IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bat Sande Разгледай мнение

    Не се майтапя. Чета ви тука писаниците и не знам какво да мисля. Или съм голям късметлия или брокера не ме е усетил и не ме порязал. Захванах всичко на майтап с малко пари-да пробвам, да се уча. И така. Измислих си някаква моя стратегия и по нея. Както казах теглих и пари и даже ми дадоха. Сега не знам на къде-да вкарвам ли още и да вдигам мизата, че твърде много време губя за малко пари или да тегля всичко и да приключвам докато не са ме изпържили. Малката ми тайна е, че в някой области съм много зле и това ми пречи, но отношението към парите и инвестициите ми е вродено и никога не съм имал проблем с тях. Не съм завършил икономически профил.
    е що да не ти дадат пари ? Добре, а защо си мислиш че ако ти дадем съвет ще е полезен от некви си суяци в няккъв измислен форум ? И защо трябва да вдигаш мизата или да вкарваш нещо си ? Играй с тва дет имаш и гледай мача, брокера няма как да те изпържи щот треа да падне света за да стане това. (ако не ползваш левърейдж) Аз не знам тука някой завършил икономически профил дали е добре в инвестициите или парите .... Това е уж "инвеститорски сайт", а пишат пропаганда и простотии на килограм, даже на тон, а вътрешните икономисти / коментатори са лудница ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      майтапиш се предполагам
      Не се майтапя. Чета ви тука писаниците и не знам какво да мисля. Или съм голям късметлия или брокера не ме е усетил и не ме порязал. Захванах всичко на майтап с малко пари-да пробвам, да се уча. И така. Измислих си някаква моя стратегия и по нея. Както казах теглих и пари и даже ми дадоха. Сега не знам на къде-да вкарвам ли още и да вдигам мизата, че твърде много време губя за малко пари или да тегля всичко и да приключвам докато не са ме изпържили. Малката ми тайна е, че в някой области съм много зле и това ми пречи, но отношението към парите и инвестициите ми е вродено и никога не съм имал проблем с тях. Не съм завършил икономически профил.
      Овладеи себе си за да владееш пазара!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
        Не познавам, а търся такъв от 20 години и няма
        ми ти го повторим и на тебе нали ти пишеш там тия интервюта с разни "имена на бизнеса" ? Да беше отворил една позиция дълги на нещо си за 20г. и да беше видял кво щеше да изкараш от тва .... като знаеш, че валута не ходи 20г. в една посока май нещо друго ще да е, акция, фонд и т.н. ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          Не познавам, а търся такъв от 20 години и няма
          А защо го търсиш?
          Location: Terminal Island
          Institution: FBI Correctional Facility
          Jurisdiction: Unknown

