IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отново постингите ви са в стил "аз съм честен, и затова не успях, а успелите са мошеници, и затова са успели". Абе хора - не разбрахте ли, че основната причина за вашето текущо състояние СТЕ ВИЕ САМИТЕ - по точно вашите решения и действия през целия ви предишен живот.

    НЕ СИ ТЪРСЕТЕ ОПРАВДАНИЯ, защото това е КАЧЕСТВО НОМЕР 1 НА ПРОВАЛИЛИЯ СЕ НЕУДАЧНИК !!!

    Качество номер 2 е, че НЕУДАЧНИКА РЕАЛНО НЕ ОСЪЗНАВА ПРИЧИНАТА ЗА СОБСТВНИЯ СИ НЕУСПЕХ, така че простено ви е - продължавайте да пишете простотии и измислици по форумите, ако това ще ви направи по-щастливи в мизерията.

    А ако наистина искате да промените нещо в живота си, първо се замислете дали вината до момента не е във вас самите, и ако го преодолеете това ниво, минете на следващото, в което вече ще започнете да се вслушвате в думите на по-успелите от вас хора. Все пак си има причина да са по-успели, и вие живо трябва да се интересувате каква е тя.

    Логиката е много проста:
    Ако наистина сте убедени, че само мошениците успяват в този живот, ами станете мошеник. Това е здравата логика. После обаче ако влезете в затвора, пак за това ще сте си виновни САМО ВИЕ И НИКОЙ ДРУГ.

    Алтернативата е да повярвате, че наистина има хора, които могат да правят нещата 100, 1000 или 10 000 пъти по-добре от другите. И ако успеете да свикнете с тази еретична за вашия мозък мисъл, тогава постепенно ще започнете да осъзнавате къде е истината и какво трябва да се направи, щото да се измъкнете от блатото на собствените си окови, които сами сте си ги сложили. Тука логиката също е много проста - щом някой го е постигнал, значи мога и аз.

    Всичко е в главата ви, а не по форумите. Не го забравяйте това.
    Last edited by Mateev; 26.07.2017, 20:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Мисля, че идеята тук е да не са зарибяват хората с глупости като форекса. Това е доста благородна цел.
      +1¹¹

      "Когато грабежа става начин на живот за група хора, те скоро създават за себе си легална система, която им го разрешава, и морален код, който го прославя." Фредерик Бастиа


      Коментар


      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

        Точно затова става дума, комбинация от омраза, злоба и гняв поради липсата на способности и реализация.

        Аз съм представил доста аргументи и доказателства назад в темета пряко свързани със заглавието.

        Поради липсата на способност да ги оспорят и оборят повечето индивиди тук се опитват да изместят темата, подвластни на гореспоменатите емоции.

        "...поне за в бъдеще се сърдете само на себе си и на никой друг. Не си търсете други виновници, защото такива НЯМА. И не търсете оправдания по форумите, че провалите се случват на всички останали хора. ТОВА НЕ Е ВЯРНО - има успели хора, но на вас хич не ви се иска да повярвате, че някой друг може да прави нещата 1000 пъти по-добре от вас самите."
        Мисля, че идеята тук е да не са зарибяват хората с глупости като форекса. Това е доста благородна цел.

        Това как някой за една седмица от нулата е станал милионер като е прилапал държавно предприятие за шампоани за жълти стотинки нищо не доказва по темата форекс.

        Коментар


        • Айде стига с тоя Бъфет,Гейтс и други примери. Особено да се слага Бил Гейтс тук е смешно, тъй като той няма нищо общо с това. И аз ако имам 10 милиарда ще съм филантроп, то е ясно.
          Написали са книги след като са фалирали тези успешни трейдъри или са се отказали от търгуването.
          Относно този от интервюто ,естествено,че това ще каже, няма да каже че иска парите за алкохол жени и наркотици. Много сте найвни повечето . Нищо нека да има повече като вас, пък ние хейтърите понеже сме по-пресметливи ще ви надиграем в тази игра.

