IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    аз обичам спокойствието беее, не мога да се ядосвам повече, на мене за daytrading като се учех беше върху DAX. Може би най-ненормалния индекс от всичките и той може да ти скъса нервите с 1 контракт, а съм слагал при акаунт от 4К и 30 контракта на DAX тва значи 30€ на пункт, а DAX е в състояние да прай движения от 100 на горе и 200 на долу в един ден с 30 контракта лудница ........ но школата на DAXa ме научи да внимавам, че чакат със сопата зад вратата .... ако искаш да оцелееш дълго тряя се възпитаваш иначе дърво
    братле ако обичаш спокойствието то школата ти се казва дау.....то дакса е за авантюристите.то такъв сбъркан индекс като него няма.направи 50% за 3 месеца растеж.ти на това ако му казваш спокоен индекс---------

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Оплел си се няма страшно по-долу пише "средна успеваемост". ...
      Преди 2 седмици ми звани няккав каиш от Лондон, не знам от къде ми набарали номера тея педали, но е от ей там https://www.bforbinary.com/ и те тоя там зарибяваджията ме успива по тела как ако ми тряя примерно 500 евра средно постоянна доходност на месец може да се случи с акаунт от 1000 евра .......
      И само да съм чул или видял някой да се занимава с тея бинанрни глупости защото само числата като погледне човек не са реални, камо ли човек да хвърля пари там, та ми напомня за тея препирни тука с тоя пуст левърейдж ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
        Колкото повече говориш ( в случая пишеш),толкова е по-голяма вероятността да кажеш някоя глупост
        Чети внимателно какво ти е писал колегата и когато вденеш,ще ти стане ясно къде си се оплескал във форекса.
        аз няма какво да чета и глупости да пиша, вие тука всичките ме убеждавате, че риск бла бла бла със 100:1 за мене тва е ключовата дума, като вие не вдявате какво аз ВИ ПИША праете квот искате .....
        Тва е индентично все едно търчиш до банката и взимаш 100 пъти повече от тва което имаш в акаунта е много ясно, че ше искараш повече, ама ако не стане то тея тряя да си ги платиш и дългосрочно както вече казах тва с leveradge НЕ РАБОТИ Виж и ти пантерата ко е написал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
          има 1:100 и ти трябват 335-340 лева за да откриеш един контракт и имаш 130 пипа до фалит.а за твоята тактика разбрах те но не си струва непрекъснатите нерви и бавни движения.иначе щом ти излиза играй-----важното е да си отгоре
          аз обичам спокойствието беее, не мога да се ядосвам повече, на мене за daytrading като се учех беше върху DAX. Може би най-ненормалния индекс от всичките и той може да ти скъса нервите с 1 контракт, а съм слагал при акаунт от 4К и 30 контракта на DAX тва значи 30€ на пункт, а DAX е в състояние да прай движения от 100 на горе и 200 на долу в един ден с 30 контракта лудница ........ но школата на DAXa ме научи да внимавам, че чакат със сопата зад вратата .... ако искаш да оцелееш дълго тряя се възпитаваш иначе дърво

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            ти си чугунена тиква ..... и бъркаш малкото движение на валутата с това, че при това малко движение какво би било 1% от сделката (риск / възвращаемост) не от твоя акаунт, па после аз съм се бил оплел ........
            Ти казваш аз иам 10К и съм готов да затрия 1К при тва и тва или 500, а тва е 5% или 10% от твоя акаунт
            Колкото повече говориш ( в случая пишеш),толкова е по-голяма вероятността да кажеш някоя глупост
            Чети внимателно какво ти е писал колегата и когато вденеш,ще ти стане ясно къде си се оплескал във форекса.
            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Ама аз не праа чак толко много бе нали обяснявам риска, при мене с малко ако клъвне клъвне, ако не бягам и твае, а тва па с DOW би тряяло да имаш 18 000 в акаунта да му треснеш 1 контракт за да не си с леврейдж или се бъркам ??
              има 1:100 и ти трябват 335-340 лева за да откриеш един контракт и имаш 130 пипа до фалит.а за твоята тактика разбрах те но не си струва непрекъснатите нерви и бавни движения.иначе щом ти излиза играй-----важното е да си отгоре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                Оплел си се няма страшно по-долу пише "средна успеваемост".

                Доста съм чел за чичко ти Бъфет, и още преди да дойдат опциите като инструмент е правил точно това, а и сега че цъка опции не значи - че не купи с equity, Хайнца.

