IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма никаква разлика между форекс брокерите и финансовите пирамида от 90 -те години.
    Форекс блог

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
      Мдам, както и очаквах. Важното е, че печелиш, а ние, лузърите, нищо не разбираме. Или май беше обратното?
      Никой не печели.
      Печелят само собствениците на форекс брокерите . Малко печелят и тези дето са служители там и вземат заплата .
      Един форекс брокер си е като пирамида, двама собственици дето вземат всичко. 50 служители на заплати дето намират клиенти който да изгубят парите си и тези същите пишат че се печели.
      Форекс блог

      Коментар


      • Печели организаторът на схемата(лотария, хазарт, предприемач, а всеки такъв се нуждае от балами да му развиват идеята...
        и докато си плащаш данъка или рекета всичко е наред....
        Наблюдавам Ви постовете на потребителите тук и Вашата работа ми прилича приказката за касапите и телетата.
        А явно квв(кълве ли рибата) печели чалъми.
        Отделих около два месеца в тест и анализ на хистори в няколко двойки( евро/долар и някои други), чрез различни настройки на основните търговски параметри.Та докарах ги тестовете със стейтмънтите до 10г. назад до нива 1200 сделки от които 200 губещи и акаунт нарастващ средно по около 120...Еха, хвърлих си каскета и рикошира в тавана на апартамента..
        Обаче все така си проверявам нещата, извадих един тефтер 60 страници и почнах в схема да описвам детайли( време на позицията, лимити, стопиве, фрейм 1фреймчасов до дневен. И РАЗОЧАРОВАНИЕ изнесения стейтмънт имаше грешки и неверен.Основни грешки бяха, че не са се задействали стопове и ордера си развява байрака на загуба дори с месец или дни.Друга, беше, че се задейства позиция, без да има индикации за прекратена предходна тенденция и т.н.Без да описвам повече, резултатът беше отрицателен или клонящи към 0.С просто око, ако трейдъра наблюдава, кога автоматизирата система подава сигнал за вход и разбира, че посоката е актуална, може да се докарат нещата до плюс(някакъв скромен при този полуавроматичен ражим на трейд-поведение).
        Преди всичко на форекс пазарът се акцентира върху управлението на риска..и печалби от сорта 200 проценти напрактика не съществуват..
        Рамките са 8-10 процента месечни ръстове на сметката при риск 2 до 3процента загуба на всяка отделна сделка.
        Т.к ние сме задължени да отчетем потенциален drawdown до поне 5-6 броя, това ни натиска да търгуваме с по-нисък капиталов ливъридж.

        По-неприятното, е че форума е доста безполезен, като се толерира дращенето на простотии и освен това подвежда хора, които се интересуват от капиталови пазари..
        Ако някой иска да е полезен щеше в реално време да поства защо и как мотира решението си да търгува...
        Тук основно се пита за прогнози, абе хора да го кажа направо.Това има значение само за масмедиите и близо до нулата практическа стойност.Даже там се плаща за подвеждаща информация или се констатират случили се събития.Едва ли е разумно да се правят опити за прогнози на месечни и годишни цикли, където значение имат фундаменталните причини, а реално хората трябва да търгуват чрез технически или индикаторен анализ(комбинация от двата)

        Коментар


        • Мдам, както и очаквах. Важното е, че печелиш, а ние, лузърите, нищо не разбираме. Или май беше обратното?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
            Това като да или не да го разбрам? Ако наистина си мастер, защо избягваш да дадеш убедително доказателство?

            Каква картинка искаш да ти пусна? Какво трябва да пише на нея? Поръчай си, няма да ме затрудни...
            Показал съм каквото съм преценил, приемай каквото искаш, вярвай в каквото искаш
            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Това като да или не да го разбрам? Ако наистина си мастер, защо избягваш да дадеш убедително доказателство?

              Каква картинка искаш да ти пусна? Какво трябва да пише на нея? Поръчай си, няма да ме затрудни...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                Квв, категорично отказваш да подплатиш твърденията си с доказателства в реално време. Разбирам те! Но би ли го направил като състезание? Това ще те стимулира ли достатъчно, за да демонстрираш нещо повече от самохвалство и тупане в гърдите?
                Като златото ти е в нереално време ето как се развива един от другите акаунти, които съм показвал.

                Верифициран от трета независима инстанция, с дълга история

                https://image.ibb.co/k0c7ny/Screenshot_3.png

                FinancialMarkets.Zone

                Коментар


                • Квв, категорично отказваш да подплатиш твърденията си с доказателства в реално време. Разбирам те! Но би ли го направил като състезание? Това ще те стимулира ли достатъчно, за да демонстрираш нещо повече от самохвалство и тупане в гърдите?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    ДА, това. Черният фон изморява най-малко очите, грида на бекграунда е най-голямата грешка защото започват да ти се привиждат подкрепи и съпротиви където ги няма. В този мащаб се вижда най-много хистори без свещите да стават прекалени сбити и нечетливи, цвета който както си го харесва.
                    Ок !
                    За гриида съм абсолютно съгласен - само като видя графика с немахнат грид и ..... преминавам натам ..............