          Айде успешен ден на всички и много печалби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Но да приемем теоретично,че този модел и стратегия са печеливши. Защо се пънеш да ни я разкриваш и да печелим и ние от нея? Това е още по-голяма глупост. Да имаш ноу хау и да го даваш на конкурентите.
            Матеев да си каже неговите причини.

            Аз също съм учил доста хора и съм им разкрил много смислени неща. Много професионални трейдъри са написали книги и са споделили стратегии и знание. Те не го правят за пари. Правят го защото човек получава удовлетворение от успеха и знанията когато ги сподели. Това е причината и много милиардери като Бъфет, Гейтс, Зукербърг и т.н. да развиват филантропска дейност и да дадат giving pledge.

            Вчера слушах едно много интересно интервю с един успешен трейдър, който търгува с автоматизирани системи. Като го питаха какво иска да постигне каза искам 1 милиард, който да инвестира в образование на деца от проблемни общности.

            Този начин на мислене е крайно далеч от (пак ще използвам чуждицата) хейтърите и те дори не могат да го възприемат.



            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

              Съвсем очевидно не става дума за "хейтване", а за елементарна логика. А повечето хора, които използват тази тъпа чуждица обикновено го правят защото нямат реални арументи по същество.

              Това, че човекът е участвал в разграбването на български предприятия на 25 годишна възраст го приемам като част от играта. Такива бяха времената, културата и моралът на българското население. Така че го приемам за успех, макар и по-скоро успех в адаптирането в ситуацията.
              Точно затова става дума, комбинация от омраза, злоба и гняв поради липсата на способности и реализация.

              Аз съм представил доста аргументи и доказателства назад в темета пряко свързани със заглавието.

              Поради липсата на способност да ги оспорят и оборят повечето индивиди тук се опитват да изместят темата, подвластни на гореспоменатите емоции.

              "...поне за в бъдеще се сърдете само на себе си и на никой друг. Не си търсете други виновници, защото такива НЯМА. И не търсете оправдания по форумите, че провалите се случват на всички останали хора. ТОВА НЕ Е ВЯРНО - има успели хора, но на вас хич не ви се иска да повярвате, че някой друг може да прави нещата 1000 пъти по-добре от вас самите."
              FinancialMarkets.Zone

              Коментар


              • Аз не мога да разбера защо няколко участника в темата разтягат едно локуми едни термини, примери. Самата тема е глупава. Да печели се ако знаеш как да си по-умен от останалите.Това е положението на финансовите пазари. Така е и в живота. Когато печелиш не се пънеш да наливаш акъл на този и онзи а си правиш кинтите и си свиркаш. Тук си да се разтоварваш в някои теми.

                Относно печелившата стратегия и че е била нешлифован диамант. Пълна глупост, ама отвсякаде!
                Но да приемем теоретично,че този модел и стратегия са печеливши. Защо се пънеш да ни я разкриваш и да печелим и ние от нея? Това е още по-голяма глупост. Да имаш ноу хау и да го даваш на конкурентите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Само за справка:
                  Колко от вас са започнати с най-големи подробности около Теорията на вероятностите?
                  Колко от вас са наясно с висшата математика, като например Бързото преобразование на Фурие или поне 100 други метода със сложни думички?
                  Колко от вас са наясно с подробностите около Физиката, Електрониката, Астрономията, Психологията, Финансите, па ако щете и Химията или Биологията и Генетиката?

