IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всъщност, ако резюмираме мнението му, Матеев се хвали, че имал коли, имоти и фирми, но е пропуснал дребната подробност, че нито едно от изброените неща не е купено с печалба от форекс търговия.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Матеев, отново ще си позволя да резюмирам мнението ти, че вкарваш бая излишен код.

      Твърдиш, че ЗНАЕШ бъдещето, докато останалите простосмъртни гадаят и предполагат! И най- силният аргумент в полза на думите ти е, че НЕ си ЗНАЕШ броя на колите, имотите и фирмите! Дай Боже всекиму подобно избирателно знание, но не е ли това проява именно на комплексарщина? Колкото до мен - никога не съм се самозалъгвал, че ми липсват комплекси, така че приемам критиката. Надявам се и ти да приемаш скептицизма ми относно гадателките ти амбиции. От хазарт - форекс, рулетка или лотария - се печели, но не и чрез знание за бъдещето...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
        Матеев, спори се с аргументи, а не с комплексари. ..
        Аз имам един много силен аргумент - с моите си лични концепции съм постигнал много в този живот. Не си знам броя на колите, имотите и фирмите. Финансовото ми състояние сигурно надхвърля сумарното финансово състояние на всички пишещи в тази тема. Това ми дава правото да се изживявам в ролята на учител, който иска да налее акъл в главите на други хора и да им обясни къде грешат в разсъжденията и в действията си. Да, ама те се държат като малки деца, които сляпо вярват в собствените си самозаблуди, и искат сами да си направят собствените си грешки в този живот. Дотук добре, ама на повечето от тях няма да им стигне един живот, за да направят всички възможни грешки,

        От тази гледна точка е добре поне част от грешките да не ги допускат, като се поучават от опита на други хора, постигнали много повече от тях.

        Най-смешното във всичко това е когато някой провалил се неудачник започне да поучава някой успял човек, и да му казва колко е глупав, прост, тъп и как не разбира от нищо. Точно това аз го наричам ИЗБИВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ - глупака да се прави на умен в публичното пространство. Но понеже глупака няма какво умно нещо да напише, започва с личностните нападки, прикривайки се зад анонимноста.

        ПС: Нищо лично към никого. Проспо споделям абстрактни разсъждения, които всеки един интелигентен човек ще ги разбере, а всеки един неудачник или комплексар ще започне да ги атакува.

        Коментар


        • Матеев, спори се с аргументи, а не с комплексари.

          Не виждам някой да ти пречи в развиването на концепции за пожелателно печеливша търговия. Както и да те е молил да ни убеждаваш, колко печеливш занаят е форекс. Но пък е видно, че стремежът ти към първото е нулев, а към второто - константен.

          Няма нужда от толкова емоции. Многократно стана дума, че мненията ти/ви са опасно подвеждащи, обидни и често пъти лишени от смисъл. Вместо да смените леко тона и основният акцент да е върху рисковете (единственото за което се "боря"), се изненадваш, че отговорът на некоректното ти поведение е реципрочен? И аргументът ти е "комплексари"? Ахахах... Рефлекс или рефлексия?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
            A,ти къде избваш комлекси?
            С каквоще се похвалиш в тоя живот? Хората са казали-КОЙТО НЕ УМЕЕ,УЧИ ДРУГИТЕ.
            И с твоята самоувереност ....явно си над реалността.Каквито стратегии да използваш, форексаът се влияее от стотици фактори,И ти ги контролираш всички?! Утре някой идиот ще взриви тръпопровод,ще застреля президент.... тренда ще се обърне за миг...и какво правим тогава?
            Предполагам, че изключително много неща си научил от родителите си - е те умеели са нещо или просто са те учили ... надявам се, че се усещаш, колко са безпредметни тези поговорки.

            Относно пазарите, в частност форекса, всичко може да стане, към това може да добавя, че примерно утре Ким Чне Ум, може да даде светлина за ракетен удар към Юж. Корея и цели в Японско Море, СА може да нападне Катар, може да стане координирана серия от терористични актове в редица финансови центрове по света, Йелън може да каже лихвите стават 2-3%, от там да колабират РП, а може и да имплодира най-големия държавен балон - Китай ... може да станат още една камара негативни и положителни неща. Каквото и да стане, освен ако не е терминално - разбирай всички ще го духаме, то няма как 1 събитие да има какъвто и да е сериозен ефект, че да се чудиш какво да правиш. Най-малкото използваш стратегия с положително очакване и си приел, че всичко е вероятности - като печелиш, така и губиш и така си си разпределил риска, че да сработи това очакване в дългосрочен план.Това може да го отнесеш към трейдинг и инвестиране на всички финансови пазари!
            Last edited by needtoknowmore; 21.07.2017, 23:55.
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • не малко агресия в тази страница,))) Изобщо който е загубил не е ясно какво е спечелил, нале)))) но поне вече знае какъв избушеняк е в множеството на избушеняците)))) А Има лЕ и "точка на сгъстяване" в това множество !????))))Възможно, е но не все още като хипоптеза, нещо като градацията избушено , по-избушено, ... най-избушено))))Който е погълнал кортикът на предопределеността може да приеме мъката от "поносимата загуба" възможно най-безболезнено))))И да се надяваме на оптимистичния вариант че живота продължава, сиреч - иде време за новите камилчета )))))))))))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Под достойнството ми е да споря с анонимни комплексари.