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                      Нямах предвид изброените неща .............
                      Защото ги няма на графиката ти ............ Имах предвид само вида на '' фона '' и '' кендълите '' .
                      С тоя облик на графиката ли работиш ........ ??



                      Тука - влизаш в '' моята банда '' , ама тихо , да не чуе един където е за 2000 $ унцията от април миналата година
                      ДА, това. Черният фон изморява най-малко очите, грида на бекграунда е най-голямата грешка защото започват да ти се привиждат подкрепи и съпротиви където ги няма. В този мащаб се вижда най-много хистори без свещите да стават прекалени сбити и нечетливи, цвета който както си го харесва.
                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                        Трейдинга е може би най-сложната професия на света и същевременно най-простата.

                        За да бъдеш дългосрочно печеливш трейдър ти трябва най-вече правилен майнд сет.

                        Относно чарта ми, той най-обикновен кендъл чарт. Най-голямата заблуда е че ти трябват индикатори, фрактали, фибота, вълни, икономически календар и тн за да си успешен трейдър. В реалност е точно обратното. Колкото повече от тези инструменти използваш и колкото повече неща имаш на графиката толкова по-голяма аматьор си и толкова по-далече от успеха си.
                        Нямах предвид изброените неща .............
                        Защото ги няма на графиката ти ............ Имах предвид само вида на '' фона '' и '' кендълите '' .
                        С тоя облик на графиката ли работиш ........ ??

                        Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение



                        Всеки може да каже, но аз съм го направил, вижда се позицията ми от преди няколко седмици/месеци, има ги и аргументите за нея.

                        Като цяло спада на златото го очаквам да стигне до $ 1130, да кажа по от рано
                        Тука - влизаш в '' моята банда '' , ама тихо , да не чуе един където е за 2000 $ унцията от април миналата година

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          И като влезе къс на златото защо не каза тогава в реално време? Всеки може да каже сега че бил играл късо злато още от по-миналата седмица...



                          Споделянето във форума не ми е приоритет, просто видях предните глупости и реших да споделя как се развива моята позиция

                          Всеки може да каже, но аз съм го направил, вижда се позицията ми от преди няколко седмици/месеци, има ги и аргументите за нея.

                          Като цяло спада на златото го очаквам да стигне до $ 1130, да кажа по от рано
                          Last edited by k_v_v_; 20.06.2018, 09:59.
                          FinancialMarkets.Zone

                          Коментар


                          • И като влезе къс на златото защо не каза тогава в реално време? Всеки може да каже сега че бил играл късо злато още от по-миналата седмица...


                            Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                            Трейдинга е може би най-сложната професия на света и същевременно най-простата.

                            За да бъдеш дългосрочно печеливш трейдър ти трябва най-вече правилен майнд сет.

                            Относно чарта ми, той най-обикновен кендъл чарт. Най-голямата заблуда е че ти трябват индикатори, фрактали, фибота, вълни, икономически календар и тн за да си успешен трейдър. В реалност е точно обратното. Колкото повече от тези инструменти използваш и колкото повече неща имаш на графиката толкова по-голяма аматьор си и толкова по-далече от успеха си.

                            Коментар


                            • Трейдинга е може би най-сложната професия на света и същевременно най-простата.

                              За да бъдеш дългосрочно печеливш трейдър ти трябва най-вече правилен майнд сет.

                              Относно чарта ми, той най-обикновен кендъл чарт. Най-голямата заблуда е че ти трябват индикатори, фрактали, фибота, вълни, икономически календар и тн за да си успешен трейдър. В реалност е точно обратното. Колкото повече от тези инструменти използваш и колкото повече неща имаш на графиката толкова по-голяма аматьор си и толкова по-далече от успеха си.
                              FinancialMarkets.Zone

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                                В темата на непечелещите да покажа как се развива позицията ми при златото.

                                Миналата седмица направих една добавка към късото, малко закъснях, искаше ми се да 5-10 $ по отгоре, но пак става.

                                https://image.ibb.co/nkntsy/Screenshot_2.png
                                Браво , бе Кирчо ................
                                И ти най - накрая да покажеш нещо ...............
                                Ама на реална ли е ........... твое ли е ........... еви мама му
                                .......................
                                За профи като теб , не мисля че държиш графиката си .......... и търгуваш с .......... тия ''начални'' параметри - цвят, мащаб , и т.н
                                Ако пък бъркам ................. жалко .............
                                По графиката :
                                Първия трейд е ужасен ...............
                                Втория е '' приемлив ' ....... граничещ с '' добър ''

                                П.П .. И вземи свали тия стопове вече , че се излагаш ..................
                                Last edited by Kondora; 19.06.2018, 22:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X