IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Този " Кирчо " дето говорите за него може найстина да е някой забогатял от форвкс, но за сега , не е показал нито едно доказателатво.
    Защо не пусне тук някоя данъчна декларация дето е платил данък върху печалбата за някоя минала година.
    Това би било реално доказателатво, а не снимки от екрана на метатрейдър, които нищо не доказват.
    advokatfilipova.eu

    Коментар


    • Вие тук за всичко друго говорите, не и по темата.
      БФБ няма нищо общо с форекс пазара.
      БФБ бе създадена от хора забогатели на бързо от полукриминални дейности .
      Основните играчи бяха хора спечелили пари от приватизация, корупция, реституция и подобни.
      Хората дето взеха партийните куфари от Боровец създадоха БФБ . През 1990 година нямаше нито един богат човек, а през 1993 купуваха и продваха акции за милиони, как забогатяха за две години хора дето до 1990 са вземали заплата под 300 лева незнам ? ??



      ​​​
      advokatfilipova.eu

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
        Хаха супер смешни сте. Аз никога не съм споменавал име на брокер и това друг го постна, въпреки че не пречеше да го дам като доказателство, как може да се печели доказано при регулиран от КФН брокер.

        Да, спечелих състезание, със системите които ползвам, без да имам каквото и да е общo с Карол, освен сметката за търговия която направих малко преди да започне състезание и никога не съм работил за български брокер.

        Злобейте колкото си искате. По добре да ме бяхте питали как се постигат такива резултати и се печели от трейдинг, което явно и маруци се мъчи да постигне от години, въпреки, че уж не можело.
        Кирчо извинявай ,но ще ти кажа,че ти пишеш като трол. Много текст без да има нищо полезно в него.
        Чел съм внимателно повечето твой мнения.
        Не, се заяждам с теб.
        Дай ми за пример едно написано от теб мнение което съдържа нещо полезно и има някаква стойност в него.
        Форекс блог

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Интересно колко от общия брой участниците на БФБ през последните 15 години са на печалба.. да ама никой не те предупреждава че на БФБ че ядеш дървото. Ми то по принцип средно статистическия инвеститор навсякъде по света в дългосрочен план е на загуба Разбира се това ще се изясни като почне мечия пазар То и повечето хеджфондове пак в дългосрочен план също са на загуба
          Да оставим за секунда БФБ настрана; сравнението между родната борса и междубанковия валутен пазар, чието хазартно отражение е ритейл форекс, е твърде неравностойно. Смятам, че е излишно да се изтъкват предимствата на търговията на регулиран пазар, тук всеки е наясно, а и като цяло ключът от палатката е другаде.

          Да започнем от лесния достъп, който предполага и ранен старт. Резултатът е, че млади, неподготвени теоретически, практически и психически хора, биват въвлечени в дейност от хазартно естество. Да, интернет замазва традиционните белези, оразличаващи хазарта от търговията (или дори от пазаруването), но това не променя факта, че на форекс се залага. За мен основният проблем не е колко %-та ще загубят, а далеч по-сложните и практически неизмерими социални последици. Търговията на регулиран пазар изисква по-голям капитал, далеч по-комплексна житейска подготовка (няма как надървени тинейджъри със 100-200 кинта да инвестират в акции) и значително по-аргументирано разбиране за рисковете и последиците. Проблемът при хазарта не е толкова, че човек ще загуби някаква сума, а във възможността да се закачи, което е далеч по-вероятно да се случи на млад и неузрял индивид, който няма реална представа за стойността на парите и труда стоящ зад тяхното изкарване. Това сериозно изкривява възприятието за живота, съвсем спокойно може да разруши интелекта и моралната база на един млад човек и води до съответните психологически последици, проявяващи се в зависимост от хазарт. А зависимостите се самоподхранват и като правило си имат другарчета - алкохол, наркотици, криминални прояви и тн. Достатъчно е да разгледаш форекс форумите, за да си направиш някои елементарни заключения за пишещите, за качеството на бълваното съдържание, за очевидните и непонятни за зрял човек когнитивн заблуди, за преобладаващата интелектуална и психическа недоразвитост, която властва на подобни места... Кирил бърка значението на думички като подсъзнание и интуиция и вярва, че може да предсказва бъдещето чрез статистика, а той е гений в интелектуално отношение на фона на цялостното ниво на форексджиите, практически открили ревърс еволюцията. Ето, дори и ти (правиш впечатление на интелигентен човек) в мнението си не различаваш риск от хазарт. Няма особено значение колко %-та ще загубят, важното е колко от тях могат да си го позволят. И като казвам позволят, последното, за което мисля, са парите.

          Колкото до чисто финансовия аспект, ще се съгласиш, че в дългосрочен план е много по-вероятна печалбата от акции, отколкото от форекс. Втората алтернатива клони към нула по ред причини. Познаваме доста хора, спечелили от акции (дори и на БФБ), от облигации или фючърси, но малцина са се измъкнали сухи от форекс.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Неслучайно в Щатите договорите за разлика са извън закона, щото никой не печели на тая лотария. Време е тези измами да ги забранят и в Евросъюза.
            В investing.com отдясно сложили предупреждение ДЗР - 80% ГУБЯТ ПАРИ.

            https://www.investing.com/indices/major-indices
            Интересно колко от общия брой участниците на БФБ през последните 15 години са на печалба.. да ама никой не те предупреждава че на БФБ че ядеш дървото. Ми то по принцип средно статистическия инвеститор навсякъде по света в дългосрочен план е на загуба Разбира се това ще се изясни като почне мечия пазар То и повечето хеджфондове пак в дългосрочен план също са на загуба
            Last edited by Todor Sabev; 08.01.2019, 22:31.

