IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    ми не точно, готвим се да ги продаваме вече,, купуването беше преди време...
    И аз така мисля-сел от 1,1573-цел март 2019-ако не затворим под 1,1246 в края на месеца -ЛОШО,много ЛОШО-значи сме изтървали дъното

    Коментар


    • ми не точно, готвим се да ги продаваме вече,, купуването беше преди време...

      Коментар


      • Юнаци, купувате ли евраци, че не останаха евтини?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
          Почакай една година -и накрая на септември ,началото на октомври ще има по добър курс
          Ясно..схванах
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Почакай една година -и накрая на септември ,началото на октомври ще има по добър курс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Някой да търгува ли GBP/EUR ...или да каже мнение поне - накъде се е зъпътил паунда ...
              Смятам дългосрочно да си купя малко - като преобразувам част от акаунта си от EUR в GBP и ги завъртя на LSE ...
              Никой не се престраши да каже ако не цифра, то поне посоката ... ама цар-пазар показа ...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Някой да търгува ли GBP/EUR ...или да каже мнение поне - накъде се е зъпътил паунда ...
                Смятам дългосрочно да си купя малко - като преобразувам част от акаунта си от EUR в GBP и ги завъртя на LSE ...
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                  Не тъжи Гросе не скърби, доларот ке оцелее, най тъжи за еврото нещастно, че към ада ще се втурне бясно.
                  Шменти капели от хитрите американи,амиииин

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Господа и дами,другарки и другари с прискърбие ви съобщамам ,че доларът го почнаха .Не 1.25 ,но и 2 му е малко.
                    Не съм злобен нито му мисля лошото просто човек трябва да се наглася според политиката очертаваща
                    светлите ни дни.
                    Не тъжи Гросе не скърби, доларот ке оцелее, най тъжи за еврото нещастно, че към ада ще се втурне бясно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Господа и дами,другарки и другари с прискърбие ви съобщамам ,че доларът го почнаха .Не 1.25 ,но и 2 му е малко.
                      Не съм злобен нито му мисля лошото просто човек трябва да се наглася според политиката очертаваща
                      светлите ни дни.
                      Първоначална цел 1.0777, нали

                      Коментар


                      • Господа и дами,другарки и другари с прискърбие ви съобщамам ,че доларът го почнаха .Не 1.25 ,но и 2 му е малко.
                        Не съм злобен нито му мисля лошото просто човек трябва да се наглася според политиката очертаваща
                        светлите ни дни.
                        Last edited by Grosss; 29.06.2017, 05:50.

                        Коментар


                        • Stom go pishe v internet trjabva da e verno-kupuvai

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            Туй бижу от коя година е? Манипулация от класа - явно висшата партийна школа още си казва думата
                            Нема такова нящо бря Емо ........ горе у лево си пише 24 Юни 2017
                            Last edited by ТАТО; 24.06.2017, 05:03.
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                              Според анализатори от немската инвестиционна банка Deutsche Bank, след три години еврото ще струва 0.95 долара, а Европейският съюз ще се сблъска с най-мощното изтичане на капитали в историята на световните финансови пазари.

                              http://businesslady.eu/%D0%B8%D0%B7%...B0%D1%80%D0%B0
                              Туй бижу от коя година е? Манипулация от класа - явно висшата партийна школа още си казва думата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Моята прогноза е 1,25 до 1 .09.2017
                                У бряяяяя
                                Чул та Господ
                                Значи Иелуустон требе да изригва.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X