше както и удвояванията ...
                Last edited by needtoknowmore; 04.11.2014, 20:22.
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • къв е тоя стеитмънт ни6то не му се разбира ...къде си влязъл как,защо къде се е намесил твоят трендови приятел и какъв съвет ти е дал .... после какво е станало ...айде pocvaй с обяснения в реално време ... и що тоя стеитмънт е от 2009 година преди 5 години ..защо >?? не работи ли тая система с хилядите пипсове тази година .. демо ли е или real колко си внесъл и колко си спечелил .. или трябва да се задават тия въпроси там в блогчето да цъка трафик или посещения .. има ли вече интерес за това което продаваш и тъй нататък
                  Pip master

                  Коментар


                  • Мълчание след последния пост
                    http://trader-idimitrov.blogspot.com

                    Коментар


                    • Понеже виждам, че всички вече разбраха системата и нещата опряха само до Стейтмънт, макар, че не виждам някой друг да е публикувал стейтмънт, Реших да Ви насоча към един стейтмънт, по-долу. Но преди това нека да си припомним позитивните отзиви, съчетани с пълно разбиране:

                      Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Виждаме, че се опитва да каже нещо, ама лее бисери.
                      Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Хайде почнаха бисерите - И какво ми показва движението на евро/долар? Какви 90% - как ги намираш по какъв принцип?
                      Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                      Кога ще видим извлечение с 1000 пипа печалба за един ден?
                      Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                      Айде,стига с тези безмислени писания - дай най-накрая извлечение!
                      Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Женя, само ей така да те питам как аджеба постигаш 97% като играеш с насрещна поръчка, демек 50% е успеваемостта?
                      Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                      ами aiде де подкрепи го тва" голямо '''с реални извлечения от реални сметки ..подкрепи изявленията си с търговия на живо къде влизаш, как ,с колко и така ...и да се види от всички ...такива тролове има в нета на всяка крачка всеки ден ми пращат и меили за бомбастични печалби,проценти и нечувани системи
                      Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                      не виждам защо аз да тествам нещо на демо което не ме интересува и което само ти си разбираш и може би в движение променяш ...тоя страх които казваш за мен ябно е само и единствено в твоята глава... стопът наистина ще унищожи която и да е сметка ако не знаеш къде да го поставиш ....стопът е хубава работа макар и отначало да е псуван и руган и наричан еврейска измишльотина и т.н.. в началото всеки си мисли че като не слага стоп надхитря пазара ..може и тъй да е ..от моят скромен опит мога да кажа че от липса на стоп, хеджирване и разхеджирвнае съм загубил много повече отколкото като поставам стопове ...тая работа със едновременните позиции и хедйовете съм я минал преди 5 години щом ти харесва да копаш в тая посока моля заповядай ..не е за мен... аз залагам на това накъде ще тръгне инструмента и ако съм сгрешил ще ме извади стопа... ти му мисли
                      Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                      Това е интересна стратегия, която признавам си заслужава да обърна по-сериозно внимание. Благодаря ти за нея!
                      Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                      Не-колежке,а какво става със стейтмънта?Кога ще го видим? Покажи на тези хора как го правиш,как изкарваш по 1000 пипа на ден
                      Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Много ме кефи не-колежката кви ги пише високопарни не знам какво цели - избиване на комплекси или скриване на пълно безхаберие но както и да е ... По са ми забавни бисерите: Искам просто да видя как извличат 97% успеваемост от рейнджа и аджеба колко хиляди пипса е извлякла от тези 30-40к на ден на 1 двойка
                      Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                      и какво като начертая и видя колко е този диапазон ... кое ще ми подскаже къде трябва да вляза или да изляза щот само с чертаене гледане и приказки работата не става ..ами ако цената пробие нанякъде какво трябва да направя ...
                      Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                      Абе,ти дай извлечение да видим поне един ден,дето си напраила 1000 пипа,пък ние после ще чертаем и ще смятаме.
                      Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                      Мисля си, че идеята е да не се обясни... Индивид търсещ внимание... Всичките тия простотии се оборват с просто ЕА, ама няма ти го представи защото по-интересно е да се пишат небивалици...
                      Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                      Въпроса,който ти зададох три пъти дотук - как правиш по 1000 пипа на ден след като влизаш в акаунта си по 3-4 пъти на ден за по 10-15 минути. Също така,за да защитиш тезата си може би няма да е лошо да предоставиш едно извлечение дори от един единствен ден да е,в който си изкарала 1000 пипаПък,ако ще и от демо акаунт да е
                      Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      А че не четем, четем си дори и го пишем, ама от насрещната страна не разбира та си ги твори едни и както викаш вади рейндж като перфектно място за печалба, но после се промени и вкара тренд + фракталите та прогресира! Просто пиша, защото знам че на идейно ниво може излезе добре, но трябва после това се тества на минала база!
                      Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
                      хахах, ама ти сериозно ли ? ииии кво - връзва ли ти ? ти си с математическо образование явно, ама ....... не е математика само , успех все пак.
                      Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                      Е,твори бисери щото е нов още.То се вижда от километри.Твори ги още,защото иска да се похвали,че има нещо дето се представя добре,но не иска да го сподели - т.е злорадства .... но му е простено и това,човещинка е
                      Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                      И мое питане подмина ей така Май на това на което не отговаря е част от истината
                      Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Покажи ми само един регресивен анализ на фрактал и волатилност или ми покажи как се "взима волатилността" на боб ли да хвърлям или как не знам, някой да знае всеки момент за напред каква ще е волатилността?
                      Тук трябва да има един стейтмънт. Да видим сега кой ще успее да го разчетете.
                      Не загребвай мед от празна делва!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
                        +1
                        Математически погледнато, форексът е игра с нулева сума, т.е. за да спечели някой, друг трябва да загуби. Брокерските комисиони правят възможен сценария, в който всички губят
                        Личното ми мнение е, че малък брой хора обират масата от дребни играчи. Дали са по-прозорливи или използват вътрешна информация не знам със сигурност.
                        Айде сега допусни и един друг сценарий - това са хора с много опит и мноооого знания, за придобиването на които здравата са се потрудили. Печеливш трейдър не се става за ден-два. Но е възможно и още как...
                        http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дръзновенн Разгледай мнение
                          Ами той не тя, си мислят че изхождате от неговите възгледи .Сметка от 1 млн. единици и то ако може да не са неговите .. и влизане за по няколко пипа.. 1-3 зависи от вола. Само че Той горкия, как я изчислява, даже не написа щото много ще се смеем.

