IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    В Австралия има политическо напрежение.
    Днес закрепи AUD донякъде PMI индекса на HSBC за Китай, но това ще е от ден до пладне.Сентиментът засега е риск-оф.
    Дори еврото да е много слабо, все пак е втората резервна валута, а и съм направил нещо като хедж през паунда.

    Ще видим.
    Успех.
    По-простичките неща са по-ефективни, според мИня.

    Включат ли се "новини" ( изконсумирани вече ), индекси ( нагласени ) и технически анализ - става мазало.

    Фундаментът па яко бърка в тайминг, поради непремерените изказвания на мухльовците, пардон политиците, които ще пукнат, ако не кажат това, което иска да чуе "електората" и лъжат кат' 2 дузини циганки врачки, взети заедно.

    П.П. Всичко звучи много умно и обосновано, но резултатът е спорен като ефективност на база време.

    Наполеон бил казал някога, че завладяните територии нямат значение, защото могат да се върнат винаги на по-късен етап, но времето няма кой да върне, което е заминало да се брани територия Х като е можел да презвеме в пъти Х през това време на друго място/места.

    Имал е предвид, че става лично, което е аматьорско по мое тълкувание. А, всяко лично нещо ти отсвирва профи-то в теб, защото времето замина и не може да се върне после. Той затова и губи в последствие, понеже геният му се размива в лични лакардии във вътрешен план ( Фуше и сие ) и във външен ( инвазията му ).

    Станал е аматьор с времето, демек и лабавата психика вече е била началото на края там. Но определено е бил гений за времето си до един момент.

    Успех!

    П.П.П. В момента мога да си позволя вече да не влизам 1 месец в платформата, понеже стоп лосс са изтеглени на годишна база под граничните нива ( демек тряя видим годишен връх/дъно на нещо си, за да думнат ) и като го направя някога, освен да гледам ударени стопове за тейк профит, друго няма да видя. но ще ми падне скоростта на превъртане на акаунта па така, което пак не е добре.

    Иначе нямаше да ти разказвам историята на Наполеон
    Last edited by marandi; 22.03.2013, 01:41.

    Коментар


    • ..

      но на теб ти се получи въпреки че и ти не си/ има един вид техника за която не знаеш /

      но такъв е живота

      Коментар


      • поле на рейнджа 2940 от горе и 2880
        отдолу, накъдето избие на там ще дае
        Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
        еврака четвърти път на 2880 се мъчи много яко това ниво , ще затваря над 29 май ..

        три минути нямаше котировки ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
          Защо? Точно е. Аз примерно използвам тениката мартингейл(за увеличаване на позициите по схема )която не е технически анализ.
          видя ли как не ми се получи като не съм достатъчно изкусен майстор в света на ТА и техниката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
            чунчо видя ли какъв бисер изръсих по долу - "техника ама не е технически анализ" -да се чуди човек

            как не го взе та да ми се присмееш че съм го изпуснал
            Защо? Точно е. Аз примерно използвам тениката мартингейл(за увеличаване на позициите по схема )която не е технически анализ.

            Коментар


            • май някой си накупи евра в края на деня ...да не отворили банките в Кипър нещо се мъти но да видим котировките при мен ги няма никакви ...

              айде започна като на коледа две напред едно назад ..
              Last edited by hristo72; 22.03.2013, 00:16.

              Коментар


              • свалих си едно филмче"Уравновесяване" некой гледал ли го е, кажете някой хубав филм за гледане

                Коментар


                • чунчо видя ли какъв бисер изръсих по долу - "техника ама не е технически анализ" -да се чуди човек

                  как не го взе та да ми се присмееш че съм го изпуснал
                  Last edited by zloblivi_podritvaniq; 22.03.2013, 00:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
                    еврака четвърти път на 2880 се мъчи много яко това ниво , ще затваря над 29 май ..
                    Моля за повече мнения по въпроса. Нека направим малко пари.
                    домоуправител

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                      кабела на н4

                      разнопосочни сигнали
                      от релейшъните
                      лудата яна пък заформя двоен
                      връх на ключово ниво 125
                      еврака четвърти път на 2880 се мъчи много яко това ниво , ще затваря над 29 май ..

                      три минути нямаше котировки ...
                      Last edited by hristo72; 22.03.2013, 00:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                        Злобният привет! Къде се изгуби?
                        здрасти
                        тук съм си само че не пиша,
                        а й не чета много форума

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                          евро долар заформя обърната глава с рамене на 1 час. май това ще му е надолуто!
                          и аз на това акцентирах одеве ама на тоз пазар е много сложно да се каже, доорде не мине 1,30 никви дълги, тъй го виждам

                          Коментар


                          • кабела на н4
                            Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                            евро долар заформя обърната глава с рамене на 1 час. май това ще му е надолуто!
                            разнопосочни сигнали
                            от релейшъните
                            лудата яна пък заформя двоен
                            връх на ключово ниво 125
                            Last edited by 4ubaka; 21.03.2013, 23:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
                              но пък ако продължаваш да си печеливш - защо не
                              /не коментирам EUR/AUD /
                              Злобният привет! Къде се изгуби?

                              Коментар


                              • евро долар заформя обърната глава с рамене на 1 час. май това ще му е надолуто!

                                Коментар

                                Working...
                                X