IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
    а в риска разлика няма ли
    ми тва е като да гледам, че цял ден е слънчево и да кажа, че в следващите 2 часа ше остане слънчево и няма да вали, ей такова е ...... но както винаги има и греди нищо, че шанса е с 90% на твоя страна все пак има едни 10% които се случват рядко но се случват ...... и преди да се случи така, че да изгърмиш с тея 5К взимаш едни крути мерки и орааш работата преди да е отишла каруцата с коня в реката .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      Aaa аз кво прааа е тотално различно и обратното от твойто ..... аз залагам 5К, за да взема 300$ са ше каеш - "ти не си у ред !!!" Да може и така да е, но при тебе шанса е 50/50 при мене е 90/10 ей там е разликата .....
      а в риска разлика няма ли
      http://trader-idimitrov.blogspot.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        Aaa аз кво прааа е тотално различно и обратното от твойто ..... аз залагам 5К, за да взема 300$ са ше каеш - "ти не си у ред !!!" Да може и така да е, но при тебе шанса е 50/50 при мене е 90/10 ей там е разликата .....
        Не бих казал това, ако статистика и вероятностите са в твоя полза, то остава само да ги играеш
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
          Това казах още в началото само някой луд ще играе пълна сметка при 1:500 , а някой напълно некомпетентен ще го даде като аргумент това, че форекса се губило. Много ясно фул сметка 1:500 и 0.15% срещу теб си на маржин кол.

          Дали си дей или суинг всичко е управление на риска.
          Aaa аз кво прааа е тотално различно и обратното от твойто ..... аз залагам 5К, за да взема 300$ са ше каеш - "ти не си у ред !!!" Да може и така да е, но при тебе шанса е 50/50 при мене е 90/10 ей там е разликата .....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            еми нали тва се опитвам да кажа през цялото време увеличаваш риска тоя пусти левърейдж и повече - намаляваш и по малко. Тва се опитвам да кажа и на оня vankata23 ли как беше там. На форекса за мене най-добре OANDA да можеш да влезнеш long 1 $ и печалбата ше е 0.000xxxx цента ......

            OK май най-накрая ше стигнем до консенсус с тебе. Т.е. през цялото време искам да кажа на новобранците да намалят leveradge до минумум да имат време да гледат повече телевизия не да получават инфаркти ........
            повечко swing и по-малко daytrading даже ич като за начало .......
            Това казах още в началото само някой луд ще играе пълна сметка при 1:500 , а някой напълно некомпетентен ще го даде като аргумент това, че форекса се губило. Много ясно фул сметка 1:500 и 0.15% срещу теб си на маржин кол.

            Дали си дей или суинг всичко е управление на риска.
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
              Форкеса не е така както мислиш, за рискуваш 100 долара от 10к сметка или 1% за 100 пипса, математически да се получи влизаш с 0.1 лот или 10к единици.

              Да при суинга е може да гледаш повече ТВ от колкото при скалпинга. НО ако рискуваш 1% да вземеш 1% печалба и при двете ще е еднаква печалбата. Просто при скалпинга входовете ще са много повече и респективно ще имаш повече ударени стопове заради шума, който примерно го няма на 4 часа.
              еми нали тва се опитвам да кажа през цялото време увеличаваш риска тоя пусти левърейдж и повече - намаляваш и по малко. Тва се опитвам да кажа и на оня vankata23 ли как беше там. На форекса за мене най-добре OANDA да можеш да влезнеш long 1 $ и печалбата ше е 0.000xxxx цента ......

              OK май най-накрая ше стигнем до консенсус с тебе. Т.е. през цялото време искам да кажа на новобранците да намалят leveradge до минумум да имат време да гледат повече телевизия не да получават инфаркти ........
              повечко swing и по-малко daytrading даже ич като за начало .......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                ае ти си нешо страшно като играеш комар и кааш вход със 100 т.е. е същото като да рискуваш 100 за еди колко си, а твойте 200% ти стягаш примката нал тъй около шията на стопа щото иначе с тоя риск ако се юрне повече става дар мадан .... И тва което исках да ти кажа, че при тея скалперици се гупи повечко нал тъй ?? Защото риска е по-голям на по-малки разстояния аааа при swinga със същото заебаваш го и си глеаш телевизия нал тъй, ама и печалбицата е по-малка ???
                Форкеса не е така както мислиш, за рискуваш 100 долара от 10к сметка или 1% за 100 пипса, математически да се получи влизаш с 0.1 лот или 10к единици.

