IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Визираш себе си. Само внимавай с хоризонта. да не е мараня.
    Не мисля, че е мараня. Слушам аргументите против и ги намирам неубедителни и повлияни от шока от 2008-2009

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      После пък купуваха злато Спекулативно. На върха.

      От всичко поред на номерата ще загубят.

      А който има дългосрочен хоризонт и диверсифициран портфейл е доста добре сега.

      Визираш себе си. Само внимавай с хоризонта. да не е мараня.

      Коментар


      • После пък купуваха злато Спекулативно. На върха.

        От всичко поред на номерата ще загубят.

        А който има дългосрочен хоризонт и диверсифициран портфейл е доста добре сега.


        Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Няма как да ги предпазиш. Повечето хора се вкарват в различни капани водени от идеята за спечелването на пари и по-лесен живот. Затова се търкат билети, играе се комар, форекс, биткойни. Хора в САЩ са набили парите от ипотеки, спестяванята на децата им за колеж в биткойн когато беше около 17-18 хиляди. Ще ги предпазиш от форекса, но те ще дадът парите си в друга схема и в крайна сметка пак ще ги загубят. Просто го приеми. Представяш ли си как хора с пари и бизнес се вързаха на онази пирамида на пастора и кпуваха някакви пакети за по 3000 или колкото бяха. А такива дето купуват пакети от "акции" на онзи измислен исторически парк дето цената е над 30000.

        Коментар


        • Според мене тези, които могат да бъдат предпазени са хората със здрав разум, които дори да се пробват бързо ще се откажат. Тези които са луди маниаци ще си губят времето години наред и тях не можеш да ги опазиш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
            Съгласен съм с теб.Никой който изкарва големи пари няма да тръгне да ни доказва каквото и да било.
            Моята цел е да информирам хората каква измама е форекса и че няма печеливши а всички са на загуба освен брокерите де...
            Сега пак гледам реклмаират по телевизията някакъв нов капан Прогресива и си мисля колко нови хора ще влезнат в него ако ние не правим нищо.
            Това е моята цел да информирам хората затова написах и блога.
            Няма как да ги предпазиш. Повечето хора се вкарват в различни капани водени от идеята за спечелването на пари и по-лесен живот. Затова се търкат билети, играе се комар, форекс, биткойни. Хора в САЩ са набили парите от ипотеки, спестяванята на децата им за колеж в биткойн когато беше около 17-18 хиляди. Ще ги предпазиш от форекса, но те ще дадът парите си в друга схема и в крайна сметка пак ще ги загубят. Просто го приеми. Представяш ли си как хора с пари и бизнес се вързаха на онази пирамида на пастора и кпуваха някакви пакети за по 3000 или колкото бяха. А такива дето купуват пакети от "акции" на онзи измислен исторически парк дето цената е над 30000.

            Коментар


            • Съгласен съм с теб.Никой който изкарва големи пари няма да тръгне да ни доказва каквото и да било.
              Моята цел е да информирам хората каква измама е форекса и че няма печеливши а всички са на загуба освен брокерите де...
              Сега пак гледам реклмаират по телевизията някакъв нов капан Прогресива и си мисля колко нови хора ще влезнат в него ако ние не правим нищо.
              Това е моята цел да информирам хората затова написах и блога.
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Прав си IBAN пак нищо не доказва защото някой може да внесе някаква сума в форекс акаунта и после да изтегли същата и да ти покаже документа.
                Аз все още не мога да разбера ти какво печелиш от тоя целият филм? Ти мислиш ли,че някой който наистина печели големи пари ще се занимава с глупости да ти доказва тва и онова? Душевен оргазъм ли търсиш. Кой ще вкарва пари в форекс брокер и после ще тегли само и само да докаже нещо? Занимавате се с глупости според мен и си губите времето. Тази седмица съм над 600 писпа печалба от 7 валутни двойки общо + влезнал съм в мед( написал съм кога в темата за златото) и съм до тук. Нито ми пука дали някой ми вярва колко съм направил нито нищо. Аз лично си знам каде какво харча както и мацките около мен . Миналата седмица в темата за златото написах дълъг съм в мед, злато и сребро, казал съм и кога съм затворил. Който желае може да провери. В момена съм затворил всичко освен мед и реализирам загуба но ще държа до утре до към 14-15 часа а може и до 17 зависи каде е цената.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                  Пак демонстрираш "знания"

                  Как прехвърляне на едни пари ще е доказателство за печеливша система...?
                  Подобна картинка е още по- лесна за изфабрикуване (освен че е безсмислена)

                  За доказване на достоверност съществуват реномирани сайтове, които верифицират акауни като Myfxbook
                  Прав си IBAN пак нищо не доказва защото някой може да внесе някаква сума в форекс акаунта и после да изтегли същата и да ти покаже документа.
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Щом договорите за разлика, предлагани от българските форекс-брокери са забранени от закона в Щатите, сами си правете извода дали изобщо се "печели" от форекса.
                    Ами аз за 5 години търсене не успях да намеря нити един българин който е спечелил.
                    Сами си правете сметка.
                    Форекс блог

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от start Разгледай мнение
                      Информацията в myfxbook е доста подвеждаща и неточна.
                      Информацията там е доста, точна и подробна, особено за двойно верифицираните акаунти.
                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Щом договорите за разлика, предлагани от българските форекс-брокери са забранени от закона в Щатите, сами си правете извода дали изобщо се "печели" от форекса.
                        Отново нелеп, неточен, подвеждаш коментар.

                        Всички трейдъри в САЩ печелят ли?

                        В САЩ също можеш да търгуваш на форекс пазара, единствено има разлика в някои условия и то за непрофесионални клиенти. Левъриджа е макс 1:50 (което скоро ще е по-високо от този в EС) и има FIFO правило. Някои български брокери приемат и имат клиенти от САЩ (след покриване на определени изисквания)

                        Ето и пример, (да не се счита за реклама, условията им не са супер)
                        https://www.oanda.com/resources/lega...l/margin-rates
                        FinancialMarkets.Zone

                        Коментар


                        • Щом договорите за разлика, предлагани от българските форекс-брокери са забранени от закона в Щатите, сами си правете извода дали изобщо се "печели" от форекса.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Информацията в myfxbook е доста подвеждаща и неточна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                              Ами точно това казвам. Като се експортне стейтмънта и става на htm или на HTML файл
                              тези файлове всеки с средна компютърна грамотнист може да ги редактира преди да ги публикува или изпрати на някой друг.
                              Стейтмънта не може да бъде никакво доказателатво.
                              Ако иска някой да покаже доказателство да пусне документ с който е прехвътлил парите от форекс брокера в неговия IBAN. Това е доста по достоверно и до голяма степен може да се провери дали е имало такава тразакция.
                              Пак демонстрираш "знания"

                              Как прехвърляне на едни пари ще е доказателство за печеливша система...?
                              Подобна картинка е още по- лесна за изфабрикуване (освен че е безсмислена)

                              За доказване на достоверност съществуват реномирани сайтове, които верифицират акауни като Myfxbook
                              FinancialMarkets.Zone

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
                                Много близък мой човек си отвори и нещата му се случват доста добре. Не знам защо е това съмнение тук
                                временно е

                                Коментар

                                Working...
                                X