IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
    Не чета анализи , не използвам индикатори по графиките , не ме интересува
    какво предричат и най-големите в техническия анализ . Имам си начин на търговия ,
    който работи безупречно до момента , просто не е пригоден към дейтрейдинг , това е
    Позагледах правилата на този турнир.
    За мен са доста глупави.
    Първо: Ограничили са търговията в дей трейдинг, а са сложили мах. 3 сделки и то по различно време да са отворени. Това са го заимствали от търговията с акции и то в САЩ. Там имаш такъв лимит. Не разбирам защо трябва да има ограничение в броя сделки. Сървъра ли пазят....

    Второ: Откъде накъде ще определят кой с каква двойка ще търгува. В този ден точно може да няма нито новини, нито пробиви на технически нива и да няма волатилност в тази двойка. Тогава двамата дуелиращи се ще играят на тука има, тука нема и който хване на късмет повече пипове.

    Да сложат двама търговци един срещу друг. Те да могат да търгуват с мах. 1 отворен лот при 10К сметка, но да не ограничават броя сделки и двойките валути.

    П.П. Защото, освен да търгуваш, майсторлък е да откриеш и коя валутна двойка ще има волатилност в този ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
      Не чета анализи , не използвам индикатори по графиките , не ме интересува
      какво предричат и най-големите в техническия анализ . Имам си начин на търговия ,
      който работи безупречно до момента , просто не е пригоден към дейтрейдинг , това е
      Е па това обявление можеше да го напишеш,преди да те пратиме командировка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Обаче излиза че си ме контрил,а това в над 90% от случаите е пагубно за отсрещната страна
        Не чета анализи , не използвам индикатори по графиките , не ме интересува
        какво предричат и най-големите в техническия анализ . Имам си начин на търговия ,
        който работи безупречно до момента , просто не е пригоден към дейтрейдинг , това е
        Мнението ми води до фалит !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
          Пак загуба , не ставам за дейтрейдинг , малшанс ......
          Уйче,условията на конкурса са архи-тежки .....Тъй че не си го вкарвай излишно ....Ся, снощи ти постнах рекомендация да шортиш евро/йена - (писах,обаче "дълги йени срещу еврото" - по агентурному ....) - обаче излиза че си ме контрил,а това в над 90% от случаите е пагубно за отсрещната страна ....

          За кивито - да! - ударен стоп преди лимит, е чиста загуба,тъй че отчасти си компенсиран! Но и преди многократно съм казвал,че форекса и изобщо трейдинга ,не е БФБ-ту дето с 2 или 3 флуда в тукашния форум можеш да мръднеш софикса и ко., в произволна посока .....
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Пак загуба , не ставам за дейтрейдинг , малшанс
            ПП : Скоро ще правя бенефис на демотата , писна ми
            Last edited by ВУЙЧО; 05.06.2013, 19:27.
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • понеже нямам време за тази тема, моля ако Петър им вземе скалповете на останалите несретници да отворите нова тема с поздравления!!
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • еее, това е само първия ден,
                през останалите, може да навакса
                Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Ай сиктир! Оправи ми вечерта, сега ще си легна и ще спя като къпан. Ей тоя Млекар не можа да се сдържи да не направи някоя простотия в негов стил .....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                  Ай сиктир! Оправи ми вечерта, сега ще си легна и ще спя като къпан. Ей тоя Млекар не можа да се сдържи да не направи някоя простотия в негов стил .....
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • http://www.dailyfx.com/forex/technic...5.29.2013.html
                    chef

                    Коментар


                    • http://www.forexduel.com/bg/forex-du...vor-spasov.htm
                      Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Айде бе! Верно ли? Я дай линк къде го пише та да се изкефя

                      Коментар


                      • А там съм си бе, аз кво съм гледал?
                        chef

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                          то там си пише всичко, бре
                          дисквалифицирали са го в
                          първия кръг заради отваряне на
                          три лота по един инструмент
                          Айде бе! Верно ли? Я дай линк къде го пише та да се изкефя
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • то там си пише всичко, бре
                            дисквалифицирали са го в
                            първия кръг заради отваряне на
                            три лота по един инструмент
                            Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                            Какво става с онзи измамник млекаря ? Къде можем да му видим резила

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                              Какво става с онзи измамник млекаря ? Къде можем да му видим резила
                              Той Млекаря е над тия неща Под достойнството му е да се занимава с некви съмнителни дуели. Като се осере и на тоя дуел ще каже, че пак не са го разбрали. Той апартаменти боядисва, съдия-изпълнители го гонят, а некви простаци ще се ебават с него на тема форекс ...
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Козата си сака пръч - а йената лонг .....
                                както разправя един френд по маса - синджира са връща, ам козътъ я нема, дева и козата дева

                                Коментар

                                Working...
                                X