                Да при суинга е може да гледаш повече ТВ от колкото при скалпинга. НО ако рискуваш 1% да вземеш 1% печалба и при двете ще е еднаква печалбата. Просто при скалпинга входовете ще са много повече и респективно ще имаш повече ударени стопове заради шума, който примерно го няма на 4 часа.
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                  Не влизам със 100 долара, а рискувам 100 долара - като влизам с 10к единици - 100 пипса стоп за суинг или 10 пипса за скалпинг с 100к единици.

                  Сега ти ще влезеш 100 долара и да ще направиш 15 долара от шорта си супер, но аз като рискувам пак 100 долара влизайки с 10к долара и чакам 300 пипса ще направя точно 300 долара или 200% нищо, че цената е мръднала с 3.2%.
                  ае ти си нешо страшно като играеш комар и кааш вход със 100 т.е. е същото като да рискуваш 100 за еди колко си, а твойте 200% ти стягаш примката нал тъй около шията на стопа щото иначе с тоя риск ако се юрне повече става дар мадан .... И тва което исках да ти кажа, че при тея скалперици се гупи повечко нал тъй ?? Защото риска е по-голям на по-малки разстояния аааа при swinga със същото заебаваш го и си глеаш телевизия нал тъй, ама и печалбицата е по-малка ???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                    но дау можеш му следиш индикаторите защото е непрекъснат като движение от понеделник до петък а дакса вечерта от 23.00 до 09.00 го няма и от там индикаторите не вършат никаква работа ама никаква
                    DAXa съм го търгувал 2 години daytrading кат needtoknowmore и swing , като през нощта тея педали с фючърсите бъзикат борсата и онова през деня като отвори с едни мити дупки от по 100 пункта хои слагай стопове и ти си прайш сметката за едно, а то накрая съвсем друго в акаунта ....... защото като има GAP машината ти изпълнява стопа при първа възможна цена не на 30 пункта пип както съм си прайл сметката и си ебало пипера .......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      хуу тва искам да чуя от 10К влизам със 100$ т.е. 1% на такова разстояние ти е стопа няма значение дали става въпрос за 10 пипа или 100 пипа. Всеки си има стил за мене daytrading e натоварващо все тряяя да му пазя водата.
                      И за спорене между акциите и валутите за движенията им за тва стааше въпрос .....

                      Chemical & Mining Co. of Chile Inc.
                      http://finviz.com/quote.ashx?t=sqm

                      то еврото падна с толко почти за 1 година, погледни го тва ...... Ей ти примера ти вчера може да си играл EUR long със 100 кинта в сделка както казваш ти, еврото напрай по едно време +3.20% а тая лудница акцията -15% ако сложиш 100$ long на еврото и 100$ шорт на тая акция къде ше вземеш повече ?? Тва исках да кажа аз през цялото време
                      Не влизам със 100 долара, а рискувам 100 долара - като влизам с 10к единици - 100 пипса стоп за суинг или 10 пипса за скалпинг с 100к единици.

                      Сега ти ще влезеш 100 долара и да ще направиш 15 долара от шорта си супер с 15%, но аз като рискувам пак 100 долара влизайки с 10к долара и чакам 300 пипса ще направя точно 300 долара или 300% печалба нищо, че цената е мръднала с 3.2%.
                      Last edited by needtoknowmore; 19.03.2015, 14:23.
                      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        DOW е също един от най-силните индекси относно движенията в съотношение с левърейджа. Спокоен индекс е RUT и SPX там няма такива дивотии като DAX и DOW ей погледни го вчера DOW от 17700 е литнал на 18100 тва са 400$ с 1 контракт предстаам си с 10 кво става. При тея индекси ти не можеш с по малко от 1 контракт, но можеш да вземеш по тънкия SPX ей го мръднал е с 50 пункта там тва са 50$ и няма да те заболи толкова колкото с DOW или DAX това искам да кажа .....
                        но дау можеш му следиш индикаторите защото е непрекъснат като движение от понеделник до петък а дакса вечерта от 23.00 до 09.00 го няма и от там индикаторите не вършат никаква работа ама никаква

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Аз по-долу ти писах да спреш да се излагаш ама май ти е страст това. То и на много други, който са далеко от материята но дават мнения от висша инстанция.

                          Аз ти казвам, че при 10к сметка долара мога да открия 0.01 лот или 50 лота, ако играеш с 1:500
                          Аз казвам, че ако играеш 10 лота или фул сметка за няколко сделки ще фалираш нужна е само 20 пипса да спадне цената, но по рано ще ти се удари маржин кола.