                Виж това не вдяваш аз имам възможността да влизам 100 пъти но дали ще рискувам 1% или 100% от сметката си е това мога да контролирам. Дали ще имам 1к сметка в долари и дали ще рискувам общо 10 долара или 1к долара то си е до мен.

                Да но нали ще имам и 65 сделки с със 100 пъти повече и ще онетира онези с 35 пак по 100 пъти повече и нетно ще е 2 към 1 средните печелби към загуби! Това е статистиката да и всичко на пазарите е вероятност и управление на риска.

                Пиша ти всичко защото и на борсата има ливърдиж и той пак може те затрие ако наелееш всичко.
                ти си чугунена тиква ..... и бъркаш малкото движение на валутата с това, че при това малко движение какво би било 1% от сделката (риск / възвращаемост) не от твоя акаунт, па после аз съм се бил оплел ........
                Ти казваш аз иам 10К и съм готов да затрия 1К при тва и тва или 500, а тва е 5% или 10% от твоя акаунт

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  Бъфет прай пари от опциите не от акциите (тъй като няма кой да купува такива количества)......
                  аааа са е 65% успеваемост ееее нали беше печалба ?? Нищо айде може да съм се оплел, но доколкото разбрах е печалба
                  ОК значи от 100 сделки затваряш 65 сделки на + остават 35 губещи сделки нали така ? Ее от тея 35 губещи сделки като си със 100 пъти повече от това, което имаш не мислиш ли, че някой път нещо неприятно може да се случи, казвам все някой път, защото борсата е статистика не е точна наука нал тъй ??
                  Оплел си се няма страшно по-долу пише "средна успеваемост".

                  Доста съм чел за чичко ти Бъфет, и още преди да дойдат опциите като инструмент е правил точно това, а и сега че цъка опции не значи - че не купи с equity, Хайнца.

                  Виж това не вдяваш аз имам възможността да влизам 100 пъти но дали ще рискувам 1% или 100% от сметката си е това мога да контролирам. Дали ще имам 1к сметка в долари и дали ще рискувам общо 10 долара или 1к долара то си е до мен.

                  Да но нали ще имам и 65 сделки с със 100 пъти повече и ще онетира онези с 35 пак по 100 пъти повече и нетно ще е 2 към 1 средните печелби към загуби! Това е статистиката да и всичко на пазарите е вероятност и управление на риска.

                  Пиша ти всичко защото и на борсата има ливърдиж и той пак може те затрие ако наелееш всичко.
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                    ей само играчи сте тука------правите по незнам си колко си но ето пример от сега при мен-----------миналия четвъртък петък фалирах на дау и от тогава до сега съм на по 10 от акаунта ми тогава а при дау 18300 което очаквам до петък вечерта ще ударя по 20 на акаунта и то само за седмица.да мога да фалирам ама ти грабни по 20 и прибери половината пък какво ти дреме дали ще фалираш след това
                    Ама аз не праа чак толко много бе нали обяснявам риска, при мене с малко ако клъвне клъвне, ако не бягам и твае, а тва па с DOW би тряяло да имаш 18 000 в акаунта да му треснеш 1 контракт за да не си с леврейдж или се бъркам ??

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Браво явно комунизма на времето си е свършил добре работа можеш да смяташ в %.

                      Думата успеваемост не е комунистическа, та там имаш малко проблеми ще ти го разясня. 65% средна успеваемост не е 65% възвращаемост както си мислиш за ROI, а че 65 от 100 сделки ще са затворени на печалба. Като вкараш position sizign-а тогава гледаш ROI.

                      И чичко ти Бъфет прави над 65%, ако ли не 90% всяка 9-та сделка увеличава стойността на инвестицията му и то много доволно.

                      Ще спреш ли да се излагаш или да?
                      Бъфет прай пари от опциите не от акциите (тъй като няма кой да купува такива количества)......
                      аааа са е 65% успеваемост ееее нали беше печалба ?? Нищо айде може да съм се оплел, но доколкото разбрах е печалба
                      ОК значи от 100 сделки затваряш 65 сделки на + остават 35 губещи сделки нали така ? Ее от тея 35 губещи сделки като си със 100 пъти повече от това, което имаш не мислиш ли, че някой път нещо неприятно може да се случи, казвам все някой път, защото борсата е статистика не е точна наука нал тъй ??