                          Ами ето, говори за риск, а ако го попитам от къде му идва риска на Валутния пазар и колко вида бива и какво се прави за да се поне редуцира, ще видите какъв смях ще се смеем?
                          А иначе поразиите му явно са същите, щом хората започнаха да говорят.
                          Но иначе тука само ви будалка.. както си може явно. : )

                          Модератора, може ли така????????
                          Виждаме, че се опитва да каже нещо, ама лее бисери - чакам да ми излязат целите и няма какво да правя, затова реших да драсна некой друг ред.
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            Хайде почнаха бисерите -

                            И какво ми показва движението на евро/долар? Какви 90% - как ги намираш по какъв принцип?

                            Сега идва любимата ми част викаш макс 1% на сделка от капитала ти? Ами нали ти самата обясняваше за насрещни поръчки с увеличение на загубите и на тази база направи 97% успеваемост? Като реално отварянето на насрещни поръчки е равно на 50%
                            Ами той не тя, си мислят че изхождате от неговите възгледи .Сметка от 1 млн. единици и то ако може да не са неговите .. и влизане за по няколко пипа.. 1-3 зависи от вола. Само че Той горкия, как я изчислява, даже не написа щото много ще се смеем.

                            Ами ето, говори за риск, а ако го попитам от къде му идва риска на Валутния пазар и колко вида бива и какво се прави за да се поне редуцира, ще видите какъв смях ще се смеем?
                            А иначе поразиите му явно са същите, щом хората започнаха да говорят.
                            Но иначе тука само ви будалка.. както си може явно. : )

                            Модератора, може ли така????????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                              Ако най-после си направиш този велик труд, да вземеш лист хартия и молив и да си начертаеш потиковия дневния ход на една валутна двойка, най-накрая ще сгрееш. Не е 50%, над 90% е.

                              Сто пъти ти написах "Във форекс печели който взема, а не който дава."

                              Като сложиш един мъдър стоп (който никой не може да обясни къде аджеба трябва да го сложиш) - ДАВАШ!!!, кървиш, пускаш кръв, обезкървяваш се, БЕЗВЪЗВРАТНО!!!! източваш си сметката, харизваш си парите, даваш ги безвъзмезно, профукваш ги, прахосваш ги, копаеш си гроба, строшаваш си главата ...

                              Ако си настроил стопа си да сработва на 10% от капитала ти, имаш право на 10 грешки (даже по-малко до марджин кола) и рано или късно ги правиш и фалираш.

                              Моето правило е следното: Никога на слагам технически стоп. От управление на капитала - правя така, че никога една моя открита позиция не ми ангажира повече от 1% от капитала ми, обикновено много под 1%. След това, никога всичките ми открити позиции заедно не трябва да ангажират повече от 2, най-много 3% от капитала ми. В случай, че нещата се объркат и курса тръгне против мен и например прави 500 пипса ГАП, това не бива да ангажира повече от 10% от капитала ми.

                              Каква е разликата между "мъдрото" поставяне на стоп (за да се "предпазим") в сравнение с горните мои правила?

                              Слагайки стоп, това ти ГАРАНТИРА Ф И К С И Р А Н А загуба и така тя става безвъзвратна. Ако след малко курса се върне на плюс, брокера няма да ти върне тази фиксирана вече и осчетоводена по сметката ти загуба. Нали така - НИКОГА!

                              А при мен няма стоп, и по този начин не фиксиранам загуба. Но за сметка на това спазвам строги правила за управление на капитала (това е друг вид виртуален стоп, от който не фиксирам реална загуба) и по този начин успявам да премина през евентуален ГАП без щети. След всеки ГАП следва (задължително) откат, т.е. нещата се нормализират, и по този начин аз нищо не съм загубил, а след още известно време, курса вземе че продължи в моята посока и аз вземам, че фиксирам и печалба. Но тук вече реално я ВЗЕМАМ.

