IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
    Пожелавам ти всеки месец по толкова , предполагам няма да ти е
    проблем едно уиски/водка , като чукнем 1.3500
    ама аз все още се надявам да не стига до там

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
      Някой с повече опит би ли дал някакво предположение евро/долар на къде ще отиде до края на седмицата и има ли възможност да мине 1,335 според него?
      Всичко е възможно...все пак това е хаза....пардон-форекс
      имаш добре очертана тренд линия, което си е съпротива,тренда поне засега си е нагоре
      Last edited by turbalan; 11.06.2013, 23:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
        10 дена ги държах и прибрах 1600пипоняка общо
        Пожелавам ти всеки месец по толкова , предполагам няма да ти е
        проблем едно уиски/водка , като чукнем 1.3500
        Мнението ми води до фалит !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
          Днес да ги беше отворил - Курода се изказа и гледай какво става
          10 дена ги държах и прибрах 1600пипоняка общо тъй че съм довлен, иначе си прав , че пак си е за късо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
            имах къси евро/йена и ози/йена, ама тях ги затворих вчера
            Днес да ги беше отворил - Курода се изказа и гледай какво става
            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              ииииЕни не търгуваш ли
              имах къси евро/йена и ози/йена, ама тях ги затворих вчера

              Коментар


              • Някой с повече опит би ли дал някакво предположение евро/долар на къде ще отиде до края на седмицата и има ли възможност да мине 1,335 според него?
                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
                  аз затворих дългите евра, и сега съжалявам
                  ииииЕни не търгуваш ли
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                    добра вечер,тарикати
                    КЪРТИТЕ ли манги
                    аз затворих дългите евра, и сега съжалявам

                    Коментар


                    • добра вечер,тарикати
                      КЪРТИТЕ ли манги
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
                        Кога излиза решението на съда?,днес е изслушването, а решението е утре ли? ех..що не съм съдия... щях да си отворя малка позицийка
                        Не. Решението е чак след края на изборите в Германия през септември. Сега го раздухват случая в медиите, защото просто няма новини и няма за какво друго да приказват. Публикациите за второто тримесечие са все още далеч, макро данните за тази седмица не са от най-важните, а трябва да си изкарат хляба някак

                        Коментар


                        • КККкккккррриииииииииизаааааааааааааааааааааааааааа аааааа
                          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                            Що не изчакаш резултата от Карлсруе - Братска война в Карлсруе
                            Кога излиза решението на съда?,днес е изслушването, а решението е утре ли? ех..що не съм съдия... щях да си отворя малка позицийка

                            Коментар


                            • както казах много съм объркан чак глупости взех да пиша не ме слуша главата последно време
                              Звездите ми го говорят ???

                              Коментар


                              • Мисля на всеки е ясна тази постановка между "братята" , германия се стреми да управлява европа мислиш ли че ще я напусне , все едно наще 240 маймуни да избягат на някъде и да не се натискат да управляват повече щот било някъкси незаконно това което вършат , ми не е ли по добре да позаобиколим закона или да си го променим в полза която ни е угодна все пак законите се пишат и променят от същите тия "братя" и техните "брат'чеди"
                                Звездите ми го говорят ???

                                Коментар

                                Working...
                                X