IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
    Колега, явно съм дал друг линк, че и двата са отворени - извинения!

    Cyprus deposit levy back on the table
    Това е друго.
    Каквото и решение да вземат нямат
    полезен безболезнен ход. Та така.

    Поздрави и успехи!
    NO SIGNATURE FOUND

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
      Колега, тази сделка между Гърция и Кипър
      е ужасяващо съмнителна. И едните и другите са измекяри.
      Да не говорим, че било с голяма печалба за Кипър. Що ли не им
      вярвам. А забравих и братски подадена ръка от Гърция.

      Поздрави и успехи!
      Колега, явно съм дал друг линк, че и двата са отворени - извинения!

      Cyprus deposit levy back on the table
      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
        Forex - EUR/USD erases losses on new Cyprus hopes

        Ще разделят депозитите на "добра" банка (под 100К) и на "лоша" банка (над 100К) или в крайна сметка ще приемат еднократен налог върху тях...

        Повече ми се струва, че търсят отсрочка да не решат днес и уикенда ще стане още по-интересен
        Колега, тази сделка между Гърция и Кипър
        е ужасяващо съмнителна. И едните и другите са измекяри.
        Да не говорим, че било с голяма печалба за Кипър. Що ли не им
        вярвам. А забравих и братски подадена ръка от Гърция.

        Поздрави и успехи!
        NO SIGNATURE FOUND

        Коментар


        • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
          По принцип не смея да плампам некфи врели ни кипели , но ако наистина им плеснат някфо данъче по принцип не трябва ли да скочи ? иначе и аз мисля , че ще цели дъно , но..
          Гласуват ли такъв данък, означава проблемна банкова система в ЕЗ... надолу...
          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
            ще гласуват нещо неясно кво, сигнала според мен е , че ще има някво решение, и би трябвало еврака да подскочи
            Forex - EUR/USD erases losses on new Cyprus hopes

            Ще разделят депозитите на "добра" банка (под 100К) и на "лоша" банка (над 100К) или в крайна сметка ще приемат еднократен налог върху тях...

            Повече ми се струва, че търсят отсрочка да не решат днес и уикенда ще стане още по-интересен
            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
              ще гласуват нещо неясно кво, сигнала според мен е , че ще има някво решение, и би трябвало еврака да подскочи
              Има данни, че на Ларнака кацат тежкотоварни самолети,
              натоварени до козирката с EURO.

              Поздрави и успехи!


              P.S.
              Да не земе се върже нЕкой!
              NO SIGNATURE FOUND

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
                ще гласуват нещо неясно кво, сигнала според мен е , че ще има някво решение, и би трябвало еврака да подскочи
                По принцип не смея да плампам некфи врели ни кипели , но ако наистина им плеснат някфо данъче по принцип не трябва ли да скочи ? иначе и аз мисля , че ще цели дъно , но..
                Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                Коментар


                • И после ми разправяйте, че имало "пазар" Минават, събират стопчета. Ако имаше "пазар" днес еврото трябваше да падне поне с едно 100 пипа надоле. Ама то си имат план хората да изпълняват.... Нищо, че имяа проблеми в Кипър, свалят рейтинга, лоши данни от Германия... Ама нищо, еврото си расте....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                    Щели да гласуват зловещия данък Ама сега ще излезе оня Деметриадис да се изпляка нещо и арееееее пак надолу.
                    ще гласуват нещо неясно кво, сигнала според мен е , че ще има някво решение, и би трябвало еврака да подскочи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
                      имало развитие по проблема с Кипър, сигурно ще го кажат накрая на американската сесия
                      пп. явно няма да има открит фалит
                      Щели да гласуват зловещия данък Ама сега ще излезе оня Деметриадис да се изпляка нещо и арееееее пак надолу.
                      Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                      Коментар


                      • имало развитие по проблема с Кипър, сигурно ще го кажат накрая на американската сесия
                        пп. явно няма да има открит фалит

                        Коментар


                        • Ще гласуват / няма да гласуват, да вземат да се разберат накрая Отиде стопчето.
                          Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                          Коментар


                          • Ама че изнервящо друса мааму
                            Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                              Дилемата е - колегата проблем със стоповете ли има или с валутната двойка
                              Ахаха
                              Дай да не се ебаваме с колегата че и аз как се бях ишил с къси даксита.... Още не съм затварял позиции но поне съм около нулата сега

                              Коментар


                              • Джейсън,пробвай вечер по канал 3,развалят магии,четат против уроки,такива работи.

                                Коментар

                                Working...
                                X