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

            Не си прав за това. Не казвам че ми фалира акаунта , а само че роботите започват да губят след няколко седмици.
            Това е много различно.
            Аз ги пускам на 0.01 лота за да тествам какво ще, стане.
            И с ливъридж и без е едно и също .
            Аз не отварям големи позиции просто тествам софтуера.
            добре а пак ти каам ти не виде ли виделото отдоле или си чешаме езиците само ? Човека каа финансовата индустрия как работи и защо хората губят масово, тва първо, второ каза, че алгоритмиката заместила човека в маркетмейкърите, второ и трето тоя каа, че алгоритъма прай нещо бързо но за кратък период от време, за дълъг период от време алгоритъма не стаа за нищо ей там вече влизат човеците кат стойност за разлика от вездесъщото AI дет само ми бълват тъпотии в тоя сайт .... как щело AI то да променило нашия живот - ми никак или на към по-зле ....
            Аз в миналия коментар кво ти написах ? Вкарваш 10 бона имаш поръчка дълги еди кво пример (EUR/USD) си за 10 бона т.е. 1:1 и го остааш за година / две може и три там нема нужда да го гледаш, робота също целта е да не го гледаш той да работи нали така ?
            Вие кво прайте ? или цъкате масата с левърейдж (така се губи пари най много аз съм губил също бая докато го схвана тва един път за винаги ).... или с некви роботчета което също не работи щот и с тва съм си губил времето бая и съм програмирал кво ли не раоти с тая тъпотия, докат не разбереш, че ти кат търгаш на последната дупка на кавала немаш абсолютно никкъв шанс срещу алгоритмиката на банките, щот там работат цели отдели и фирми само с тва т.е. ти си сам срещу тях. И отделно както вече казахме алгоритъма прай чудеса за кратък период от време и нема никакъв шанс за дълги периоди щот тая борса е статистика и организиран хаос не нещо постоянно дет може да се автоматизира .....
            Last edited by michaelis12; 16.04.2019, 15:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              добре не виде ли виделото на този доле дет съм пуснал ?! човекот ти каа как работи индустрията какво толко неясно има ? Губят всички щот ползват leveradge, я вкарай в един акаунт 10 000хил. единици евро или долар или квот и да е и отвори независимо каква позиция за 5000 или дори за 10 000 хил. да видиме дали ше загубиш ..... с кой колкот има в акаунта да пусне за същото едно дълго EUR/USD за година/две/ три без стоп лос, да видиме дали ше загуби .... ми нема загуби, дори и еврото да забие нос в 0.80 после па ше се върне дори и на 1.30 ..... Вие искате с 1000 евро за три месеца да ги напрайте 3000 хил. евро е тва са печалби х3 с ебаси риска и ако мръдне в грешната посока и си аут на минутата .....
              Нема нищо измамно у форекса, тва е за международна търговия на стоки не е за житкане на рулетка с позиция 100 пъти повече от тва дет имаш в акаунта .... ако аз вкарам 100 000 бона и играя със 100 левърейдж че аз треа заема от брокера 100 млн. и той ше ме пусне аз да съм на далавера вие падладели ли сте ?!?!
              Не си прав за това. Не казвам че ми фалира акаунта , а само че роботите започват да губят след няколко седмици.
              Това е много различно.
              Аз ги пускам на 0.01 лота за да тествам какво ще, стане.
              И с ливъридж и без е едно и също .
              Аз не отварям големи позиции просто тествам софтуера.
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bat Sande Разгледай мнение
                Един въпрос от лаик: Кога се разбира дали печелиш? Аз за година и 2 месеца имам 120% профит и даже теглих пари, а целта ми беше само да не се зануля първата година. От 360 "сделки"/"залагания" имам 340 + и 20 -. Плюсовите са приблизително 50/50 мечи/бичи, а минусовите са толкова щото пусках някакви безплатни роботи да ги тествам и те правеха глупости (поне според мен). Трябва ли да очаквам някакво "специално" отношение от брокера в негативна за мен посока?
                майтапиш се предполагам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bat Sande Разгледай мнение
                  Един въпрос от лаик: Кога се разбира дали печелиш? Аз за година и 2 месеца имам 120% профит и даже теглих пари, а целта ми беше само да не се зануля първата година. От 360 "сделки"/"залагания" имам 340 + и 20 -. Плюсовите са приблизително 50/50 мечи/бичи, а минусовите са толкова щото пусках някакви безплатни роботи да ги тествам и те правеха глупости (поне според мен). Трябва ли да очаквам някакво "специално" отношение от брокера в негативна за мен посока?
                  ти въпроси ли задааш или констатация ебали го .... кат видиш плюс у акаунта печелиш, кат видиш минус губиш ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                    Аз съм правил преди няколко форекс робота и при взичките се получаваше едно също .
                    Правя го робота пускам Той започва да печели първите три четири седмици и започва да губи, губи и т. н.
                    Имах един дето печели първите пет седмици това беше най-дълго.
                    Това е много опасно защото като направиш нов робот тестваш го няколко седмици. Пускаш го след това той печели една или две седмици и почва само загуби... .
                    Ама нещо много измамно в този форекс.
                    добре не виде ли виделото на този доле дет съм пуснал ?! човекот ти каа как работи индустрията какво толко неясно има ? Губят всички щот ползват leveradge, я вкарай в един акаунт 10 000хил. единици евро или долар или квот и да е и отвори независимо каква позиция за 5000 или дори за 10 000 хил. да видиме дали ше загубиш ..... с кой колкот има в акаунта да пусне за същото едно дълго EUR/USD за година/две/ три без стоп лос, да видиме дали ше загуби .... ми нема загуби, дори и еврото да забие нос в 0.80 после па ше се върне дори и на 1.30 ..... Вие искате с 1000 евро за три месеца да ги напрайте 3000 хил. евро е тва са печалби х3 с ебаси риска и ако мръдне в грешната посока и си аут на минутата .....
                    Нема нищо измамно у форекса, тва е за международна търговия на стоки не е за житкане на рулетка с позиция 100 пъти повече от тва дет имаш в акаунта .... ако аз вкарам 100 000 бона и играя със 100 левърейдж че аз треа заема от брокера 100 млн. и той ше ме пусне аз да съм на далавера вие падладели ли сте ?!?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                      Спомних си един случай от преди 3-4 години.
                      Беше период за мен в който от няколко месеца печелех . Супер. За няколко месеца бях само на печалба.
                      И един ден ми звъни телефона . Обажда се нвкакъв "добронамерен" служител от форекс брокера в който имах акаунт.
                      Говорехме общ разговор, нищо специално, ала бала той ми даваше съвет да играя и други валутни двойки, а не само една и т. н.
                      Има няма 5 минути разговор.
                      По никакъв начин не промених начина си на игрс след разговора.
                      От следващия ден започнах само да губя , губя губя и след няколко седмици ми фалира акаунта.
                      Вие имали ли сте подобно обаждане след което сте започнали само да губите
                      Чудя се тези от форекс брокерите дали не ни правят нещо като негативно енергийно въздействе . След този разговор всичко тръгна на опаки .
                      Това може ли да е нещо като черна магия или подобно.
                      Вие какво мислите? ??
                      Щом изведнъж си почнал да губиш след обаждането, да не би да са те урочасали или да са ти заключили късмета?
                      Възможно е някои от шефовете в тия форекс брокери да се занимават с шаманизъм, черна магия и окултизъм.
                      Дали не трябва да вземеш мерки за някаква защита...
                      До колкото знам, чесънът и кукуригането на петел прогонват злите сили...
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Не познавам, а търся такъв от 20 години и няма

