IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
    Чудесни нива за продажба с цел мин. фигура. Наздраве и успехи!
    Много е рискова тази идея, няма смисъл да се гони дивото за сметка на питомното. Ако ще е такава консервативна позиция каквата предлагаш по добре на мястото на ТП на късата да се сложи бай лимит, друга опция е както аз ще направя в понеделник понеже си затворих позициите + добавките ми под 1.1300 кажи речи почти от дъното на + 1к лв, та от понеделник пускам дължа от текущи нива и добавките на долу както съм ги описал в предния пост, така съм почти сигурен че ще закача дъното или нещо близко до него и същевременно няма да изпусна ако тръгне веднага нагоре. Успех!
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • Чудесни нива за продажба с цел мин. фигура. Наздраве и успехи!

      Коментар


      • С риск да се потретя, не премине ли трайно над 1.1350 и 1.14,нивата около 1.12 не трябва да се забравят като алтернатива.
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
          Вуйче, мишките планирали нещо, но дошла котката и го развалила. В момента организираната борсова престъпност прави тест на пробива на клина т.е. текущият поглед е надолу.
          До тук всичко върви по план, според мен си имаме дъно, тест на дъното, отблъскване.... т.е всичко необходимо да ме убеди че отиваме бавно и славно към върха от февруари 2018 - 1.2550 нивата, надявам се по път натам да има повече 100-200-300 пипсови корекции, понеже на тези нива под текущата цена ще са ми разположени бай лимит ордерите в обратен ред, тоест най-големият по обем ще чака най долу, както направих и сега. Не ми пречи и да го направи като тренд, което е много вероятно също, там пък са бай стоповете и така Да видим....
          Мнението ми води до фалит !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
            По принцип сега ще е хубаво да затворим хубаво над 1.1250 за силно потвърждение на моя сценарий, но не е задължително според мен. Може да се случи и идните дни с някоя новина, над 1.1300 добавям към основната позиция, която е именно там, а добавките са ми до 1.1200 последната за сега.
            Вуйче, мишките планирали нещо, но дошла котката и го развалила. В момента организираната борсова престъпност прави тест на пробива на клина т.е. текущият поглед е надолу.

            Коментар


            • По принцип сега ще е хубаво да затворим хубаво над 1.1250 за силно потвърждение на моя сценарий, но не е задължително според мен. Може да се случи и идните дни с някоя новина, над 1.1300 добавям към основната позиция, която е именно там, а добавките са ми до 1.1200 последната за сега.
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение

                Прав си за коментарите, ама ча пък толкова, почти никой не пише вече
                Дъно под 1.11 е възможно ама много малко вероятно според мен, и не за друго ами защото вече големите са се позиционирали дълги и едва ли ще поддаде тази подкрепа си мисля. Другата седмица ще стане ясно, но нови екстремни дъна така или иначе не очаквам.
                Къде го гледаш на графиката това 1.20 не виждам ако очакваш нещо от Фед,Тръмп или Г20 друга работа е.Това с танкерите ако се повтори ...и се запаткат ала Садам,тогава не 1,20 ами не знам.
                РЕДА тука ли е?
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                  Вуйче, докато не премине трайно над 1.1350, не може да се каже, че текущият спад е приключил и ново дъно около 1.11 няма да е изненада, дори напротив, необходимо е!
                  По-добре малко, но стойностни коментари, отколкото постоянни нападки и словесни борби.
                  Прав си за коментарите, ама ча пък толкова, почти никой не пише вече
                  Дъно под 1.11 е възможно ама много малко вероятно според мен, и не за друго ами защото вече големите са се позиционирали дълги и едва ли ще поддаде тази подкрепа си мисля. Другата седмица ще стане ясно, но нови екстремни дъна така или иначе не очаквам.
                  Мнението ми води до фалит !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                    Супер се получи спадът, закачи ми повече от половината бай лимити, от другата седмица го чакам над 1.1400 и безпроблемен път до 1.2000.
                    Абе тук много умряло станало, да не сте се изместили другаде и да не знам ? Да няма някакво по активно място за бъбрене ?
                    Вуйче, докато не премине трайно над 1.1350, не може да се каже, че текущият спад е приключил и ново дъно около 1.11 няма да е изненада, дори напротив, необходимо е!
                    По-добре малко, но стойностни коментари, отколкото постоянни нападки и словесни борби.

                    Коментар


                    • Супер се получи спадът, закачи ми повече от половината бай лимити, от другата седмица го чакам над 1.1400 и безпроблемен път до 1.2000.
                      Абе тук много умряло станало, да не сте се изместили другаде и да не знам ? Да няма някакво по активно място за бъбрене ?
                      Last edited by ВУЙЧО; 14.06.2019, 15:58.
                      Мнението ми води до фалит !

                      Коментар


                      • https://money.bg/finance/tramp-prizo...tna-voyna.html
                        Този какаванин грубо манипулира всякъкъв вид пазари-искренно се надявам някой регулаторен орган да му свие сърмите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                          Вуйче, по-скоро продажба от нива около 1.14 с цел около 1.12 и след това ще го мислим дали става за купуване
                          Успех!
                          Мислих си го същото, но при положение че чакам 1.2000 не ми се рискува, предпочитам да хвана движението надолу (ако се получи такова) чрез бай лимити и да чакам, отколкото да продам и да се прецака нещо. Патил съм си вече така, точно заради такъв суинг не успях да стана първи на един конкурс с награди. Иначе който иска може да пробва и така както казваш ти, ама внимателно да не ви изяде тренда нагоре!
                          Мнението ми води до фалит !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                            Залагам яки бай лимити от 1.1250 до 1.1100, ще е супер ако върне до там.
                            Иначе основната ми позиция е бай от 1.1300, хайде да видим ще върне ли днес / утре.
                            Вуйче, по-скоро продажба от нива около 1.14 с цел около 1.12 и след това ще го мислим дали става за купуване
                            Успех!

                            Коментар


                            • Залагам яки бай лимити от 1.1250 до 1.1100, ще е супер ако върне до там.
                              Иначе основната ми позиция е бай от 1.1300, хайде да видим ще върне ли днес / утре.
                              Мнението ми води до фалит !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение

                                Времето за бича радост че настана е факт ! Въпросът е че пазарът рядко ще пуска подаръци надолу и трябва да се дебне внимателно за всеки 150-250 пипсов спад за допълнение на дългите. Аз ще го чакам с отложени ордери, пък да видим ще ме огрее ли. Иначе 1.2000 не ни мърда. Ако някой иска да се обзалагаме сега е моментът
                                Притеснителна увереност лъха от изказването ти, Вуйче.

                                Коментар

                                Working...
                                X