                              Всеки участник е преживял ситуацията когато курса близва стопа, той сработва, фиксира загуба, и след малко се връща в зоната на печалба. Но загубата вече е фиксирана. В такива случаи винаги се намира някой мъдър съветник, който да ти обяснява, че не си знаел къде, как и кога да сложиш стоп - за да си мислиш, че си жалък некадърник, който нещо не е чел или не е разбрал.

                              Не е такъв случая. НЯМА такова разумно правило, къде точно да се постави стопа. Където и да го поставиш един стоп, той рано или късно може да направи само една операция - да сработи и да ти фиксира загуба. Така ДАВАШ на форекс. А когато даваш - ГУБИШ!!! Започна ли да разбираш.

                              За да печелиш, трябва да ВЗЕМАШ, а не да ДАВАШ. Това разбираш ли го. Ако имаш една кошница с 10 ябълки, за да си на печалба, трябва да добавяш в кошницата, така че ябълките да стават 11, 12, 15 и т.н. А не обратното - да вадиш ябълки и те да стават 9, 8, 5 и т.н.
                              Хайде почнаха бисерите -

                              И какво ми показва движението на евро/долар? Какви 90% - как ги намираш по какъв принцип?

                              Сега идва любимата ми част викаш макс 1% на сделка от капитала ти? Ами нали ти самата обясняваше за насрещни поръчки с увеличение на загубите и на тази база направи 97% успеваемост? Като реално отварянето на насрещни поръчки е равно на 50%

                              Ето по твоите правила резултата на "хеджирането" + Мартингейл
                              Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                              А за "хеджирането" + Мартингейл съм писал долу, но кой да чете:
                              Влизам дълго и късо в средата цел 20 пипса стоп пак 20 пипса за по лесно рискуваш/печелиш по 1% в нашит случай 1 долар и в простият ни пример спреда е 1:
                              1-ва сделка - Печели дълго/губи късо - нетно си минус спреда = -2
                              2-ра сделка - пак рискувам 1 долар за дълго, но на късо вече удвоявам - излиза пак дълго нетно съм - 1 и - спреда = -3
                              3-та сделка пак дълго, 1 късо вече ти е 4 и пак удря дългото - нетно си - 3 и спреда = -5
                              4-та сделка дълго пак 1 късо 8 удря дълго - нетно си - 7 и спреда = -9

                              Като цяло си на зад 20 от, които 8 ти е спреда

                              Идва 5-та сделка пак 1 дълго и 16 късо - удря късо и си нетно 15 и спреда

                              Като дръпнем кетапа си нетно на 0 + 8 спред

                              Излизаш на 0-та нетно в 4 сделка като в края и рискуваш 16% от капитала си

                              Ами ако 4-та не ти излезе? На 5-та рискуваш 32, а на 6 64%, 7-ма вече няма!
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                                Това е една от целите - все повече хора да се замислят и най-после да се пробудят за истината, макар че тя е доста очевидна. Разбира се, ситуацията си има обяснение, но това е вече друга тема.
                                Ситуацията си имала обяснение ли? Стефан Серафимов Петров по ник бат седефчо, ит специалиста.
                                Офиса във гр, Варна които работи без обзавеждане 6 месеца и вътре ти и работниците ти сами си обзавеждахте, като дърводелци.
                                Същият този офис беше представителство на Стандарт Инвестъмънт, които пък са били станали тогава представители на Дюкаскопи.
                                Същите тия обаче Стандарт фалират като обявяват загуби за последните три години за милиони, а това не са им били разходите. А при фалит им се признават.
                                Работниците или служители ти там са били без заплати към две години. При въпрос към главния изпълнителен директор на Стандарт Ивестмънт, Стефан Стефанов,дали имат офис в гр.Варна, тоя дава отрицателен отговор.

                                Също бях чул, че от инвестиралите там в незаконно доверително управление под формата на "форекс сигнали" никои не спечелил, даже обратното...
                                Също ми разправяха как този ми типаж Нямал пари за цигари даже, камо ли за ядене.

                                И ако тия неща са така, какво правиш ти още в гр, Варна, щото ми казаха че те видели някъде из гр.Варна около пазар ЧАТАЛДЖА .

                                Виж какво са написали хората в форекс форум... не си измислям.

                                Мошениците си личите от далеко.. а не успелите такива, сте много болни.Явно..

                                Просто не мога да разбера може ли такива мошеници да се разхождат свободно.Такива ще поемат отговорност, но само привидно.. както и тука си приказват.

                                И така, каква е другата част на целите ти, щото явно пак имаш такива, а досегашните ти си личат по форумите, малоумщини някакви забъркани само.

                                А тука говориш за някакви неща дето май само си чувал. И се представяш за жена. ха-ха-ха..
                                Last edited by Дръзновенн; 30.10.2014, 14:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X