IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според прогнозите на Саксобанк, тази година Мерио Драги ще сдаде багажа поради политиката си за обезценка на еврото и ще го замени Вайдеман. Това хич не ми изглежда толкова нереално. Ако стане се влизам с всичко на дълги.
    Иначе тази седмица, не е като да нямаме данни и новини от Европа и САЩ. Да не говорим и за пейролите, където доста мела прогноза надолу са дали. От 321K миналия месец, този очакват 240K. Според мен няма да има такъв дълбок спад, но знаели човек.

    Коментар


    • Там колко ли им е готино на деска. Все едно си играят компютърни игри. Вероятно са оставили алготата да разцъкват и само от време на време продухват стоповете.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Fiscalist ме изпреварил...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Не търгувам форекс, но един въпрос ме мъчи и ще съм благодарен, ако някой може да помогне:
          Как така държави като САЩ, Япония, Русия и др. все се борят за валутата си и не успяват никога напълно, а малка страна като Швейцария успя с 1 изречение? Казаха /преди не помня колко време/, че Еврото ще е 1,20 франка и цял свят капитулира. Никой не смее и не прави опити /или поне така изглежда / да го бутне този курс . Как обяснявате този за мен феномен?
          Хе-хе!
          Щото Швейцарците казаха: ще "напечатаме" (перефразирам) толкова франкове, колкото е необходимо, за да поддържаме този курс! И това е видно от главоломното нарстване на валутните резерви на ШЦБ!
          Т.е. напъни в посока на франка има, ама шанса да надвият "печатницата" на ШЦБ е нулев.

          Коментар


          • На швейцария и е лесно, защото там натискът е, че и купуват валутата. Тоест, ако много и се вдигне цената ЦБ винаги може да им шитне още, защото тя си ги прави франковете, а същевременно си трупа и резерви по този начин. Докато обратния вариант е лош, защото ако трябва да се крепи валутата, ЦБ трябва да продава резерви ... лошо.
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Кой има щвейк..., освен някой завеян руснак и шепа евреи..., няма обем за маниполуцая и избушване.... Трохи на масата.....това е валута за обежище не за спекула.
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                ина4е казано сложи примерно 2 трилиона евра и ще го държиш на дадено ниво наплаши 4е ще браниш това ниво с неограни4ен капитал и няма да се пробива примерно 1.30 евра за долар


                На тях пари им не требе .... инак щеха да го оставят (франка) да си поскъпне

                Страхът трудно се преодолява само със знания

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Не търгувам форекс, но един въпрос ме мъчи и ще съм благодарен, ако някой може да помогне:
                  Как така държави като САЩ, Япония, Русия и др. все се борят за валутата си и не успяват никога напълно, а малка страна като Швейцария успя с 1 изречение? Казаха /преди не помня колко време/, че Еврото ще е 1,20 франка и цял свят капитулира. Никой не смее и не прави опити /или поне така изглежда / да го бутне този курс . Как обяснявате този за мен феномен?
                  ина4е казано сложи примерно 2 трилиона евра и ще го държиш на дадено ниво наплаши 4е ще браниш това ниво с неограни4ен капитал и няма да се пробива примерно 1.30 евра за долар
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Не търгувам форекс, но един въпрос ме мъчи и ще съм благодарен, ако някой може да помогне:
                    Как така държави като САЩ, Япония, Русия и др. все се борят за валутата си и не успяват никога напълно, а малка страна като Швейцария успя с 1 изречение? Казаха /преди не помня колко време/, че Еврото ще е 1,20 франка и цял свят капитулира. Никой не смее и не прави опити /или поне така изглежда / да го бутне този курс . Как обяснявате този за мен феномен?

                    Швейцария може и да е малка,но ..... но крие огромни тайни


                    Успех
                    Страхът трудно се преодолява само със знания

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Не търгувам форекс, но един въпрос ме мъчи и ще съм благодарен, ако някой може да помогне:
                      Как така държави като САЩ, Япония, Русия и др. все се борят за валутата си и не успяват никога напълно, а малка страна като Швейцария успя с 1 изречение? Казаха /преди не помня колко време/, че Еврото ще е 1,20 франка и цял свят капитулира. Никой не смее и не прави опити /или поне така изглежда / да го бутне този курс . Как обяснявате този за мен феномен?
                      много пари и пак пари.....и на еврото да сложиш 1 000 000 контракта на дадено ниво и още 2 млн да стоят готови за атака и еврото ще има граница или нещо такова е
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Не търгувам форекс, но един въпрос ме мъчи и ще съм благодарен, ако някой може да помогне:
                        Как така държави като САЩ, Япония, Русия и др. все се борят за валутата си и не успяват никога напълно, а малка страна като Швейцария успя с 1 изречение? Казаха /преди не помня колко време/, че Еврото ще е 1,20 франка и цял свят капитулира. Никой не смее и не прави опити /или поне така изглежда / да го бутне този курс . Как обяснявате този за мен феномен?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Много е минорно настроението с това евро, баунса съвсем умрял.
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • тая гърция голема мъка от сума ти години все е препъни камък и реално ккакво се пройзвежда там?нищо
                            Вся Власть Советам

                            Коментар


                            • Тогава ще продължи да пада
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                                няма ли кой да сложи поръ4ки купува на еврака от евро банките и фондовете? за мен този спад без корекция е уговорен предварително между големите
                                Импулс, човече! Импулсите са си такива, изглеждат безкрайни. И когато вече не очакваме ... рязко ще дръпне на север......
                                http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                                Коментар

                                Working...
                                X