IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • един откос в обратна посока. дълга долар йена от 98.33 стоп 98.27. на 5 мин графика. чук и доджи МАСД. и моментум
    Затварям 1/2 на 98.414 +8 пипса и стопа на останалата 1/2 на 98.27 -6 пипса.
    Все пак пуснах една вода срещу вятъра. да видим....
    1.2 затворена на 98.471 +14
    Last edited by 4ono; 05.08.2013, 11:30.

    Коментар


    • Добър ви ден.
      Успешна седмица на всичкото,трейдър,спекулант и скалпер
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
        още 1/3 затворена на +21 пипса 94.42. Тук има силна подкрепа на 98.40 ако я пробие ще бере мед последната 1/3. стопа над последният червен бар на 30 м 98.666 на -3.6 пипса.
        Затварям сергията последна 1/3 на +20. Ще повръща а на месечна си е за нагоре.
        Last edited by 4ono; 05.08.2013, 10:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
          къса долар йена 98.63 стоп на 98.78. 1/3 затворена на +14 писа на 98.49. Стопа на 98.68 над кака ЕМА 21 на 5 мин.
          още 1/3 затворена на +21 пипса 94.42. Тук има силна подкрепа на 98.40 ако я пробие ще бере мед последната 1/3. стопа над последният червен бар на 30 м 98.666 на -3.6 пипса.
          Last edited by 4ono; 05.08.2013, 09:42.

          Коментар


          • къса долар йена 98.63 стоп на 98.78. 1/3 затворена на +14 писа на 98.49. Стопа на 98.68 над кака ЕМА 21 на 5 мин.
            Last edited by 4ono; 05.08.2013, 09:20.

            Коментар


            • А, казвай какви ги пускаш. Имам нужда от теб. Аз правя обратно на теб и е много доходно.

              Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Туканка съм ДЕДОвото - ама нема барем с кой да си похуртувам интелигентно в тоз форум
              пп нема от мойта класа колеги туканка и затуй е много скучно в тоз форум

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                Туканка съм ДЕДОвото - ама нема барем с кой да си похуртувам интелигентно в тоз форум
                пп нема от мойта класа колеги туканка и затуй е много скучно в тоз форум
                Е па що бре ние не ставаме ли за хортуване ... то и без това от приказки файда няма тъй че ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
                  Ей дон ТаТо къде се затри като манарче у шума бре ... ?
                  Туканка съм ДЕДОвото - ама нема барем с кой да си похуртувам интелигентно в тоз форум
                  пп нема от мойта класа колеги туканка и затуй е много скучно в тоз форум
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                    ТАТО ке се пробва къси от 3313
                    Ей дон ТаТо къде се затри като манарче у шума бре ... ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
                      златно правило е да се търгува срещу очакванията на мнозинството..който иска да чака..нямам идея какво...беше успешна седмица..успех на всички
                      Абсолютно! И аз съм доволен, успех за следващата и приятен уикенд.
                      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                      Коментар


                      • ТАТО ке се пробва къси от 3313
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Всичко много хубаво,ама да ми говори за дивергенции на 5 мин. не ми звучи сериозно!
                          Къде прочете такова нещо бре?
                          И от яната ударих и от аудито. скалпа ми е с 10 пипса стоп и таргет 45 пипса. с мартингейл.
                          Attached Files
                          Last edited by 4ono; 02.08.2013, 17:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                            Има време ТАТОвото и ке го видиш
                            златно правило е да се търгува срещу очакванията на мнозинството..който иска да чака..нямам идея какво...беше успешна седмица..успех на всички

                            Коментар


                            • Всичко много хубаво,ама да ми говори за дивергенции на 5 мин. не ми звучи сериозно!
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                                Като му гледам стоповете и кога ги е слагал - надали
                                Ако е коригирал е спечелил ако ли не е... здраве да е

                                Коментар

                                Working...
                                X