IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
    Колко е тихо днес. Каква е причината? Дълги ли сте или просто сте на работа...
    че то има ли значение какъв си, като цял ден стои като забит с пирон...но все си мисля че дългите ще черпят

    Коментар


    • Хехех, аз говорех за демо сделки, не за риъл такива. От мен шорт мангизи, лонг ягне и вино. Тейк профит времеви около края на седмицата

      Коментар


      • Колко е тихо днес. Каква е причината? Дълги ли сте или просто сте на работа...
        Който ме слуша фалира.

        Коментар


        • 1
          Last edited by Хирурга; 30.04.2013, 15:10.
          Който ме слуша фалира.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВутеТо Разгледай мнение
            От сега ли се почнахте с пийнието

            Аз го влизам с едно късно прасенце, стоп на 4-тото ребърце, лимит 2,5 литра вино
            За тейк - чукни две яйца
            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
              Късо БСП,ДПС и ГЕРП,без стоп,с целия акаунт.Евентуално хедж през Долар/Йена.Леки притеснения за полазване от пълзяща средна.Проста,но средна.
              От сега ли се почнахте с пийнието

              Аз го влизам с едно късно прасенце, стоп на 4-тото ребърце, лимит 2,5 литра вино
              Last edited by ВутеТо; 30.04.2013, 12:07.
              "Я моем копам,моем и да не копам..."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Ко прайте уа? Дайте да издрънкам една демо сделка
                Късо БСП,ДПС и ГЕРП,без стоп,с целия акаунт.Евентуално хедж през Долар/Йена.Леки притеснения за полазване от пълзяща средна.Проста,но средна.

                Коментар


                • Ко прайте уа? Дайте да издрънкам една демо сделка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                    Равнище на безработица-Март 4.1% предишна стойност 4.3%
                    Някакви тарикати щели да използват почивния ден в Япония и когато нямат съпротива да си правят дълги на USD/JPY
                    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                    Коментар


                    • По-интересни са данните за Япония, след "новата" политика на Курода - това ще покаже, че са на парав път. За сега - резултатите са положителни за икономиката им и обезценяването на йената ще продължи.

                      А как ще прецакат глобално нещата е друг въпрос
                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                        07:41. Япония. Производството на автомобили спадна със -16.4% на годишна база

                        Добро утро! Как мислите ще има ли дълбока корекция в долар Йена или няма да дадат възможност на късите да затворят на добра печалба?
                        Равнище на безработица-Март 4.1% предишна стойност 4.3%
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                          07:41. Япония. Производството на автомобили спадна със -16.4% на годишна база

                          Добро утро! Как мислите ще има ли дълбока корекция в долар Йена или няма да дадат възможност на късите да затворят на добра печалба?
                          Добре е първо да направи двойно дъно и временно да се покачи, а от следващия месец вече да плонжира

                          Коментар


                          • 07:41. Япония. Производството на автомобили спадна със -16.4% на годишна база

                            Добро утро! Как мислите ще има ли дълбока корекция в долар Йена или няма да дадат възможност на късите да затворят на добра печалба?

                            Коментар


                            • Добро утро , тази сутрин по някое време мисля да махна дългите хеджове
                              и на тяхно място да вляза къс . Сигурно няма да мога да обявя точно кога...
                              така че , стягайте се сами днес и успех на всички .
                              Мнението ми води до фалит !

                              Коментар


                              • Добро утро!

                                Успехи!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X