IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

    Ами аз съм го описал с прости и разбираеми думи за да може всеки да го разбере
    Защо не обясниш с прости думи защо мислиш, че валутния пазар е схема
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • По рекламите ще ги познаете !
      Last edited by mauricio84; 10.11.2017, 19:34.
      Форекс блог

      Коментар


      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

        След като за теб форекс е схема, която трябва да умре, направо изпадам в умиление от твоето щастие, относно каква глупост си дал като определение на финансова пирамида
        Ами аз съм го описал с прости и разбираеми думи за да може всеки да го разбере
        Форекс блог

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

          Защо ми е трафик?
          В моя болг няма нито една реклама и никога няма да има.
          Не ми трябват кликове изобщо.


          Затова и домейн не ми трябва.
          В блога ми съм дал първото в България определение за финансова пирамида.
          За 27 години демокрация и стотици хиляди изгоряли аз първи дадох определение за финансива пирамида та били и с правописни грешки ха ха
          След като за теб форекс е схема, която трябва да умре, направо изпадам в умиление от твоето щастие, относно каква глупост си дал като определение на финансова пирамида
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

            Ти затова ли се опитваш да ги информираш чрез твоя блог, т.е. надяваш се на някой друг блуждаещ се клик трафик
            Защо ми е трафик?
            В моя болг няма нито една реклама и никога няма да има.
            Не ми трябват кликове изобщо.


            Затова и домейн не ми трябва.
            В блога ми съм дал първото в България определение за финансова пирамида.
            За 27 години демокрация и стотици хиляди изгоряли аз първи дадох определение за финансива пирамида та били и с правописни грешки ха ха
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Та искам да кажа, че познаването на фундамента, пък и донякъде и на вътрешната информация, може да направи чудеса, и моят случай не е единичен, а масов.
              Матеев, доколкото разбирам, не става дума за някакво познаване на фундамента, а за вътрешна информация, което е... незаконно. Поне на теория...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                Същото е и с форекса ако успеем да информираме голям брой хора за тази схема и тя ще умре.
                Ти затова ли се опитваш да ги информираш чрез твоя блог, т.е. надяваш се на някой друг блуждаещ се клик трафик

                Щом бъкет и пазар с над 5 трилиона дневен оборот, е схема за теб, която трябва да умре, то направо ме е страх да прочета какви други глупости пишеш в блогчето си ...

                P.S. Поне спри да се излагаш с този блог, а вземи си купи един свестен домейн, дай някой леФ за хостинг и си качи един Wordpress, качи му някоя хубава тема ... освен от форекс, май и от маркетинг не разбираш, ама то нормално
                Last edited by needtoknowmore; 10.11.2017, 15:15.
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • --------------------
                  Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:21.

                  Коментар


                  • Идеята на Марко84 е да му се чете блога и събират посещения!А дали написаното вътре е глупост или не,е без значение.

                    Избрал е да пише за форекс понеже знае,че темата е нарицателна за "допълнителни доходи".Можеше да пише и за "начини за засилване на половата потентност",но от благоприличие се е спрял на марджин-търговията.
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Точно така, редно е да се уточни кое е пирамидата. Естествено някакви бъкето като традъра но да говориш като цяло за форекса е смешно. Форекса стил бъкет ок, но обмена на валути пирамида ли е? Ето пример ти давам с майка ми която имаше долари и ги обърна в левове, тъй като след определен период трябваше да направи покупка ...... когато Тръмп спечели. От 1,87 курса сега е 1,67. Демек си представи цифрата от 10 000 а 100 000 как ти звучи? Когато лева към долара беше 1,3 какво ти е пречило да си накупиш долари които да продадеш по късно на цена от 1,85 примерно. С 100 бона това е една прилична печалба и не е нужно да имаш сметки при бъкети като традъра дето могат да заминат с парите ти, нито да си на марджин, а нормална покупко-продажба на валута.
                      Last edited by prectical; 10.11.2017, 14:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                        ===
                        Същото е и с форекса ако успеем да информираме голям брой хора за тази схема и тя ще умре.
                        Ква схема, бе? Ти изобщо имаш ли престава за какво говориш... Ако имаш предвид бъкет-шоповете, тогава е редно да уточниш...

                        Аман от гробокопачи... форекс е събирателно на нещо в което всеки участва независимо дали осъзнава или не... както се казва "вие може да не се интересувате от форекс, но форекс се интересува от вас:
                        Last edited by Vatman; 10.11.2017, 12:44.
                        Location: Terminal Island
                        Institution: FBI Correctional Facility
                        Jurisdiction: Unknown

                        Коментар


                        • Надявам се че след направените от нас разкрития, силно ще намалее броя на хората които ще си отворят реална форекс сметка.
                          Това е като с тези смс с добанена стойност хората се лъжат докато не са информирани. Вчера имаше репортаж по нова телевизия за тях.
                          Вече нокой няма са си прати смс за 6.01 лева.
                          Надявам се.
                          Същото е и с форекса ако успеем да информираме голям брой хора за тази схема и тя ще умре.
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                            Амии, бъркаш сЪ! Матеев е милионер от производство на пасти за зъби и други козметични продукти. Брокерската дейност не му ли беше само хоби?
                            За първия милион не се пита, ясно е, че историята в последствие е лъсната с избелваща паста...

                            Матеев е налазил всички възможни форуми и троли ли троли. Да му се чуди човек на ентусиазма, времето и неуморимостта. Повечето хора биха се вложили по подобен начин в дадено начинание, но, за разлика от повечето хора, милионерчетата работят с ченето си, създавайки нагласи.

                            Коментар


                            • --------------------
                              Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:21.

                              Коментар


                              • Матеев, поздравления за обширните обяснения на брокерската дейност. Но възникват някои казуси: Идва "луд" клиент и си отваря сметка със 100к и рамо 1:100. Като въпросния клиент решава да отвори 50 лота в дадена двойка между две хеджирания на брокера и хваща 3 фигури движение или 150 к, които брокерък трябва да изплати за собствена сметка.Ако клиентите са няколко, колко може да издържи брокерът? В другия случай движението от 3 фигури е срещу позицията на клиента и той съответно фалира, като брокерът прибира 100-те хиляди от сметката му като чиста печалба.

                                Коментар

                                Working...
                                X