IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    не търся грешки защото аз тото не играя. а такива с 6 цифрени суми нема по тия форекс брокерчета.големите играчи ползват за посредник банки
    Дай да вкараме логиката - значи не си наясно с форекс трейдингът, но даваш компетентни мнения?

    Спри се и не се излагай по теми, които си нямаш ни най-малко понятие. Като те гледам ми изплува някой сомалийски клошар да е наясно с френската кулинария и да има широко познания по висшата кулинария - та и ти така с форекс трейдинга.

    Имам 2-ма познати с 6-цифрени суми в БГ брокери!

    Ето ти пример за 7 цифрена сума MAM трейдър http://www.myfxbook.com/members/FXVi...markets/960020

    Пак ти казвам не пиши по теми, които не си наясно!
    Last edited by needtoknowmore; 07.12.2015, 10:34.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      И обясни ми как те цака - значи брокер има хиляди клиенти и някой си с мижавите ХХХХ прави пари и софта какво прави? Рекотира го нон стоп, дава му различни цени от спота? Знаеш ли колко пари ще даде този брокер ако някой с 5-6 цифрена сума почне да прави пари и се налага и него както и една сюрия от подобни като него!

      Стига сте се филмирали, а приемете действителността, че трябва търсите грешките във вас!
      не търся грешки защото аз тото не играя. а такива с 6 цифрени суми нема по тия форекс брокерчета.големите играчи ползват за посредник банки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        не е нужно да има дилър. Софтуера си те цака
        И обясни ми как те цака - значи брокер има хиляди клиенти и някой си с мижавите ХХХХ прави пари и софта какво прави? Рекотира го нон стоп, дава му различни цени от спота? Знаеш ли колко пари ще даде този брокер ако някой с 5-6 цифрена сума почне да прави пари и се налага и него както и една сюрия от подобни като него!

        Стига сте се филмирали, а приемете действителността, че трябва търсите грешките във вас!
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
          Отново лузърски мантри и въжделения.
          Чудно ми е за мизерни ХХХХ долара/евро/и там каквото се сещаш - брокера ще седни ти сложи дилър и ще почне някакви луди цени ти дава специално на теб щото видиш ли си много про?
          не е нужно да има дилър. Софтуера си те цака

          Коментар


          • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
            Ами то може да се постигне за няколко месеца печалба и после пак тръгваш на загуба
            Ако форкс брокера те надуши че си на печалба и ти пуска сметката на друг алгоритъм и от тук натам си все на загуба.
            Така се запознах с един човек който е бил една година на печалба и след това е играл същата стратегия при същият брокер и все е на загуба.
            Ако случайно си изтеглил 2-3 пъти някакава печалба дори и малка да е желателно е да си отвориш сметка на дрго име а твоята сметка да я забравиш защото веднага те пускат на другият алгоритъм и вече си на загуба.
            Може да напишем правила за печалба
            Аз предлагам първото
            Ако си изтеглил два пъти печалба от един форекс брокер задължително или сменяш брокера или отваряш сметка на друго име.

            И друго те те следят смени си интернет доставчика. Прейнсталирай си компа и т.н.
            Отново лузърски мантри и въжделения.
            Чудно ми е за мизерни ХХХХ долара/евро/и там каквото се сещаш - брокера ще седни ти сложи дилър и ще почне някакви луди цени ти дава специално на теб щото видиш ли си много про?
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
              Ами то може да се постигне за няколко месеца печалба и после пак тръгваш на загуба
              Ако форкс брокера те надуши че си на печалба и ти пуска сметката на друг алгоритъм и от тук натам си все на загуба.
              Така се запознах с един човек който е бил една година на печалба и след това е играл същата стратегия при същият брокер и все е на загуба.
              Ако случайно си изтеглил 2-3 пъти някакава печалба дори и малка да е желателно е да си отвориш сметка на дрго име а твоята сметка да я забравиш защото веднага те пускат на другият алгоритъм и вече си на загуба.
              Може да напишем правила за печалба
              Аз предлагам първото
              Ако си изтеглил два пъти печалба от един форекс брокер задължително или сменяш брокера или отваряш сметка на друго име.

              И друго те те следят смени си интернет доставчика. Прейнсталирай си компа и т.н.
              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Направо съм разочарован...
                Очаквах поне 10 човека да си броят пачките след такова движение.....

                А то пълно мълчание.....


                пп Може пък да броят хората, може.....
                Ами то може да се постигне за няколко месеца печалба и после пак тръгваш на загуба
                Ако форкс брокера те надуши че си на печалба и ти пуска сметката на друг алгоритъм и от тук натам си все на загуба.
                Така се запознах с един човек който е бил една година на печалба и след това е играл същата стратегия при същият брокер и все е на загуба.
                Ако случайно си изтеглил 2-3 пъти някакава печалба дори и малка да е желателно е да си отвориш сметка на дрго име а твоята сметка да я забравиш защото веднага те пускат на другият алгоритъм и вече си на загуба.
                Може да напишем правила за печалба
                Аз предлагам първото
                Ако си изтеглил два пъти печалба от един форекс брокер задължително или сменяш брокера или отваряш сметка на друго име.

                И друго те те следят смени си интернет доставчика. Прейнсталирай си компа и т.н.
                Last edited by night_lord; 07.12.2015, 08:18.
                advokatfilipova.eu

                Коментар


                • Направо съм разочарован...
                  Очаквах поне 10 човека да си броят пачките след такова движение.....