            Коментар


            • Неслучайно в Щатите договорите за разлика са извън закона, щото никой не печели на тая лотария. Време е тези измами да ги забранят и в Евросъюза.
              В investing.com отдясно сложили предупреждение ДЗР - 80% ГУБЯТ ПАРИ.

              https://www.investing.com/indices/major-indices
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Хаха супер смешни сте. Аз никога не съм споменавал име на брокер и това друг го постна, въпреки че не пречеше да го дам като доказателство, как може да се печели доказано при регулиран от КФН брокер.

                Да, спечелих състезание, със системите които ползвам, без да имам каквото и да е общo с Карол, освен сметката за търговия която направих малко преди да започне състезание и никога не съм работил за български брокер.

                Злобейте колкото си искате. По добре да ме бяхте питали как се постигат такива резултати и се печели от трейдинг, което явно и маруци се мъчи да постигне от години, въпреки, че уж не можело.
                Last edited by k_v_v_; 09.01.2019, 00:07.
                FinancialMarkets.Zone

                Коментар


                • Нищо чудно .... възможно е Кирчо да е някой трол на заплата в Карол. А те са пуснали тази статия да го рекламират. Нали знаете , че не в важно какъв си по-важно е какво се говори или пише за теб.
                  Ако има някой от тук който да работи в НАП или НОИ може да се провери дали в Карол работи лице което се казва Кирил Василев.

                  Супер, ние сме голяма сила, заедно успяхме да направим цяло журналистическо разследване.
                  Last edited by mauricio84; 08.01.2019, 18:54.
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • http://karollbroker.bg/blog/pobedite...s-competition/
                    Да не е тоз Кирил Василев от това състезание

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                      Ето едно ЛАЙВ тестче.
                      Кирил, каква картинка искаш да ти изфабрикувам? Ще отнеме минути...

                      Има един начин да аргументираш празнодумието си, но по обясними причини категорично не желаеш да се стига до там. От колко години вече те юркам да ни позабавляваш с търговия в реално време, а ти все се дърпаш като ощипана госпожица?! Ще ти отнеме време, колкото за един телефонен разговор, за да направиш публичен акаунт, по който да копираш сделките си. Единственото, което се иска от теб, е желанието да докажеш гледната си точка, минимално волево усилие и няколко минути, за да автоматизираш процеса. Е, очевидно подобно желание липсва, но пък важното е да се зарибяват балъци, които да пълнят гушата на бъкетите.
                      Last edited by blqblq; 08.01.2019, 12:49.

                      Коментар


                      • Какво се питаше в заглавието?

                        А, да сетих се...

                        Когато човек знае как да разработва и тестава системи с МТ4 резултатите при лайв трейдинг са същите като при тестовете, но и тук трябват знания

                        Ето едно ЛАЙВ тестче.

                        https://i.ibb.co/7vm4Fb9/r.png

                        Click image for larger version

Name:	r.jpg
Views:	1
Size:	5.3 КБ
ID:	3427896

                        Last edited by k_v_v_; 08.01.2019, 10:56.
                        FinancialMarkets.Zone

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          Квв, фактът, че правиш бектестове на Метатрейдър, е показателен. Подобни резултати са безсмислени и подвеждащи. Само наивник би заложил пари на това. Още повече при подобен профит фактор и драудаун.
                          Съгласен съм с теб . Този тестер за стратегии който е в Метатрейдъра за нищо не става.
                          Аз затова вчера написах ,че го тествам в ексел.
                          Всеки един индикатор, осцилатор,EMA, SMA и подобни могат да се представят като математически формули и стратегията да се тества в ексел .
                          Тествал съм много, но всичките са на загуба.
                          Не искам да задълбавам в подробности има много неща като спреда който немогат да се предвидят и т н .... Може една стратегия при нулев спред да е печаливша , а реално да е губеща ....
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • Направо Голям смях. Кирил Василев който постоянно твърди, че печели големи суми от форекс събира помощи и подаяния за самият него.
                            Би трябвало човек който найстина печели такива суми да дава дарения, а не да събира и то за себе си.
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Квв, фактът, че правиш бектестове на Метатрейдър, е показателен. Подобни резултати са безсмислени и подвеждащи. Само наивник би заложил пари на това. Още повече при подобен профит фактор и драудаун.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                                Ако някои от вас успее да намери някаква логика или зависимост в коя и да е графика , аз мога да направя математичски модел на тази зависимост . А след това ще направя робот за MT4 който да отваря позиции по тази зависимост.
                                Това ще е голям скок за човечеството.
                                Проблема е,че за последните 3 години немога да намеря никаква зависимост. Преди май имаше,но това са стари неща.
                                Нали от години твърдиш, как не може да се печели, сега пък се оказва, че активно търсиш зависимости, че и си готов да се възползваш от чужди?

                                "Скок за човечеството" това е много забавно, май само за скок в акаунта си мечтаеш. Както съм казвал и преди, няма как да стане без прекарано време пред графиката и знания за естеството на пазарите.

                                FinancialMarkets.Zone

                                Коментар

                                Working...
                                X