IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Не е мантра, това е реалността. Човек може да печели от индекси, дори и от суровини, но не и от форекс. При форекса е случайно движение, коаго комбинираш случайни колебания с огромен ливъридж това което се получава е хазарт - в най-чист вид. Хазарт от който печелят само брокерите. Пък и те от време на време се набутват яко - както доказа последния случай с Швейцария.

    Сега ако под малката част която печели имаш в предвид точно брокерите то тогава съм сагласен
    Реален пример от преди месец. Мой познат ми се похвали как на демото на Трейдър бг направил 200 000 в талери за два дни.
    Точно след седмица ми се обади да му търся гащеризон, че започвал работа в автосервиз!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Повтаряй си мантрата колкото щеш
      Не е мантра, това е реалността. Човек може да печели от индекси, дори и от суровини, но не и от форекс. При форекса е случайно движение, коаго комбинираш случайни колебания с огромен ливъридж това което се получава е хазарт - в най-чист вид. Хазарт от който печелят само брокерите. Пък и те от време на време се набутват яко - както доказа последния случай с Швейцария.

      Сега ако под малката част която печели имаш в предвид точно брокерите то тогава съм сагласен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        ВСИЧКИ губят. Няма такава малка част, която да печели.
        Повтаряй си мантрата колкото щеш
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          ама и ти си ебаси фитила, все едно си някой форекс брокер мааа му стара .......
          Също като онея зарибявки от бинарните опциии .....
          Еми да си блъска главата човека, казвам му каква е реалността.

          Как да кажа на бялото, черно - хайде така да те питам, като познавам повече професионални трейдъри от колкото пръсти имам на ръцете си, както и една огромна камара губещи?

          Те бинарните са 100% с некви медикаменти няма как от де да изкарат такъв ентусиазъм.
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
            Болшинстовото губи, но има и малка част която печели .
            ВСИЧКИ губят. Няма такава малка част, която да печели.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
              Едните ти казват не можеш да стане атлет, защото няма как да си, другите ти казват можеш да станеш атлет защото има как. Логичният въпрос, който трябва да си зададеш имали атлети - ако има то тогава, разликата дали ще станеш или не е до теб. А ако няма атлети пак разликата да има атлет и това да си ти я правиш пак тик.

              Болшинстовото губи, но има и малка част която печели както има малка част ресторатни изградени брандове с безспирни резервации, така има и такива които дори нямат съдбата да ги удостоят с един епизод в Кошмари в Кухнята
              ама и ти си ебаси фитила, все едно си някой форекс брокер мааа му стара .......
              Също като онея зарибявки от бинарните опциии .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                От форума ще хвана шизофрения Единия казва едно, другите долу - друго твърдят.
                Питам аз - на кого да вярва човек?
                Едните ти казват не можеш да стане атлет, защото няма как да си, другите ти казват можеш да станеш атлет защото има как. Едните ти казват няма как защото не са дали нужното усилие, работа, отдаденост, жертва и т.н, а другите ти казват ако дадеш това от себе си и още много ще станеш.Логичният въпрос, който трябва да си зададеш имали атлети - ако има то тогава, разликата дали ще станеш или не е до теб. А ако няма атлети пак разликата да има атлет и това да си ти я правиш пак тик.

                Болшинстовото губи, но има и малка част която печели както има малка част ресторатни изградени брандове с безспирни резервации, така има и такива които дори нямат съдбата да ги удостоят с един епизод в Кошмари в Кухнята

                Как искаш от някой, който инвеститор ползващ фундаментален анализ, нямащ понятие от технически анализ и трейдинг да ти кажа, че става. То нали това противоречеи на същността му не случайно е ФА анализатор, защото мисли че има дисбаланс в информацията и търси подценеността. Доколкото при ТА анализа всичко е калкулирано в цената и цената е резултат от решението на всички пазарни играчи, пита се какво ти трябва друго. С ФА може стане ако си в някой голям фонд или бачкаш за големите, но като си малък си аут, та и за това така говорят.