                  А то пълно мълчание.....


                  пп Може пък да броят хората, може.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                    бвг какво пише на тия файлове ..четох ,мислих ...после пак четох и мислих и накрая...заспах... кажи сега колко е печалбата (в проценти разбира се ) и за какъв период от време - месец или година кажи и Dраuдауна колко е (ако искаш ) и така ...това всичкото ако искаш да те разбера де... па ако ли не ...здраве
                    това е справката от брокера. В цитата е справката от миналия месец около 100% е печалбата.

                    долните 2 картинки са от тоя месец 60% е печалбата.

                    дроудауна е около 8%

                    Коментар


                    • бвг какво пише на тия файлове ..четох ,мислих ...после пак четох и мислих и накрая...заспах... кажи сега колко е печалбата (в проценти разбира се ) и за какъв период от време - месец или година кажи и Dраuдауна колко е (ако искаш ) и така ...това всичкото ако искаш да те разбера де... па ако ли не ...здраве
                      Pip master

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                        Ето лъч надежда. .......

                        [ATTACH]6248[/ATTACH]

                        [ATTACH]6249[/ATTACH]

                        [ATTACH]6250[/ATTACH]

                        Не искам да поствам публично всички сделки, но всеки които се интересува мога да покажа история на сделки обеми дропдауни и т.н.


                        Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	65.4 КБ
ID:	3040968

                        Click image for larger version

Name:	Untitled1.jpg
Views:	1
Size:	63.3 КБ
ID:	3040969

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Quan Разгледай мнение
                          Напълно съм съгласен отново.

                          Би ли споделил какви са твоите характеристики / очаквания / таргети, които имаш за дългосрочно осреднен очакван доход (месечен/годишен), както съответно и нива на риск толеранс?

                          Интересно ми е да разбера просто, тъй като виждам, че изхождаш от правилна позиция.
                          Това е най-конкурентният бизнес за мен и респективно се конкурираме с най-добрите. Като цяло взимам бенчмарк именно големите про трйедъри - трейдинг десковете на хедж фондове или prop firms, та се е приело някакво средно ниво около 5% на месец. Това това ми е целта да покривам поне 5% на месец, но като цяло да съм точен всеки месец постоянно да съм на +, защото нямам никакъв контрол над пазара! Трябва да се доуточни нещо много важно, че 5% е при сравнително консервативен ММ - като цяло гоня това русло, защото това очакват и инвеститорите от МАМ мениджъра. В средите, които съм дори и по няколко процента на месец да се правят трйедърите буквално биват заливани с пари. В момента съм ориентиран към западният трейдинг бизнес(trading tools, pattern recognition tools, обучение и лонг терма ми е градене на име за MAM). Все пак смятам и сам си осъзнал retail trading е труден за издържане, ако нямаше едно 100к за нашият стандарт защото освен за хранене ти трябват и за увеличение на капитала, а има такова нещо наречено drawdown и някой път може да е с месеци, та яко ще си ядеш от капитала. Затова имат и допълнителен доход към ретейл трейинга. Все пак хедж фондовете не ядат от печалбата а от AUM fee-я
                          Last edited by needtoknowmore; 30.11.2015, 13:57.
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            В про трейдинга има 1 важно правило и всичко останално, сходно е с 2-те правила на инвестирането на Бъфет.

                            1-во не губи прави
                            2-ро не забравяй правило №1.

                            Разбира се, тук говорим губене на пари, което е равно на правене на безумия.

                            Та в про трейдинга е capital preservation - влизайки само в сделки, които са 100% спрямо търговският план, то тогава не само, че ще запазим капитала, но ще го и увеличим. При положение, че плана ни носи положително очакване.
                            Напълно съм съгласен отново.

                            Би ли споделил какви са твоите характеристики / очаквания / таргети, които имаш за дългосрочно осреднен очакван доход (месечен/годишен), както съответно и нива на риск толеранс?

                            Интересно ми е да разбера просто, тъй като виждам, че изхождаш от правилна позиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Quan Разгледай мнение
                              Графиката описва патологичния случай на повечето трейдъри, които осребряват печелившите позиции и оставят губещите за дълъг период.
                              Накрая - сметката гръмва и ако си генерираш движението, то то ще изглежда точно по този начин.

                              Иначе съм напълно съгласен с теб - сериозният ММ и контролиране на риска са гръбнак на всяка добра стратегия.
                              Първо се започва от там. Трябва да се мисли колко можеш да изгубиш, а не да мислиш колко искаш да спечелиш.
                              В про трейдинга има 1 важно правило и всичко останално, сходно е с 2-те правила на инвестирането на Бъфет.

                              1-во не губи прави
                              2-ро не забравяй правило №1.

                              Разбира се, тук говорим губене на пари, което е равно на правене на безумия.

                              Та в про трейдинга е capital preservation - влизайки само в сделки, които са 100% спрямо търговският план, то тогава не само, че ще запазим капитала, но ще го и увеличим. При положение, че плана ни носи положително очакване.
                              Last edited by needtoknowmore; 30.11.2015, 11:19.
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                                как може да правите печалби в пъти, без да има шанс да губите в пъти - ами няма

                                п.с графиката е по скоро карикатура на ситуацията
                                Пробвай се пак внимателно да прочетеш какво съм писал и ще установиш, че не твърдя това което пишеш.
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X