IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Валутна двойка GBP/ JPY.
    Ценови параметри.
    вход-152.80; стоп 152.08; лимит 153.5(за целта в 153.85).
    времеви хоризонт-2дни до края на седмицата.
    Посоката е от зададена от дневен фрейм, а параметрите са зададени от 1 H.
    Добрютрю, доста време не бях влизал тука.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение

      Парите са в лева в банката. Трябва само да превалутирам.
      ОББ безкасово за суми до 10 хиляди
      курс продава 1,958
      курс купува 1,951
      фиксинг 1,95583
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение

        Парите са в лева в банката. Трябва само да превалутирам.
        Ами, щом мислиш че ще ти излезе по евтино.... Казваш на каките на гишето, че искаш курс от дилъра и в зависимост от обема - получаваш. Онлайн ако е, също за по-големи суми имаш опция за връзка с дилъра. Звъниш, той ти дава курс и номер на операцията. Вписваш я при обмяната и си готов.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

          Курсо изобщо не го интересува сумата ти.

          За сума над 10К звъниш на дилъра и би трябвало да получиш нещо като 1.9559-1.956. Брънзат те с 15 такси и пак си на 1.959. Що не си купиш от чейнч?
          Парите са в лева в банката. Трябва само да превалутирам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение
            Здравейте,
            Ако искам да купя евро в банка как според вас трябва да върви курса спрямо сумата, за да знам как да се пазаря. Официлалният курс не ми изглежда изгоден дори за малки суми. Питам в тази тема, тъй като очаквам, че тук са специлистите по валутна търговия
            Курсо изобщо не го интересува сумата ти.

            За сума над 10К звъниш на дилъра и би трябвало да получиш нещо като 1.9559-1.956. Брънзат те с 15 такси и пак си на 1.959. Що не си купиш от чейнч?

            Коментар


            • Здравейте,
              Ако искам да купя евро в банка как според вас трябва да върви курса спрямо сумата, за да знам как да се пазаря. Официлалният курс не ми изглежда изгоден дори за малки суми. Питам в тази тема, тъй като очаквам, че тук са специлистите по валутна търговия

              Коментар


              • https://www.fxpro.ru.com/trading/products/info

                Ето как FXPro без да правят нищо към клиентите си,се вписват в "новите регулации" на ЕСМА.Колкото повече отворени позиции държиш,толкова повече автоматично се увеличава лоста.Всичко започва при база 1:50...
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                  Да тази става и ако не виждаме входа, то поне изхода трябва да намерим(нали сме от сеирджиите), запътили сме се към "ЧИСТИЛИЩЕТО"!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Да, имам я и аз тази графика . И може би нея са ползвали за попълване на годините в .... ''SPX'' от 1790
                    Ама освен ''яка'' и ''интересна'' , за нищо не служи
                    А некой да обяви вход по нея .............и таргет

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Много яка , но не се чете - можеш ли да и подобриш качеството?
                      https://i.pics.livejournal.com/polit...9_original.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение


                        [ATTACH=CONFIG]n3316863[/ATTACH]


                        Предполагам , графиката в далечните минали години не са я нарисували по ''отчетите'' на сегашните фирми влизащи в SPX , а може да са взели някакъв индекс , друг или икономически показател на някаква база ...........
                        Ама , на .........факт .............Графиката я има ..............
                        Абе и ти си прав. Човекът е поискал графика и ти си я дал. Какво значение има, че няма СиП

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Много яка , но не се чете - можеш ли да и подобриш качеството?
                          Търся от къде съм я свалил, най късно до утре ще ти намеря адреса. И за да не си губим времето взаимно и понеже си от нашия лагер с Баце имам исторически графики за 500 години на зад за различни инструменти включително и златото. Пиши на имела ми todor@618abv.bg за да ти ги пратя.
                          Last edited by Todor Sabev; 24.03.2018, 23:05.

                          Коментар


                          • Много яка , но не се чете - можеш ли да и подобриш качеството?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение


                              [ATTACH=CONFIG]n3316863[/ATTACH]


                              Предполагам , графиката в далечните минали години не са я нарисували по ''отчетите'' на сегашните фирми влизащи в SPX , а може да са взели някакъв индекс , друг или икономически показател на някаква база ...........
                              Ама , на .........факт .............Графиката я има ..............
                              Малко да улесня нещата , макар че бях наруган в темата биткойн , когато я пуснах. Могат да се видят и историческите събития във време пряко свързани с тренда на акциите. А относно 13 век все още търся надежден източник. Поздрави. Потърси я в интернет , тука нищо няма да можеш да разчетеш или да ти я пратя.

                              Ето и графиката.
                              Click image for larger version

Name:	Cv9FbPZUEAIBuCO.jpg
Views:	3
Size:	48.5 КБ
ID:	3316943






                              Attached Files
                              Last edited by Todor Sabev; 24.03.2018, 22:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Нещо от 13 век нема лЕ ?
                                Къв СиП от 1790 бря?

                                Click image for larger version

Name:	Screenshot-2018-3-24 ^SPX (-2 10%) - S P 500 - U S - Stooq.png
Views:	1
Size:	24.2 КБ
ID:	3316863



                                Предполагам , графиката в далечните минали години не са я нарисували по ''отчетите'' на сегашните фирми влизащи в SPX , а може да са взели някакъв индекс , друг или икономически показател на някаква база ...........
                                Ама , на .........факт .............Графиката я има ..............
                                Last edited by БАЦЕ; 24.03.2018, 19:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X