                          Аз казвам, че при 10к сметка рискувам 1% или 100 долара.
                          Аз казвам, че ако риска ми е 100 долара може да вляза с 0.1 лота или всеки пип ми е един долар, така че 100 пипса ми е стопа.
                          Също така казвам, че ако риска ми е пак 100 долара или 1% на 10к долара сметка мога да вляза с 1 лот и да стопа ми да е10 пипса.
                          В първият случай мога да цъкам swing, а във вторият да цъкам скалперската и пак да съм рискувал 1% или 100 долара.
                          В единият случай влизам с 0.1 лот, а в другият 1 лот - стопа пак ще е 1%.

                          Стига безплатни консултации.
                          хуу тва искам да чуя от 10К влизам със 100$ т.е. 1% на такова разстояние ти е стопа няма значение дали става въпрос за 10 пипа или 100 пипа. Всеки си има стил за мене daytrading e натоварващо все тряяя да му пазя водата.
                          И за спорене между акциите и валутите за движенията им за тва стааше въпрос .....

                          Chemical & Mining Co. of Chile Inc.
                          http://finviz.com/quote.ashx?t=sqm

                          то еврото падна с толко почти за 1 година, погледни го тва ...... Ей ти примера ти вчера може да си играл EUR long със 100 кинта в сделка както казваш ти, еврото напрай по едно време +3.20% а тая лудница акцията -15% ако сложиш 100$ long на еврото и 100$ шорт на тая акция къде ше вземеш повече ?? Тва исках да кажа аз през цялото време

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            Преди 2 седмици ми звани няккав каиш от Лондон, не знам от къде ми набарали номера тея педали, но е от ей там https://www.bforbinary.com/ и те тоя там зарибяваджията ме успива по тела как ако ми тряя примерно 500 евра средно постоянна доходност на месец може да се случи с акаунт от 1000 евра .......
                            И само да съм чул или видял някой да се занимава с тея бинанрни глупости защото само числата като погледне човек не са реални, камо ли човек да хвърля пари там, та ми напомня за тея препирни тука с тоя пуст левърейдж ......
                            Там е смърт за баламурниците - шанса е чист 50 на 50. Само дето ти трябва ~56% успеваемост само да си на нулата, а тя няма как да стане трябва ти толкова щото средното изплащане е около 80% - рискуваш 100 за да вземеш 80 печалба. А шанса е 50/50 направо върховна машина за баламурници. Дори и при казината така жестоко не те дерат. Примерно черно/червено е почти 50% - каквото заложиш взимаш го като печалба, а тук е 80% - направо медено ...за брокера разбира се
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              братле ако обичаш спокойствието то школата ти се казва дау.....то дакса е за авантюристите.то такъв сбъркан индекс като него няма.направи 50% за 3 месеца растеж.ти на това ако му казваш спокоен индекс---------
                              DOW е също един от най-силните индекси относно движенията в съотношение с левърейджа. Спокоен индекс е RUT и SPX там няма такива дивотии като DAX и DOW ей погледни го вчера DOW от 17700 е литнал на 18100 тва са 400$ с 1 контракт предстаам си с 10 кво става. При тея индекси ти не можеш с по малко от 1 контракт, но можеш да вземеш по тънкия SPX ей го мръднал е с 50 пункта там тва са 50$ и няма да те заболи толкова колкото с DOW или DAX това искам да кажа .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                ти си чугунена тиква ..... и бъркаш малкото движение на валутата с това, че при това малко движение какво би било 1% от сделката (риск / възвращаемост) не от твоя акаунт, па после аз съм се бил оплел ........
                                Ти казваш аз иам 10К и съм готов да затрия 1К при тва и тва или 500, а тва е 5% или 10% от твоя акаунт
                                Аз по-долу ти писах да спреш да се излагаш ама май ти е страст това. То и на много други, който са далеко от материята но дават мнения от висша инстанция.

                                Аз ти казвам, че при 10к сметка долара мога да открия 0.01 лот или 50 лота, ако играеш с 1:500
                                Аз казвам, че ако играеш 10 лота или фул сметка за няколко сделки ще фалираш нужна е само 20 пипса да спадне цената, но по рано ще ти се удари маржин кола.

                                Аз казвам, че при 10к сметка рискувам 1% или 100 долара.
                                Аз казвам, че ако риска ми е 100 долара може да вляза с 0.1 лота или всеки пип ми е един долар, така че 100 пипса ми е стопа.
                                Също така казвам, че ако риска ми е пак 100 долара или 1% на 10к долара сметка мога да вляза с 1 лот и да стопа ми да е10 пипса.
                                В първият случай мога да цъкам swing, а във вторият да цъкам скалперската и пак да съм рискувал 1% или 100 долара.
                                В единият случай влизам с 0.1 лот, а в другият 1 лот - стопа пак ще е 1%.

                                Стига безплатни консултации.
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X