IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
    батки пробвам една дълга при долар йена.. с малак стоп и глям лот съобразен с ММ
    дано си даваш сметка къде се набутваш
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • батки пробвам една дълга при долар йена.. с малак стоп и глям лот съобразен с ММ
      Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
        МИРАНДИ, ще се опитам да ти го кажа като човек и спирам да се занимавам с тази тема.
        Гледам особняк си, току що ти прелистих блога.


        Тука има хора от по 10-12-15 години на пазара. Видели какво ли не, кризи, балони, каквото ти дойде на акъла.

        Ние знаем, че не можеш да правиш по 100% на седмица, не можеш и 20% да правиш, иначе за 1-2 години всички пари на света ще са твои.

        Да, може да успеш 1-2-3 седмици на някоя центова сметка, до 100-200 евро, но дотам. Рано или късно ще фалираш, по-скоро рано.

        Та, спри да говориш глупости, пиши си за пазара щом ти е интересно, но няма пред кого да се правиш на важен, успяваш само да ни разсмееш, а с арогантността си прекаляваш. Дори ме накара да се обадя във форум, в който нямам желание да пиша.

        Успех


        п.с. Добре де, вчера се наслушах за тупаници, шамари и закани, нито едно мнение не беше изтрито, сега ми триете мненията за секунда. Спрете се малко, само гоните хората.
        Колега,

        аз си ви уважам и хваля на поразия, ако не си забелязал. Но давам ви коментар с конкретни числа за седмично движение - пичът ми благодари, за което и ти се намесваш в чужд разговор да си говорим простотии - как да стане?

        П.П. Не мога да отварям с центове позиция на платформата си - при валутите минимално е 10$, при златото 15$, при индексите 110$. С по-малко няма да ти даде да отвориш просто. Нагоре може.

        Но ти по-добре знаеш с к'ва платформа денся - сигурен съм

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
          Отишъл е да удвои акаунтаПосле ще ни пусне снимчица на печелившата сделка,а срещуположната губеща ще я скрие
          Тц .. ходих да фуча с метлата досега, ама кат' прибрах гледам петрола ми светнал на зелено, че го хлопнах.

          Да не се притесняваш - не за друго

          Коментар


          • Не разбирам от вълни но Сипито днес даде че даде...НО според вълните на Елиат ако пробие 15.58 означава че тренда от 1535 е неправилен и завършен....тоест е корекция ...тоест всичко от 669 е корекция...Може ли Елиат да е прав и да имаме нива под нивата от 2009....Половината къси ги оставих....за Ново дъно ....я късмет де
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              На 10 и 18 април, вероятно покачване на EUR/USD http://borsi.dir.bg/_wm/pbasic/?df=81715
              За 10-ти може и да познаеш , другото си го избий от главата
              Ако не си съгласен с мен басове и облози само на ЛС , тенкю
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                ....... Дори ме накара да се обадя във форум, в който нямам желание да пиша.

                Успех


                п.с. Добре де, вчера се наслушах за тупаници, шамари и закани, нито едно мнение не беше изтрито, сега ми триете мненията за секунда. Спрете се малко, само гоните хората.
                Не си позволявам да давам съвети, но днес не зная защо се отварям на тая вълна...

                Приятел, не се кОси за тъпотии... Има смисъл в казаното от теб, но не и във времената, в които живеем /все в това търсим оправданията/. Виждал ли си някъде обективно мнение и обективна дискусия?

                Приемай нещата философски, отвисоко. Това ще се случи, когато не приемаш субективното отношение на някого тук като триене на твои мнения /постове/. Приеми това изтриване като шанс за запазване на нечии илюзии. Давам си сметка, че онова, което пишем - е ценно за нас, но не всички са на това мнение.

                Иначе, ако опиташ да дадеш препоръки на служител в сайт /че гонят участниците си/ - просто нямаш шанс да сполучиш... Успех!
                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                Коментар


                • Оффф, опитах се да кача нещо за маранди от последните 2 дни. Така и не успях да се науча как да го свалям като снимка директно от компа. Все пак основното се вижда Ако нямам стопове, не знам какъв рев ще е при неправилно позициониране
                  Attached Files
                  Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                  私は最高のトレーダーだ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                    Можеше да го кажеш много по-просто и кратко.
                    Е/Д е двойка с голяма воатилност и е само за професионалисти.
                    В десетката! Много точно казано!...