                  Нима не разбирате, че УМСТВЕНИЯ БАГАЖ е този, който предпределя важите мнения и решения. А от тука предопределя и целия ваш живот, И когато в един момент осъзнаете, че сте се провалили в този живот, започвате да търсите причината във всичко друго, но не и във вашите лични решения и действия още от детските години, та до ден днешен.
                  Матеев, ти като оформил се лидер, не се ли опитваш да прокараш определени утопични максими, без да отчиташ съвременната реалност, която в определени случаи е доста различна от написанато в последното ти изказване? Всички познаваме доста хора, които без да бъдат интелектуални капацитети са натрупали солидно състояние или заемат доста високи постове в държавното управление и хич не ги е еня, че нямат познания по изброените от теб науки. Също така съществува и другата крайност, когато хора с няколко образования живеят от скромна заплатка. Това, че се раждаме равни е донякъде вярно, но някой се раждат по-равни, защото мама, тати, баба, дядо и други прароднини са се погрижили за това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                    Ей голям хейт голямо нещо. От последните постове разбрахме единствено (не че не си го знаем), че най- много мразим по-успелите от нас.

                    С какво ви дразни Матеев, с това, че пише едни от малкото обосновани и смислени неща в форума или с това че е по-успял от вас.

                    Изказването на Stazis звучи много долно и злобно, какво ни разкри той за Матеев, че му злобее от години и че Матеев е лош щото не си раздал парите, за който прави намеци от рода на "на ръба на закона" .

                    Не ми е зор да защитавам никой, но реших, че не е правилно да оставя злобата и комлексарщината без ответен отговор.

                    Все повече се обеждавам, че всеки си заслужава положението. Никой не ви е виновен, че не можете да печелите от Форекс и не сте успели като цяло в живота. Ако се зачетете в мненията на Матеев и се опитате да осмислите някои неща може и да разберете защо сте така неоправдани. За съжаление отговрите няма да ви харесат...
                    Съвсем очевидно не става дума за "хейтване", а за елементарна логика. А повечето хора, които използват тази тъпа чуждица обикновено го правят защото нямат реални арументи по същество.

                    Това, че човекът е участвал в разграбването на български предприятия на 25 годишна възраст го приемам като част от играта. Такива бяха времената, културата и моралът на българското население. Така че го приемам за успех, макар и по-скоро успех в адаптирането в ситуацията.
                    Last edited by Misho ILIEV; 25.07.2017, 21:45.

                    Коментар


                    • Не знам дали сте се замисляли, но положението на всеки един от вас (нас) към днешна дата е плод на неговите си лични решения през целия му живот. Всички сме се родили еднакви с нулеви познания за живота, и след това всеки един от нас е изживял своя личен жизнен път. И през него е вземал хиляди решения, различни от тези на колегите му.

                      Още от най-ранна възраст започва да се формира личноста, както и започват различията в способности и възможности на отделните индивиди. Някои бягат от час, а други учат. Някои си пишат домашните, а други преписват. Някой четат за изпити, а други гонят мацките или се напиват на приятелски джумбарета. И диференциацията между израстващите личности става все по-дълбока и по-дълбока като качество и количество на познанията и опита за бъдещия живот..

                      И истинския живот започва в един момент някъде около 18-20 години, но младежите вече са коренно различни като познания и подготовка за този живот. Може да не ми вярвате, но според моето лично мнение възможностите за успех на тези младежи вече се различават не 10, не 100, а поне 1000 пъти. Бъдещите лидери вече са оформени, както е оформено и бъдещото стадо. От тука нататък лидерите и преуспелите хора постигат всичко много по-лесно от останалото стадо, което е обременено преди всичко от незнание.

                      Само за справка:
                      Колко от вас са започнати с най-големи подробности около Теорията на вероятностите?
                      Колко от вас са наясно с висшата математика, като например Бързото преобразование на Фурие или поне 100 други метода със сложни думички?
                      Колко от вас са наясно с подробностите около Физиката, Електрониката, Астрономията, Психологията, Финансите, па ако щете и Химията или Биологията и Генетиката?

                      Нима не разбирате, че УМСТВЕНИЯ БАГАЖ е този, който предпределя важите мнения и решения. А от тука предопределя и целия ваш живот, И когато в един момент осъзнаете, че сте се провалили в този живот, започвате да търсите причината във всичко друго, но не и във вашите лични решения и действия още от детските години, та до ден днешен.

