IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Andi , човекът може да е написал книга и някой да му е подшушнал за темата
    А може и да е нацелил посоката веднъж на някъв таймфрейм и така , няма от къде
    да сме сигурно кой е преди да се представи .
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ForexDuel Разгледай мнение
      Здравей ВУЙЧО,
      сори, че се забавям малко с отговорите, но трябваше да намеря спонсор за дуел помежду ни Ти обаче не си събрал гласовете!
      Ще трябва да разгледам постовете ти във форума, за да преценя на какво ниво си. Представянето освен за мен, важи и за теб.

      Между другото някой може ли да ми каже как беше пълният прякор на anon, който го препоръчахте? anon76 ли беше?
      Ако той все още чете форума нека ми драсне едно на лични.
      ти,на дон корлеоне ли се изживяваш или на брат пит, брат му.Вуйчо, не бил събрал,гласовете.ами твоите,гласове!ще разглеждал,ще преценявал алууууу враца,това самочуствие си го наври в АКАУНТА и не слагай СТОП.
      ако ще правиш нещо,прави го.иначе ясно,айрян без мляко.
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • става въпрос за трейдъри,
        не за пожизнени инвестори
        Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Наборе, ти не сещаш ли, че мога да намеря много други от камарата на лордовете за да гласуват за Тони?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Ей тая машинка пък не знам за кво може да е нужна на човек....D
          Е нали го има в рекламните блокове ... другото е без значение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Наборе, ти не сещаш ли, че мога да намеря много други от камарата на лордовете за да гласуват за Тони?
            В Камарата на Лордовете нещо не им се случи ралито след изборите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
              Лорде , не си развявай вертикалната усмивка където си мерят хеьовете. За да не стане запекът мил спомен !!!
              Наборе, ти не сещаш ли, че мога да намеря много други от камарата на лордовете за да гласуват за Тони?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                Гласувам за: Аnon и NYSERookie
                Аз моя глас също го дадох за Anon , но си мисля че по скоро "декоративно" .
                В смисъл едва ли ще тръгне да се занимава с такова начинание
                Мнението ми води до фалит !

                Коментар


                • Лорде , не си развявай вертикалната усмивка където си мерят хеьовете. За да не стане запекът мил спомен !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Абе то верно, трябва и да се каже какво ще търгувате..... Ракети ли ми**ти ли????
                    Това ще е трудната част сигурно , аз търгувам
                    вече само евро/долар и производните му , авторът не е активен и бавно стават нещата.
                    Гоним процентна доходност на демо акаунт и това е , за срок под 1 месец аз се
                    отказвам още сега !

                    ПП. Лорде.. лорде , разбрахме че Тони е най-добър , може да се спреш вече
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар


                    • А защо се събират гласове само за Вуйчо ? Опонента някакъв нечуван " форекс великан " от далечно царство ли е , или само се прави на интересен ?? Нека пусне някакъв шот да ни привлече вниманието !! Иначе остава впечатлението , че е решил да се заяжда с някой след 7-мата бира ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                        май ще трябва таблет , да ви надзиравам
                        Ей тая машинка пък не знам за кво може да е нужна на човек. Компютри бол, за останалото време ябълка

                        Коментар


                        • Гласувам за: Аnon и NYSERookie

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                            Ти даде ли глас ? Ще дойде време аз ще съм ви от полза ,
                            и тогава няма да забравя тези 15 човека
                            Ама как уцелихме момента за вота.. почна горе-долу заедно с парламентарния
                            За таблета - подкрепям, много работа вършат тия машинки.

                            Коментар


                            • За съжаление един узурпатор - лай---- Вуйчо се опитва да спечели титлата, ама аз съм рекъл, че скромният и много успешен трейдър Тони 1975 е №1

                              Коментар


                              • Абе то верно, трябва и да се каже какво ще търгувате..... Ракети ли ми**ти ли????

                                Коментар

                                Working...
                                X