                Другото е че някой цъкал на демо направи няколко късметлийски сделки налял някой лев и ги затрил и после тръби ето и аз знам какво е и не става. Е как да го сравняваш такъв човек примерно с мен, а и други колеги които имаме хиляди, ако не десетки хиляди часове пред графиките. Е казваме ти, че може да стане, но се искат хиляда и едно неща и разликата пак е правиш ти.
                Last edited by needtoknowmore; 20.03.2015, 11:16.
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                  От форума ще хвана шизофрения Единия казва едно, другите долу - друго твърдят.
                  Питам аз - на кого да вярва човек?
                  мне болшинството знае за кво става въпрос за тоя форекс, даже и тоя равновесов макар и да сме имали сумай ти разногласия, сега съм съгласен с него за форекса.
                  Ти казваш си твърдо решен да спечелиш от форекса - да ше вземеш веднъж, дваш и на края ще изкълчат, не можем ние мишоците да бием дилинговите и алгоритмични системи на банките и е децентрализирано и няма точни регулации за него - лудница. Но поцъкай де то мерак с пари се троши дет има една дума .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Твърдението си е съвсем нормално. Никой не печели от форекс системно. Ок, някоя друга сделка може да изкара човек на приличен плюс, но в края на краищата ако постоянно търгува ще загуби всичко.
                    От форума ще хвана шизофрения Единия казва едно, другите долу - друго твърдят.
                    Питам аз - на кого да вярва човек?
                    #dagoduhatbednite

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                      Силно твърдение. Всеки си има мнение, надявам се да грешиш. Аз съм твърдо решен, да спечеля от форекс.
                      Твърдението си е съвсем нормално. Никой не печели от форекс системно. Ок, някоя друга сделка може да изкара човек на приличен плюс, но в края на краищата ако постоянно търгува ще загуби всичко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Пълна загуба на време. Никой не печели от форекс, така че няма как и никой да те научи как да се печели от форекс.
                        Силно твърдение. Всеки си има мнение, надявам се да грешиш. Аз съм твърдо решен, да спечеля от форекс.
                        #dagoduhatbednite

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                          Update: Запасих се с 10 ГБ курсове, мисля да уползотворя weekenda.

                          http://www.stocks-trading-strategy-a...fic-forex.html

                          Ако не оглушея от убииствения ѝ глас - ще споделя как е минала тренировката.
                          пс. За линк към торента - пишете на лс.
                          Пълна загуба на време. Никой не печели от форекс, така че няма как и никой да те научи как да се печели от форекс.

                          Коментар


                          • Update: Запасих се с 10 ГБ курсове, мисля да уползотворя weekenda.

                            http://www.stocks-trading-strategy-a...fic-forex.html

                            Ако не оглушея от убииствения ѝ глас - ще споделя как е минала тренировката.
                            пс. За линк към торента - пишете на лс.
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                              Wанка хич да не ти пука ...ще загубиш първата си сметка като пич ...явно човек трябва да си счупи главата няколко пъти за да се разберат някои работи ... но то и колело да се научиш да караш трябва да паднеш няколко пъти..имай предвид че малките графики пrедразполагат към свръх търгуване след време ще се определиш към коя група принадлежиш по точно кой таим фреим допада на теб ...а още по нататък с натрупване на опит ще си направиш система която ще ти приляга най добре на теб в психологически план и ще се чувстваш комфортно с нея но това по нататък ...изискват се хиляди часове екранно време , култивиране на качества едно от които е търпение и развиване на дисциплина
                              Много точно му го каза, съгласен съм
                              http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                                Знаеш ли - ще го направя. 1000 парчета, когато стане 0.2
                                Само, за да избия таксите - трябва да я дочакам да се върне на 0.224
                                Е, ако скочи с 50%, ще съм направил 76 парички. Нека видим.
                                хубаво ето ти инфо за компанииката, а там в тая страница има още мнооого компанийки и може да се ровиш до утре, така е с акциите ровиш докато намериш нещо ......

                                http://www.goldsilverdata.com/compan...ining-Ltd.html

                                Коментар

                                Working...
                                X