                    ....защото: точно от волатилността на пазарите се печели /разбира се, може и да се губи, но това е осъзнато, още преди откриването на сметката/.

                    Мислех, че всички трейдъри вече са осъзнали тая елементарна логика. Именно Е/Д е и една от най-волатилните двойки. Няма как нещата да са други, освен ако човек /примерно/ си е поставил за цел да подобри рекорд за продължително запазване на акаунт, който след определено време /примерно няколко месеца/ остава при параметрите, които е имал с откриването на сметката.

                    Така, ако някой направи облог с някого за продължително съхраняван акаунт за определен брой открити позиции при високорискова игра, той би спечелил облога, ако търси валутните двойки с най-слаба волатилност. Ако облогът е достатъчно стимулиращ, защо да не бъде сключен? При такъв облог /ако изобщо има съгласни 2 страни за сключването му/ - рискът би бил доста по-поносим, сравнен с риска - при отварянето на позиции във волатилни двойки, особено в тия валути, с които основно се извършват голяма част от международните разплащания.

                    Успехи!
                    If something inspires you, follow it! Henry Ford

                    Коментар


                    • МИРАНДИ, ще се опитам да ти го кажа като човек и спирам да се занимавам с тази тема.
                      Гледам особняк си, току що ти прелистих блога.


                      Тука има хора от по 10-12-15 години на пазара. Видели какво ли не, кризи, балони, каквото ти дойде на акъла.

                      Ние знаем, че не можеш да правиш по 100% на седмица, не можеш и 20% да правиш, иначе за 1-2 години всички пари на света ще са твои.

                      Да, може да успеш 1-2-3 седмици на някоя центова сметка, до 100-200 евро, но дотам. Рано или късно ще фалираш, по-скоро рано.

                      Та, спри да говориш глупости, пиши си за пазара щом ти е интересно, но няма пред кого да се правиш на важен, успяваш само да ни разсмееш, а с арогантността си прекаляваш. Дори ме накара да се обадя във форум, в който нямам желание да пиша.

                      Успех


                      п.с. Добре де, вчера се наслушах за тупаници, шамари и закани, нито едно мнение не беше изтрито, сега ми триете мненията за секунда. Спрете се малко, само гоните хората.
                      Last edited by absfresh; 03.04.2013, 16:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                        Айдее наштеее!

                        Марандич, ай почвай да се излагаш бре, глей ква фрупа фенове сме се събрали

                        Днес с какво ще ни забавляваш ърммм?
                        Отишъл е да удвои акаунтаПосле ще ни пусне снимчица на печелившата сделка,а срещуположната губеща ще я скрие
                        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                        Коментар


                        • Айдее наштеее!

                          Марандич, ай почвай да се излагаш бре, глей ква фрупа фенове сме се събрали

                          Днес с какво ще ни забавляваш ърммм?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Нуфряк,

                            пак те е обезчестил ПазарЯт - усещам

                            П.П. Трупаш кат' пчеличка, а па ПазарЯт те нааква кат' слон, ърмм ..?

                            Още си на фаза колко е несправедливо това, налЕ?
                            Ти трупай стинките в пейпалчето да не ги изяде инфалацията,пък мен не ме мисли
                            И внимавай да не загори супътъ
                            Last edited by onufri; 03.04.2013, 16:27.
                            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение


                              И аз съм тука - има и пиене и чакам марандича да се включи по сериозно
                              Той марандича явно е на хранилка в инвестора,щото постове по негов адрес се трият моменталически.Ще си го бранят със зъби и нокти
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                                Човече,не си губи времето с този смешко
                                Нуфряк,

                                пак те е обезчестил ПазарЯт - усещам

                                П.П. Трупаш кат' пчеличка, а па ПазарЯт те нааква кат' слон, ърмм ..?

                                Още си на фаза колко е несправедливо това, налЕ?

                                Коментар

                                Working...
                                X