IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и кофти данни от Германия

    Контрола!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • банките дори и да отворят другата седмица, със сигурност ще поставят лимит на тегленето ние тоз филм у БГ вече сме го гледали тъй че сценария ни е ясен всичкото банка фалит, идват спасителите от чужбина изкупуват фалиралите банки и едно валутно бордче за десерт

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        Кипър има интерес да фалира и да излезе от евро зоната.Това и децата в кипър го знаят
        За средния кипърец е така, но фалита ще засегне
        огромни икономически интереси. Така, че надали.
        Просто няма да ги оставят. Заговори се за национализация на
        ПФ, а това си е допълнителен грабеж. Отделно могат да им замразят
        част от депозитите и един куп други простотии. Но няма да ги пуснат да фалират.
        Щото за фалит си точат зъбите още няколко. Та такива работи.

        Поздрави и успехи!
        NO SIGNATURE FOUND

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Кипър има интерес да фалира и да излезе от евро зоната.Това и децата в кипър го знаят
          Нито Кипър има интерес от това, нито ЕС, нито пък Русия.

          Играта е друга - война е. Валутна война
          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

          Коментар


          • Имам и аз таково подозрение, че накрая ще им дадат още 5 милиарда.... Ама я дадат, я не.... Ако им дадат 15 общо егати и дълга ще отперат тия кипърци(спрямо БВП).
            Но при всички положения, като отворят банките вторника(ако изобщо отворят) и се наредят на опашки едни теглещи.... Тогава едни 5 милиарда ще им се струват като дребни сумички на банкерите и политиците.
            Ако пък ги отрежат и не им дадат, тогава ще трябва или да откраднат от депозитите, или да налагат забрани за тегления, палежи на банкови офиси....
            Бе интересното сега започва, просто не виждам май как може да се успокои работата без екшън.
            Last edited by d333; 22.03.2013, 11:44.

            Коментар


            • Кипър има интерес да фалира и да излезе от евро зоната.Това и децата в кипър го знаят
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Cyprus: Merkel tells her parliament that Cyprus is a matter of credibility

                Почнаха да се усещат,че нещата отиват на изуй гащи.Ще ги помъчат кипърците още 2 дена за максимални отстъпки от тяхна страна и после ще им дадат парта.Така ми се струва на мен
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • EUR/USD

                  Започва се Мечките трябва да отстъпят пред биковете

                  Коментар


                  • Между другото намалиха и рейтинга на Кипър на CCC. Ама това им е най-малкия проблем сега. Тоя техния Сирис ли е, как се казва там казал, че бърза да се прибира от Москва, че работите в Къпър вече ставали много сериозни.

                    Коментар


                    • Кипър е изправен пред труден избор между приемането на непопулярен данък върху банковите депозити или фалита. Сега има по-голяма вероятност страната да склони на новия данък преди крайния срок, в който трябва да спази условията на международните кредитори. Кипър трябва да събере 5.8 млрд. евро, за да получи в замяна спасителната помощ от 10 млрд. евро от „тройката“ (ЕЦБ, МВФ и ЕК). Bloomberg обяви днес, че мисията в Русия на кипърския финансов министър Михалис Сарис е била неуспешна. Правителството на Кипър сега се опитва да излезе с алтернативен план, който да бъде по-приемлив за парламента, преди понеделник – крайният срок на Европейската централна банка (ЕЦБ), когато тя ще спре кранчето за кипърските банки.

                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                        Кипър не е постигнал споразумение с Москва
                        Газпром и Роснефт са ги отсвирили. Какво ли ще се случи ?
                        От текущите 100 пипоне надоле , това трябва да се случи
                        ¥@K$€££¥@K Гарантирано фалит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                          Кипър не е постигнал споразумение с Москва
                          Газпром и Роснефт са ги отсвирили. Какво ли ще се случи ?
                          Да,става интересно.Да видим дали Кипър няма да се окаже малкото камъче,което обръща колата.Защото сега на дневен ред идват приказките за излизане от еврото.Не вярвам да го допуснат,защото това ще подкопае доверието в целия проект наречен евро и по-вероятно в последния момент ще намерят "решение".
                          Днес е петък - ден за мазало
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Кипър не е постигнал споразумение с Москва
                            Газпром и Роснефт са ги отсвирили. Какво ли ще се случи ?
                            Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                            私は最高のトレーダーだ

                            Коментар


                            • Добър ден, еврооптимисти
                              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                              Коментар


                              • Чета тука, че май им гласят нещо като аржентински сценарий. Три години да не могат да теглят от депозитите, или поне ще има голямо ограничение, примерно по 500 еур месечно макс. Ако това го приемат, ми се струва, че ще почнат да палят банкови клонове тия дни.

                                Коментар

                                Working...
                                X