IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
    Аз се надявам днес в 15:30 часа да се променят нещата и евро/долара да хукне надолу..........
    А дано. Щото е така заспало последните седмици, че ме яд като вляза при него.
    http://georgipiskov.blogspot.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
      На мен този рейндж, който се получава от края на миналата седмица ми харесва и ми е доходоносен. Да си продължава така още. Днес според мен ще реагира на новините за БВП-то
      Аз се надявам днес в 15:30 часа да се променят нещата и евро/долара да хукне надолу..........
      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
      Джеси Ливърмор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
        тез 17 пипона дето ни делят от 3560 ще ги сваля цял ден и ще ми ходи по нервите..ако изобщо иде до 3560
        Още си чакам целта 1.3560.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
          таз педерастия ще ни лази по нервите докъто се срути....лоши новини катери добри новини пак катери няма новини пак катери свалиха му лихвата пак нагоре
          На мен този рейндж, който се получава от края на миналата седмица ми харесва и ми е доходоносен. Да си продължава така още. Днес според мен ще реагира на новините за БВП-то

          Коментар


          • таз педерастия ще ни лази по нервите докъто се срути....лоши новини катери добри новини пак катери няма новини пак катери свалиха му лихвата пак нагоре
            Last edited by Stone_Kold; 25.06.2014, 00:40.
            Вся Власть Советам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
              Аз днес изкарах за тока..........,дано утре да е по-добре.....,евро/долара смятам,че е още за надолу.....
              Днес изкарах и за водата.....,
              иначе чакам за надолу.....
              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
              Джеси Ливърмор

              Коментар


              • Някой има ле идея за кабела след час!! Ще има ли някакво движение по време на новините.
                http://georgipiskov.blogspot.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                  Днес ще го пишем дъждовни. Така и не съм влизал никаде. А тепърва, едва ли.
                  Аз днес изкарах за тока..........,дано утре да е по-добре.....,евро/долара смятам,че е още за надолу.....
                  „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                  Джеси Ливърмор

                  Коментар


                  • Днес ще го пишем дъждовни. Така и не съм влизал никаде. А тепърва, едва ли.

                    Коментар


                    • тез 17 пипона дето ни делят от 3560 ще ги сваля цял ден и ще ми ходи по нервите..ако изобщо иде до 3560
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Гледам, имало е новини сигурно в 10.00, и то се е сурнало на юг. който е пуснал биг дога, сега потрива ръчички. Кучика влачи за сега 20тина пипа.
                        http://georgipiskov.blogspot.com

                        Коментар


                        • Взимам едно малко късо от 1.3610 при евро/долар.
                          Като слагам стоп на 1.3650, а целта е 1.3560
                          Успех на всики

                          Коментар


                          • Мисля че ще имаме гап на долу в евро/долар при отварянето на долу
                            Лека вечер

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                              Мерси , но на мен ми удари стопа
                              Смятам,че ще се качи до 1.3602-10,да удари МА13 на 4-ри часова и оттам надолу.....,а може и от сегашните нива да потегли надолу.....

                              Успех на всички.....
                              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                              Джеси Ливърмор

                              Коментар


                              • Златото нещо много поскъпнало. Някой има ли обяснение. Не съм влизал при него, но сега гледам графиките и направо съм изненадан!

                                Коментар

                                Working...
                                X