IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • РЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪСТ НА ДОЛАРЯ абе редко май нацелих дъното . кажи Ръъъъъъъъъъст редко

    подписахте ли доларовите депозити

    Коментар


    • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
      Почнаха да излизат и загубите на банките - Дойче 150 милиона минус,Сити 150 милиона....дали майката на Джордан не е най-споменаваната жена тия дни

      Коментар


      • Почнаха да излизат и загубите на банките - Дойче 150 милиона минус,Сити 150 милиона....дали майката на Джордан не е най-споменаваната жена тия дни
        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
          Май гарантирани бяха до 65000 $.....
          Да, защото компанията е регистрирана в УК.
          А, иначе основателите са руснаци

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            казаха че и бая народ бил с ипотечни кредити във франкове . аз си спомням че преди година две в Чехия /май/ бяха най популярни кредитите във франкове . ами врътнаха едно катебенце и на иврипейците тия швейцарските мошета
            Гледай, гледай

            Коментар


            • казаха че и бая народ бил с ипотечни кредити във франкове . аз си спомням че преди година две в Чехия /май/ бяха най популярни кредитите във франкове . ами врътнаха едно катебенце и на иврипейците тия швейцарските мошета

              Коментар


              • Пичове, не мислите ли SNB направи най-големия удар на века с този ход?
                Целият свят /даже и Голдман/ беше къс франкове заради пег-а на 1,20...и сега всички им се налага да закрият позициите си на 1...
                Така ШНБ вместо да им ги продава на 1,20, сега може да го прави под 1...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от EUR/USD Разгледай мнение
                  Дано да няма, че на тия Фондове за компенсация ще им се разкаже с играта. Иначе аз пък разбрах че от Оанда са добре. Но Алпари си заминаха.

                  Май гарантирани бяха до 65000 $.....
                  „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                  Джеси Ливърмор

                  Коментар


                  • ай кажи дъно кат си отворен

                    Коментар


                    • Сори, не съм искал да те обидя, а най-малко се имам за някакъв трейдър, само си чеша крастата

                      Коментар


                      • ша ва схвана аз всичките вас велики трейдъри появяват се и изчезват

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                          Дюлгерино ,първо виж едно друго Фибонце ,ама на Месечна и тогава около 1,1250 -1,12 има резон другата седмица за едно дълго Евро ама за малко

                          Сори мен ,не трябваше да е на твой пост ,сори
                          Да, разбрах, предполагам и зидарят е схванал

                          Коментар


                          • къде си бе тандеме кога дойде

                            че аз до сега не съм видял някой да познае връх или дъно та може и на теб да не повярвам

                            ей ама какви трейдове правеше 2010 с еврото разказваше играта на форумо

                            и тандеме дюлгерин ще викаш на чааветата си незнам беше залязал ама пак изгря

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                              Бая гориво ще трябва за това излитане...не ми се вярва
                              Като го гледам как се сипе от небето, каква ли сила ще му трябва да се дигне туй ойро, а?
                              http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                                Бая гориво ще трябва за това излитане...не ми се вярва
                                Дюлгерино ,първо виж едно друго Фибонце ,ама на Месечна и тогава около 1,1250 -1,12 има резон другата седмица за едно дълго Евро ама за малко

                                Сори мен ,не трябваше да е на твой пост ,сори
                                Last edited by tandem; 16.01.2015, 18:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X