                Аз имам с какво да се похваля в този живот за разлика от провалилите се неудачници, които избиват комплекси в интернет пространството. И които се крият зад анонимни акаунти, защото ги е срам да излязат с името си пред останалите.
                A,ти къде избваш комлекси?
                С каквоще се похвалиш в тоя живот? Хората са казали-КОЙТО НЕ УМЕЕ,УЧИ ДРУГИТЕ.
                И с твоята самоувереност ....явно си над реалността.Каквито стратегии да използваш, форексаът се влияее от стотици фактори,И ти ги контролираш всички?! Утре някой идиот ще взриви тръпопровод,ще застреля президент.... тренда ще се обърне за миг...и какво правим тогава?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                  ........Ако смяташ, че форекс ти е ясен и ЗНАЕШ или си самоуверен ....
                  Под достойнството ми е да споря с анонимни комплексари.

                  Аз имам с какво да се похваля в този живот за разлика от провалилите се неудачници, които избиват комплекси в интернет пространството. И които се крият зад анонимни акаунти, защото ги е срам да излязат с името си пред останалите.
                  Last edited by X_Y; 21.07.2017, 22:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                    Със стотинки не мое се правят левове в тоя бизнес, но с левове и малко дисциплина може да се правят стотинки, те това от батя ви!!!
                    Най-добрия пост от поне 5 години на тема форекс ,особено подчертаното!

                    Дори русначетата, които покрай метакуотс, бяха толкова "напред" с материята "печелейки" по 200% месечно, изпофалираха масово далеч преди Путин да вкара регулациите....

                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Със стотинки не мое се правят левове в тоя бизнес, но с левове и малко дисциплина може да се правят стотинки, те това от батя ви!!!

                      Коментар


                      • Благодаря за линковете! Заради едни тире, което навремето липсваше между forex и free си мислех че тоя форум отдавна не свети.Приятно ми беше да се срещна виртуално след 10 години писатели от онова време - както и себе си,разбира се!

                        https://www.youtube.com/watch?v=vNN76Vbk5MY
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Аз не знам защо толкова много се учудвате, че наистина печелещите от ФОРЕКС са много малко на брой.
                          Учудват ни нескончаемите опити да се представи като бизнес, занаят или спорт. Като нещо зависещо от интелекта, знанията и/или уменията. А именно:

                          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          В общия случай разликата между печелившите и непечелившите трейдери се измерва само с 2 думички - ЗНАМ и ПРЕДПОЛАГАМ.
                          Знаем това, в което вярваме и предполагаме това, което не знаем, но в което сме готови да повярваме.

                          Прави впечатление, че през 10тина години те обхваща грааломанията, придружена с остра графомания и проектна незавършеност:

                          http://forex-free-zone.com/viewtopic...er=asc&start=0
                          http://forex-free-zone.com/viewtopic...er=asc&start=0
                          Last edited by blqblq; 22.07.2017, 02:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                            Ами трака е някой си плащат за да изчезне дадена информация от тази тема
                            и да могат да продължават да хващат нова балъци.
                            прочетете това Форекс брокерите – финансови пирамиди от ново поколение
                            Аз не знам защо толкова много се учудвате, че наистина печелещите от ФОРЕКС са много малко на брой. Ами че тя цялата игра така е организирана, и то не само на ФОРЕКС пазара, но и на всички други пазари.

                            В общия случай разликата между печелившите и непечелившите трейдери се измерва само с 2 думички - ЗНАМ и ПРЕДПОЛАГАМ. Печелившите трейдери ЗНАЯТ какво правят и защо отварят сделки, когато ги отварят, а всички останали (губещите) само ПРЕДПОЛАГАТ какво ще е бъдещото движение на цената и разчитат на НАДЕЖДАТА, която както знаете винаги умира последна.

                            99.999% от участниците на пазара си губят парите, които пари се преливат в джобовете на останалите 0.001%. Това е нормалната ситуация. А това че брокерите също спомагат този процес да се задълбочи - това няма защо да ви го казвам - вие си знаете.

                            Ако искате да сте от печелившата страна на бариерата, трябва да направите няколко неща:
                            1. Да забравите за ръчната търговия и да преминете на търговия с компютърни алгоритми.
                            2. Тези алгоритми трябва да търгуват със стратегии с ПМО.
                            3. За брокер трябва да си изберете ECN брокер, но не от тези, които дават огромни маржини, защото това е ярко доказателство за това, че брокера търси рибки за обиране, а не реално търгуващи печеливши трейдери.
                            4. Трябва да търгувате на микромащаби (за единични пипсове), защото само там са ярко-изявените зависимости
                            5. Трябва да търгувате на Level 2, защото само там можете с очите си да видите къде има съпротиви и подкрепи.
                            6. Търговската ви стратегия трябва да работи на компютър, който се намира само на 2-3 милисекунди закъснение от брокера, с който работите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                              В някои неудобни теми цели страници от дискусията изчезват безпричинно. Едва ли е изненада, че в България цензурата е проявление на социално положение и успех? Жалко и грозно...
                              Ами трака е някой си плащат за да изчезне дадена информация от тази тема
                              и да могат да продължават да хващат нова балъци.
                              прочетете това Форекс брокерите – финансови пирамиди от ново поколение

                              Проблемът на повечето българи, особено на тези, които са над 40 години, е, че са живели в други времена. За добро или за лошо, те са учени н...
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • В някои неудобни теми цели страници от дискусията изчезват безпричинно. Едва ли е изненада, че в България цензурата е проявление на социално положение и успех? Жалко и грозно...

                                Коментар

                                Working...
                                X