IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 28.36 немие излязло още
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • нещо като шампоан се оформя на 1Н, 1,2880 е ключовото ниво, ако иде отдолу продължаваме спускането

      Коментар


      • подводницата пусна перископа огледасе и се гмурна ...за къс флаг и 27.50
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
          ТАТО,ти ли припали,бря
          ази ама туй е само началото пазаря има да ми връща ресто заради днеска -щот до пип ми взе стопа и тръгна в мойта посока
          пп.ази за туй му вкарах нова дълга ама от по високо
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
            дайте да го закрием тоя гап че ми е*а м*та в понеделник ...
            Абе,аз давам,ама трябва и пазара да даде
            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
              ТАТО,ти ли припали,бря
              дайте да го закрием тоя гап че ми е*а м*та в понеделник ...

              Коментар


              • ТАТО,ти ли припали,бря
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Не знам дали четеш редовно данните за Русия, но те вече са на границата на рецесия....
                  По принцип,да! Но не виждам нищо обезпокоително . От голодомор са толкова далече,колкото маршал Жуков от Атлантика,през 1945г......

                  Проблемът обаче е друг,а именно - за първи път в съвременната история след революция,няма да има какво да се краде! Просто илюминатите за сефте се оказаха находчиви и предварително декапитилизараха икономиките на Запад за да са сигурни че ще са неизползваеми за в бъдеще....Подобен подход използваше и маршал Тухачевски и не случайно беше справедливо разстрелян,нищо че някои му приписват ореол на герой ....
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Аноне - формално си прав,но само толкоз.....В момента цялата руска финансова помощ за рухващия Запад минава по линия на МВФ ( 10 млрд.долара е тавана й според руското законодателство в момента) ....За "съжаление" от Белград на Запад, тоалетните вече миришат и ние на Балканите не ще да сме сами с тия миризми .....Длъжен съм да повторя - през 2015 г. очаквам перманентни революции в цяла Европа по подобие на тези от 1848 г. ....А какво ще донесат те, не е трудно да се отгатне
                    Не знам дали четеш редовно данните за Русия, но те вече са на границата на рецесия.
                    При тези природни дадености, огромна площ и спрямо нея малко население, високи цени на природните ресурси ..... тази държава да изпадне в рецесия???!!!
                    Голодомор ли се казваше?

                    Коментар


                    • Маранди..не съм казал че си натрапник или да имам ирония спрямо теб или някои друг.Но наистина мие интересно как се удвоява акаунт за седмица или как за 8г. само 180% на акаунт....Първото ми се вижда невъзможно и супер рисковано а второто е непечелившо.
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                        ....това е примерен сценарии само....
                        Но доста вероятен дори и да не е от понеделник, и въпреки че няма разписан механизъм за излизане от Еврозоната и ЕСъ,но за какво са революциите - както бих казал аз .....

                        Аноне - формално си прав,но само толкоз.....В момента цялата руска финансова помощ за рухващия Запад минава по линия на МВФ ( 10 млрд.долара е тавана й според руското законодателство в момента) ....За "съжаление" от Белград на Запад, тоалетните вече миришат и ние на Балканите не ще да сме сами с тия миризми .....Длъжен съм да повторя - през 2015 г. очаквам перманентни революции в цяла Европа по подобие на тези от 1848 г. ....А какво ще донесат те, не е трудно да се отгатне
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Две чудесни къси днеска Ся едно дълго от 2885 да усерем едната Пък си казах , че няма да пикая срещу тренда ама...
                          Last edited by rookie trader; 21.03.2013, 17:34.
                          Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                            anon6706 чадо,
                            не искам да еволюирам, че съм на върхЪ !!!
                            Ти гледай някой да не ритне стълбата,докато виеш трели в своя чест отгоре й!
                            Фибо-мибо-грънци....

                            Коментар


                            • DAX 7899
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                                че съм на върхЪ !!!
                                Чекай да те черпя по случая с една песен, а и отдавна не съм пускал моите хора.

                                Гледай отдолу и текста. Той е важен. Баш като за теб.

                                http://www.youtube.com/watch?v=m49tmKxq8gg

                                Коментар

                                Working...
                                X