                        Коментар


                        • Аз съм правил преди няколко форекс робота и при взичките се получаваше едно също .
                          Правя го робота пускам Той започва да печели първите три четири седмици и започва да губи, губи и т. н.
                          Имах един дето печели първите пет седмици това беше най-дълго.
                          Това е много опасно защото като направиш нов робот тестваш го няколко седмици. Пускаш го след това той печели една или две седмици и почва само загуби... .
                          Ама нещо много измамно в този форекс.
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            суеверно и наивно звучиш. кажи кой е брокера все пак. ако е бъкет шоп просто са те "наредили"
                            Какво значи това да те наредят, не го разбирам?
                            Да направят всичко възможно да ти фалира акаунта ли или ...?
                            Може ли някой бивш служител на форекс брокер да хвърли повече светлина по въпроса .
                            Last edited by mauricio84; 16.04.2019, 10:53.
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Един въпрос от лаик: Кога се разбира дали печелиш? Аз за година и 2 месеца имам 120% профит и даже теглих пари, а целта ми беше само да не се зануля първата година. От 360 "сделки"/"залагания" имам 340 + и 20 -. Плюсовите са приблизително 50/50 мечи/бичи, а минусовите са толкова щото пусках някакви безплатни роботи да ги тествам и те правеха глупости (поне според мен). Трябва ли да очаквам някакво "специално" отношение от брокера в негативна за мен посока?
                              Овладеи себе си за да владееш пазара!

                              Коментар


                              • Anton Kreil Annihilates Retail Brokers and "Trading Educators"



                                е преди да житкате CFD помислете не twise а шеснайс, за тва се махнах аз преди време от тия педерастии ..... а комарексот ясна раотата там е човекот обясяя за кво да напраени форумите, за кво са напраени обученията, за кво са обучаващите и кво праят брокерите .... мноо просто, всичко е напраено за спекулантите на дребно да губят мангизи ....

                                "Свободния пазар" също как се изразяват у тоя сайт е толко свободен, колко ако некой се изпикае свободно на статуята на Ким Ир Сен, на двореца у Сауди Камилария или на Белия Дом ....

                                Целия пазар се държи от 6 американски инвестиционни банки и всички борски от две три фирми толкоз, абсолютен монопол, кат бях писал преди, че новините се нагласят според пазара на някои тука им беше смешно, мда ама явно излезе, че е верно така ..... без да съм гледал тогава тва видело ....

                                P.S. Антон Крейл е трейдър работил за Goldman Sachs обяснява за пазарите как работат, какви заплати, бонуси се взимат и що масово ората на дребно губят пари
                                Last edited by michaelis12; 14.04.2019, 10:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X