IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бачкате ли бря

    А бачкаторите празнуват

    Успешни празници и пълни кесии. Утре ще е екшъна, ама и днес има за вземане
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Тия не уважават пространството. За екстрадация към китай са се запътили...
      Last edited by Хирурга; 01.05.2013, 13:19.
      Който ме слуша фалира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
        Как го пиеш тоя пикоч. От това 2 бутилки и търсим още....
        ...спомени колега...спомени...Miami....Siesta beach....bacardi...креолки....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
            >>> bacardi....!!!
            Как го пиеш тоя пикоч. От това 2 бутилки и търсим още....
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Тоз който работи в деня на труда,
              той не умира,
              На него стопа му вземат,
              И вместо самодива - секира!!!
              http://www.monitor.bg/article?id=316366
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                Колега и аз не съм читав ама ти какво взимаш
                >>> bacardi....!!!

                Коментар


                • Тоз който работи в деня на труда,
                  той не умира,
                  На него стопа му вземат,
                  И вместо самодива - секира!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
                    ...извикай всите зли духове да почнат да заклеймяват ...да излеят що праезични заклинания знаят...
                    Колега и аз не съм читав ама ти какво взимаш
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                      Яна или мана положението е критично. Светлина в туна ако индикатора на цената влезе в диапазон 3160-70 та ще започне да изпълнява любимата ми фигурка коята сам кръстих - опънати нерви. От това ниво ще се получи голямо падане но проблема е, че него остават 25 пипа а до по-лошия вариянт 8.
                      ...извикай всите зли духове да почнат да заклеймяват ...да излеят що праезични заклинания знаят...

                      Коментар


                      • Яна или мана положението е критично. Светлина в туна ако индикатора на цената влезе в диапазон 3160-70 та ще започне да изпълнява любимата ми фигурка коята сам кръстих - опънати нерви. От това ниво ще се получи голямо падане но проблема е, че него остават 25 пипа а до по-лошия вариянт 8.
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • ...надеждата умира последна....ТАТО ся се моли яната да не пробие горната линия на канала H8....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
                            .......трай бря...има йощ малко тръпка в пазарят...да видим ке оцелее ли > ТАТО stop (3202)

                            Да бе това 3200 да не е ботон сега ще го пропукат и ще отнесат и неговите и моите стопове.
                            Който ме слуша фалира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                              На майка му в путката и на фундамент и на евро. Ако не бях обладан от шибаните лихви сега щях да съм с +30 а не с -30% акаунт, язък, че съм от 10 години на този пазар а правя грешките на прохождащи пеленаци. Ниската ликвидност при тази шибана двойка Eur Usd така бавно бърка в задника, че забравяш да станеш и да избягаш. Само Злато и Яна за напред....
                              .......трай бря...има йощ малко тръпка в пазарят...да видим ке оцелее ли > ТАТО stop (3203)

                              Last edited by 6969; 01.05.2013, 12:31.

                              Коментар


                              • Ако не бях обладан от шибаните лихви сега щях да съм с +30 а не с -30% акаунт, язък, че съм от 10 години на този пазар а правя грешките на прохождащи пеленаци. Ниската ликвидност при тази шибана двойка Eur Usd така бавно бърка в задника, че забравяш да станеш и да избягаш. Само Злато и Яна за напред....
                                Last edited by el.t; 01.05.2013, 12:26.
                                Който ме слуша фалира.

                                Коментар

                                Working...
                                X