                      Ако още един път се върнете, и прочетете всичко, което съм го написал до момента в концепцията за печеливша търговия, веднага ще разберете, че тя е един нешлифован диамант. Ако това не го осъзнавате - значи сте безнадежден случай. Бягайте през 9 планини в 10-та от финансовите пазари, защото нищо добро не ви очаква за в бъдеще. А ако и с този съвет не се съобразите - поне за в бъдеще се сърдете само на себе си и на никой друг. Не си търсете други виновници, защото такива НЯМА. И не търсете оправдания по форумите, че провалите се случват на всички останали хора. ТОВА НЕ Е ВЯРНО - има успели хора, но на вас хич не ви се иска да повярвате, че някой друг може да прави нещата 1000 пъти по-добре от вас самите.
                      Last edited by Mateev; 25.07.2017, 20:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                        Ама ти сериозно ли?!?
                        Викаш няма как да стане така ... Случайно да ти е минавало през ума, че не е само да искаш да си такъв или онакъв, ами и да си отдаден над това, което искаш.
                        Щом толкова не-мистифична дейност като предприемачеството/бизнесът, е толкова далечна за теб, се чудя защо дори я коментираш?
                        Не ти ли е минавало през акъла, че с целеполагане, креативност, лидерство, поемане на риск, към всичко това като добавиш масивни действия, много трудно е да не излезеш на плюс. А ако случайно не станат работите, то ти си поел калкулиран риск.

                        Това е като цяло, което масово бъркате в темата - всичко е до калкулиран и приет риск, за да се постигне Х нещо. В случая трейдинга е приемаш Х риск, за У печалба на Z сделка, когато вероятността е на твоя страна, то целта ти е да влизаш в колкото се може повече Z сделки, като не се отклоняваш и на йота от вероятността. Е точно там е разликата между едните и другите - толкова просто нещо едни си мислят, че са го разбрали, но биват емоционално съсипани, а други постигат резултат защото са осъзнали правилата на играта и стриктно си следват своя план.

                        Не случайно след 10 години нищожеш процент от компаниите са оцелели.

                        А по линия пчеларството - масово едвам оцеляват просто защото използват стари и неефективни технологии, не поемат риска, за да адаптират промените и като цяло фокусът им е да мислят на дребно и локално - като наистина пречупват нещата като хоби. Има интересни интервюта с Матеев, може да видиш базата му, както и може да видиш какво правят твоите приятели - не се чуди защо едни фалират, а други не. И аз имам познати и приятели пчелари(както и от доста други индустрии), едните са на прага на фалита, а другите инвестират в проект за няколко стотин бона ....
                        Кажи,кажи момче и са меки!!!Тоя дето го коментираш ми изглежда такъв!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stazis Разгледай мнение
                          Понеже няма как да знаете дали съм злобен, понеже комуникацията е невербална и не ми се вижда нито моето лице, нито на някой засегнат, по -скоро това ще си е загадка.....
                          Системата позволява, човек да успее и по двата начина, навсякъде по света.Аз се съмнявам, не обвинявам никого, просто защото не го познавам.
                          Чудя се как успява да е на плюс, има много неща, които казва в нета при положение доста негови начинания не са се развили балгоприятно.
                          Питайте те го и за друг негов бизнес, с пчелите...Някак си има много бизнеси, които ги представя като почти хобита.Много мои приятели пчелари едвам оцеляват, например....И как е все милионер..
                          само питам Кентъкифрайтчикън
                          Ама ти сериозно ли?!?
                          Викаш няма как да стане така ... Случайно да ти е минавало през ума, че не е само да искаш да си такъв или онакъв, ами и да си отдаден над това, което искаш.
                          Щом толкова не-мистифична дейност като предприемачеството/бизнесът, е толкова далечна за теб, се чудя защо дори я коментираш?
                          Не ти ли е минавало през акъла, че с целеполагане, креативност, лидерство, поемане на риск, към всичко това като добавиш масивни действия, много трудно е да не излезеш на плюс. А ако случайно не станат работите, то ти си поел калкулиран риск.