                      Коментар


                      • ей само играчи сте тука------правите по незнам си колко си но ето пример от сега при мен-----------миналия четвъртък петък фалирах на дау и от тогава до сега съм на по 10 от акаунта ми тогава а при дау 18300 което очаквам до петък вечерта ще ударя по 20 на акаунта и то само за седмица.да мога да фалирам ама ти грабни по 20 и прибери половината пък какво ти дреме дали ще фалираш след това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          ей го бе ей го ти взимаш 100 пъти повече от тва което имаш бе рибо

                          значи представи си онея LTCM дет са фалирали с 1 трилион залог а те са взели много пo-малко заем от тебе, значи на тея с 200 млрд. кой ше им даде толкова x 100 ?!?!? Ми никой щото е лудница тва разбираш ли фундамента в тея сделки които прайш или ньет ??
                          Това,че мога да взимам 100 пъти не значи, че взимам 100 пъти с пълна сметка

                          Едно е да взема на 100к сметка 1 лот или 1к единици да депозирам от сметка. Друго е да вляза 100 лота и да съм депозирал 100к единици от сметка ми.

                          Както и 3-то е да рискувам 1% от сметка си - дали ще вляза с 5 лота и всеки пип да ми е 50 единици и стопа ми да е 20 пипса или да вляза 1 лот и стопа ми да е 100 пипса, пак риска ще ми е 1%.

                          Стига с безплатните лекции, за повече инфо на ЛС сещаш се срещу заплащане
                          Last edited by needtoknowmore; 19.03.2015, 11:34.
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            1% рибо е като от 100 $ акаунт хвърлиш 1$ за сделка - това е 1% риск и стига си лъгал новобранците с тея 65% печалби защото дет викаш сам и Бъфет щеше да ги прай .....
                            До са от как съм у тоя форум ти с твойте печалби да речем имаш акаунт 10 000 + 65% стават 16 500 после на тея 16 500 + още 65% и т.н. и това расте експоненциално и няма проблеми - ае каам ти стига бе
                            Браво явно комунизма на времето си е свършил добре работа можеш да смяташ в %.

                            Думата успеваемост не е комунистическа, та там имаш малко проблеми ще ти го разясня. 65% средна успеваемост не е 65% възвращаемост както си мислиш за ROI, а че 65 от 100 сделки ще са затворени на печалба. Като вкараш position sizign-а тогава гледаш ROI.

                            И чичко ти Бъфет прави над 65%, ако ли не 90% всяка 9-та сделка увеличава стойността на инвестицията му и то много доволно.

                            Ще спреш ли да се излагаш или да?
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                              То има и 1 000 единици или 1к обем при 1:100 ливъридж депозита ти е 10 единици от сметката ти.

                              То и при ливъридж 1:15 мога да си взема примерно 1к акции по 1 лв или 15к пак по 1 лв - това ми казваш ти. Да така е но какво от това?

                              Да прав си уча и не спирам да се уча, все пак съм се научил на сравнително много неща, а теб като те гледам дори и базовите понятия не знаеш и го караш на агенция ЕЖК
                              ей го бе ей го ти взимаш 100 пъти повече от тва което имаш бе рибо

                              значи представи си онея LTCM дет са фалирали с 1 трилион залог а те са взели много пo-малко заем от тебе, значи на тея с 200 млрд. кой ше им даде толкова x 100 ?!?!? Ми никой щото е лудница тва разбираш ли фундамента в тея сделки които прайш или ньет ??

                              P.S. ей го краля на leveradege и погледни с колко е гърмял през годините. Верно прай много ама като го занитат и е до там, тва се опитвам да ти вкарам в тиквата
                              John Meriwether
                              http://en.wikipedia.org/wiki/John_Meriwether
                              Last edited by michaelis; 19.03.2015, 11:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Рискувам средно под 1% на сделка от сметката ми - дали е 1к или 100к теб какво те бърка това? Правилно математиката точна наука, та риска ми е средно 1%. Като знам средните ми последователни загуби и средните ми последователни печалби, може и да вдигна процента, но това го пренастройвам с прогресивен ММ. Ако имам средна успевамост 65+% средните последователни загуби са 5, а печалбите 7 се пита как ще фалирам? Разбира се мога чукна 100 сделки срещу мен и да съм аут, но то ще е егати каръка! И дори тогава ще го пренастроя с по-малък position sizing и пак фалита трудно възможен, Друг въпрос?
                                1% рибо е като от 100 $ акаунт хвърлиш 1$ за сделка - това е 1% риск и стига си лъгал новобранците с тея 65% печалби защото дет викаш сам и Бъфет щеше да ги прай .....
                                До са от как съм у тоя форум ти с твойте печалби да речем имаш акаунт 10 000 + 65% стават 16 500 после на тея 16 500 + още 65% и т.н. и това расте експоненциално и няма проблеми - ае каам ти стига бе

                                Коментар

                                Working...
                                X