IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • --------------------
    Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:22.

    Коментар


    • --------------------
      Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

        Вероятно е имал височайше посещение от МОСАД, МаЖната.
        Абе знаех си че оди по тънък лед човекот ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Може ли да обясниш по-подробно какви са изискванията за капиталова адекватност при форекс-брокерите и как се изчислява?
          Ти си като на всяко гърне похлупак.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            Абе де е Архитекта бе ... той май е направил големия удар , да не са го отвлекли ...
            Вероятно е имал височайше посещение от МОСАД, МаЖната.

            Коментар


            • Абе де е Архитекта бе ... той май е направил големия удар , да не са го отвлекли ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                брокерите са ПРИНУДЕНИ да покриват, при това по СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ, защото той няма да го разбере.

                Ще дам само един джокер - КАПИТАЛОВАТА АДЕКВАТНОСТ, която насилствено се контролира от регулаторите, и доброволно се регулира от самите брокери, дори и да са мошеници или пирамиди. Помислете си има ли друг метод за регулиране, когато собственото Equity на един брокер потъне под нулата, освен ХЕДЖИРАНЕТО (ПОКРИВАНЕТО).
                Може ли да обясниш по-подробно какви са изискванията за капиталова адекватност при форекс-брокерите и как се изчислява?

                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                  Недей тъй, Матеев е милионер от семкаджийски бъкет! Малко респект!
                  Амии, бъркаш сЪ! Матеев е милионер от производство на пасти за зъби и други козметични продукти. Брокерската дейност не му ли беше само хоби?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    Мисля че говорим за поне малко по-сериозни брокери. Неведнъж съм казвал мнението ми за този бъкет. Там е да се вкарат пари и да се играе комар....пари за семки.
                    Недей тъй, Матеев е милионер от семкаджийски бъкет! Малко респект!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                      Това е най голямата лъжа. Защо им е на Трейдър.бг да изнасят позиции при положения че 95% от сметките фалират преди края на третия месец???? Примерно!

                      Ти да не си гледал новата реклама с мноооого богатите хора?????
                      Мисля че говорим за поне малко по-сериозни брокери. Неведнъж съм казвал мнението ми за този бъкет. Там е да се вкарат пари и да се играе комар....пари за семки.

                      Коментар


                      • --------------------
                        Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Разбира се че брокерите покриват само СУМАРНАТА КЛИЕНТСКА ПОЗИЦИЯ. Никога не съм казвал нещо друго, но някои хора тука си измислят измислици, и после обиждат на базата на собствените си измислици.
                          Това е най голямата лъжа. Защо им е на Трейдър.бг да изнасят позиции при положения че 95% от сметките фалират преди края на третия месец???? Примерно!

                          Ти да не си гледал новата реклама с мноооого богатите хора?????
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • --------------------
                            Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:22.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение

                              Ако изнасят разликата , печелят само двата спреда , печалбата от едните отива при другите . Ако не изнасят тогава печелят от загубите на клиентите , каквато е статистиката . Пак ти казвам , повечето губят поради техни грешки а не защото брокера ги цака . Търговия без стоп и ползване на голямо кредитно рамо са в основата на всеки фалит .
                              Не виждам защо при 6 дълги и 4 къси накрая да нямаме 9 или с малко помощ дори 10 загубили.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение

                                Търговия без стоп и ползване на голямо кредитно рамо са в основата на всеки фалит .
                                По-скоро второто. Отварянето на позиция с обем, който не може да покриеш с реален кеш ти изяжда главата.Както се казва, маржинът е като алкохола, злоупотребиш ли с него, следва силно главоболие.

                                Коментар

                                Working...
                                X