                          Това е като цяло, което масово бъркате в темата - всичко е до калкулиран и приет риск, за да се постигне Х нещо. В случая трейдинга е приемаш Х риск, за У печалба на Z сделка, когато вероятността е на твоя страна, то целта ти е да влизаш в колкото се може повече Z сделки, като не се отклоняваш и на йота от вероятността. Е точно там е разликата между едните и другите - толкова просто нещо едни си мислят, че са го разбрали, но биват емоционално съсипани, а други постигат резултат защото са осъзнали правилата на играта и стриктно си следват своя план.

                          Не случайно след 10 години нищожеш процент от компаниите са оцелели.

                          А по линия пчеларството - масово едвам оцеляват просто защото използват стари и неефективни технологии, не поемат риска, за да адаптират промените и като цяло фокусът им е да мислят на дребно и локално - като наистина пречупват нещата като хоби. Има интересни интервюта с Матеев, може да видиш базата му, както и може да видиш какво правят твоите приятели - не се чуди защо едни фалират, а други не. И аз имам познати и приятели пчелари(както и от доста други индустрии), едните са на прага на фалита, а другите инвестират в проект за няколко стотин бона ....
                          Last edited by needtoknowmore; 25.07.2017, 11:09.
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Понеже няма как да знаете дали съм злобен, понеже комуникацията е невербална и не ми се вижда нито моето лице, нито на някой засегнат, по -скоро това ще си е загадка.....
                            Системата позволява, човек да успее и по двата начина, навсякъде по света.Аз се съмнявам, не обвинявам никого, просто защото не го познавам.
                            Чудя се как успява да е на плюс, има много неща, които казва в нета при положение доста негови начинания не са се развили балгоприятно.
                            Питайте те го и за друг негов бизнес, с пчелите...Някак си има много бизнеси, които ги представя като почти хобита.Много мои приятели пчелари едвам оцеляват, например....И как е все милионер..
                            само питам Кентъкифрайтчикън

                            Коментар


                            • Ей голям хейт голямо нещо. От последните постове разбрахме единствено (не че не си го знаем), че най- много мразим по-успелите от нас.

                              С какво ви дразни Матеев, с това, че пише едни от малкото обосновани и смислени неща в форума или с това че е по-успял от вас.

                              Изказването на Stazis звучи много долно и злобно, какво ни разкри той за Матеев, че му злобее от години и че Матеев е лош щото не си раздал парите, за който прави намеци от рода на "на ръба на закона" .

                              Не ми е зор да защитавам никой, но реших, че не е правилно да оставя злобата и комлексарщината без ответен отговор.

                              Все повече се обеждавам, че всеки си заслужава положението. Никой не ви е виновен, че не можете да печелите от Форекс и не сте успели като цяло в живота. Ако се зачетете в мненията на Матеев и се опитате да осмислите някои неща може и да разберете защо сте така неоправдани. За съжаление отговрите няма да ви харесат...
                              Last edited by k_v_v_; 25.07.2017, 09:31.
                              FinancialMarkets.Zone

                              Коментар


                              • Ами сто пъти го повтарям това тук и никой не чува, че форекс пазара за разлика от този на акциите е рейнджови пазар, а не трендови както пише по интернет. За да си успешен на форекса специално го повтарям, трябва да знаеш нещо повече от другите и да ги надхитриш. На форекс пазара найстина има едно голямо предимство пред това на акциите но ще го запазя само за себе си и то няма нищо общо с разните там индикатори и роботи и измислени бектестове които правите.

                                Аз едно разбрах за Матеев от постовете му, че има комарджииски наклоности и може би някаква хазартна зависимост. Именно това е причината да търси зависимости в случайни събития от които да печели без да се напряга ( мечата на всеки комарджия между другото).

                                Коментар

                                Working...
                                X