IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Покупка EUR/USD от 1,3034, СЛ-1,3026, ТП-1,3084
    Last edited by 43210; 26.06.2013, 13:00.

    Коментар


    • иначе aud/usd i nzd/usd и аз очаквам силен импулс нагоре днеска или утре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
        Тва му беше на еврото , давам му още 50/100 пипса , вие си чакайте 1.2000 .
        Стамбата и ТАТО специално ще ги поздравя скоро над 1.3500
        да не те поздравят те накрая стамбата дългосрочните му прогнози рядко имат пробойни,но ще видим де

        Коментар


        • Според корелациите за които споменах че наблюдавам при NZD/USD утре трябва
          да е силен ъп дей до нивата горе долу откъдето купих . Не е препоръка за НИЩО ,
          просто го наблюдавайте да видим какво ще стане
          Мнението ми води до фалит !

          Коментар


          • Аз понеже съм несведущ-да питам:тез три черни гарги на дневна кво ги прайми?
            Фибо-мибо-грънци....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
              Да се включваме ако е 100%?
              Няма такъв филм , не давам съвети за търговия . Важното за мен е че НЕ използвам ТА и средносрочно
              нещата се получават
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                Тва му беше на еврото , давам му още 50/100 пипса , вие си чакайте 1.2000 .
                Стамбата и ТАТО специално ще ги поздравя скоро над 1.3500
                Кажи откъде имаш тази информация. Да се включваме ако е 100%?

                Коментар


                • Тва му беше на еврото , давам му още 50/100 пипса , вие си чакайте 1.2000 .
                  Стамбата и ТАТО специално ще ги поздравя скоро над 1.3500
                  Мнението ми води до фалит !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от __cupid__ Разгледай мнение
                    Абсолютна истина си е. Ето и един малко по-надежден източник.

                    http://neverojatno.wordpress.com/2011/08/17/udar/
                    да отпреди 2 години е 2011/08/17
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Кавичките в "логиката" - достатъчно точно отразяват възможността за реализиране на безкрайни печалби от тия, които осигуряват достъп до пазара. Същите разчитат единствено на "логиката" на пазара, която, погледната отвсякъде - си е АНТИЛОГИКА и хаос в истински вид - недефинируем и непрогнозируем.
                      Това е графиката на логиката на пазара:
                      Click image for larger version

Name:	abstract-painting-fine-art-image.jpg
Views:	1
Size:	34.1 КБ
ID:	3038692

                      chef

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от masagor Разгледай мнение
                        anone, аз съм ти контра малко, като пуснах дълги NZDJPY, което не значи,че и дюете позиции няма да излязат (ако размърдат малко корса EURNZD)...или да гризнем и дюамата

                        я кажи как виждаш златото от тези нива...понеже знам че тие е лйубима тема
                        Не си ми контра. Аз също съм на дълги NZD, но през еврото.

                        Златото е трудно от тези нива и ситуация (то и затова консолидира напоследък). Досега в цената му се прайсна намаляването на QE, но това ще е докато борсите държат нива. Гледам, че засега успяват с много добри икономически данни, но пък те са изоставащи (като ордерите днес). Да видим увереността на консуматора след малко.

                        По-общо - цената на златото ще се натиска надолу, докато борсите не започнат краш (тогава ще имаме риск-он) или инфлацията е под 2% (при над 2% ще имаме ситуация на обезценка на кеша). Безработицата, според мен, вече е по-маловажен фактор.

                        Разбира се, факторът "решения на ФЕД" е основен. Аз говоря през останалото време за търговия.

                        Успех.

                        П.П.
                        masagor написа:
                        като пуснах дълги NZDJPY


                        Ааа, намекваш за късите ми евро/йена ли?
                        Няма проблем. Всички ще излязат.
                        Last edited by anon6706; 25.06.2013, 16:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                          Единодушни сме, че акълът - всички си го имаме......, само не ми е ясно, защо все не можем да хващаме "логиката" на пазара? Май, защото няма такава. Е, ако е така, как да мислим, че това да е на практика алогично? Ей това са някакви каламбури, дето мира ми не дават...

                          На практика - и аз пускам едни дълги. Според мен трябва да има малко по-голяма корекция, но ако стигне до 1.315 - ще затворя /и зная, че след това задължително ще продължи още по-нагоре.../

                          Кавичките в "логиката" - достатъчно точно отразяват възможността за реализиране на безкрайни печалби от тия, които осигуряват достъп до пазара. Същите разчитат единствено на "логиката" на пазара, която, погледната отвсякъде - си е АНТИЛОГИКА и хаос в истински вид - недефинируем и непрогнозируем.
                          If something inspires you, follow it! Henry Ford

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            В червеното е оксиморон.

                            Не, "трябва", а "защо" се получава дадено движение, пък било то и корекция.

                            Дотогава "логиката на пазара" ще бъде Тера инкогнита или в обичайния вариант - че не съществува.

                            Успех!
                            anone, аз съм ти контра малко, като пуснах дълги NZDJPY, което не значи,че и дюете позиции няма да излязат (ако размърдат малко корса EURNZD)...или да гризнем и дюамата

                            я кажи как виждаш златото от тези нива...понеже знам че тие е лйубима тема
                            Проста работа, но не е за прости хора

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                              Единодушни сме, че акълът - всички си го имаме......, само не ми е ясно, защо все не можем да хващаме "логиката" на пазара? Май, защото няма такава. Е, ако е така, как да мислим, че това да е на практика алогично? Ей това са някакви каламбури, дето мира ми не дават...

                              На практика - и аз пускам едни дълги. Според мен трябва да има малко по-голяма корекция, но ако стигне до 1.315 - ще затворя /и зная, че след това задължително ще продължи още по-нагоре.../
                              ако успееш да си отговориш на въпроса, какво точно движи пазара, ще си на сюетлинни години пред повечето участници във форума
                              Проста работа, но не е за прости хора

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                                Единодушни сме, че акълът - всички си го имаме......, само не ми е ясно, защо все не можем да хващаме "логиката" на пазара? Май, защото няма такава. Е, ако е така, как да мислим, че това да е на практика алогично? Ей това са някакви каламбури, дето мира ми не дават...

                                На практика - и аз пускам едни дълги. Според мен трябва да има малко по-голяма корекция, но ако стигне до 1.315 - ще затворя /и зная, че след това задължително ще продължи още по-нагоре.../
                                В червеното е оксиморон.

                                Не, "трябва", а "защо" се получава дадено движение, пък било то и корекция.

                                Дотогава "логиката на пазара" ще бъде Тера инкогнита или в обичайния вариант - че не съществува.

                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X