IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SID Разгледай мнение
    Отдавна съм го прочел за това не ти се сърдя

    Кжи как да си кача тренда който току що нарисувах да се посмеем
    хахаха ,не знаех че си FxProST
    отиваш на прикачени файлове - един кламер горе на първия ред
    отдясно на усмихнатото човече
    Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
    私は最高のトレーダーだ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SID Разгледай мнение
      кажете как да кача картинка моля
      Ей така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
        Няма как да почна да възприемам фундамента като тренд. Офффффф,прочети ми подписа
        Ти къдя живееш бря? Не видиш ли в Бегетовица къФ фундаментален тренд заформяме Няма дъно, няма нищо. Копане се иска

        Коментар


        • Отдавна съм го прочел за това не ти се сърдя

          Кжи как да си кача тренда който току що нарисувах да се посмеем
          Звездите ми го говорят ???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
            Хем ти го написах, хем ме цитараш и пак не си го прочел

            Когато почнеш да възприемаш фундамента като тренд, ще разбереш защо на техническия се появява в последствие този тренд
            Няма как да почна да възприемам фундамента като тренд. Офффффф,прочети ми подписа
            Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
            私は最高のトレーダーだ

            Коментар


            • кажете как да кача картинка моля
              Звездите ми го говорят ???

              Коментар


              • Звездите ми го говорят ???

                Коментар


                • Какаво е тренд и има ли то почва у нас

                  тренда е графика а какво правим с графиките използваме ги да изобразяваме различни неща примерно ред събития : има криза , няма криза ......
                  Съответно можем с графика да изобразим в този ред на мисли и фундаменталните данни които получаваме от света или да си получим тренд на фундаменталните данни .... и така на татък
                  Last edited by SID; 15.05.2013, 17:18.
                  Звездите ми го говорят ???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                    Я ми покажи тренд при фундамента,без да ползваш технически анализ.„
                    Фундамента е като психологията бе момко. Всеки интерпретира както му е угодно новините. Една новина се тълкува по различен начин от различните "специалисти"
                    Хем ти го написах, хем ме цитараш и пак не си го прочел

                    Когато почнеш да възприемаш фундамента като тренд, ще разбереш защо на техническия се появява в последствие този тренд
                    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                      И при фундамента има тренд, бря! Като не го топлиш - що репликираш

                      ПП: Курода каза, че ще печата яко - ае тренд дълги пак на Яните
                      Я ми покажи тренд при фундамента,без да ползваш технически анализ.„
                      Фундамента е като психологията бе момко. Всеки интерпретира както му е угодно новините. Една новина се тълкува по различен начин от различните "специалисти"
                      Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                      私は最高のトレーダーだ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                        Тренд има само при техническия анализ,при който не си добър,както сам каза.

                        Не се заяждам
                        И при фундамента има тренд, бря! Като не го топлиш - що репликираш

                        ПП: Курода каза, че ще печата яко - ае тренд дълги пак на Яните
                        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stoyan Разгледай мнение
                          Някой търгува ли EURJPY? Като EURUSD е но с турбодвигател е *2
                          И повече по 2 - абе не е за загуби

                          ПП: Повече е като USD/JPY, отколкото EUR/USD
                          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SID Разгледай мнение
                            У - Уча се не съм експерт по скоро се интересувам от фундамента не съм добър в техническият анализ ,
                            Тренд има само при техническия анализ,при който не си добър,както сам каза.

                            Не се заяждам
                            Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                            私は最高のトレーダーだ

                            Коментар


                            • Някой търгува ли EURJPY? Като EURUSD е но с турбодвигател е *2

                              Коментар


                              • Зрата : Правилно.

                                Снощи не вярвах, че ще стигнем до тук: 1.2850 е перфектно изпълнен таргет на H&S с две фигури надолу на 4-часова графика /от днес/. Сега очаквам някаква корекция, но това не е сигурно.

                                Все пак добавих от тия нива към позицията си.

                                Успехи!

                                /все пак, трябва да има някой, който от време на време - да контри, за да може болшинството да са на + /
                                Звездите ми го говорят ???

                                Коментар

                                Working...
                                X