IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • оооооооооооооооооооооооо евро измамничето редко се е обадил

    кво става евроооооооо. нещо май измамата ти вече нещо не върви

    хяхяхяхя

    ТА ТАКА
    ТАНДЕМЕ . ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ ТЕБ . ПУСКАЙ КЪСИ НА ЕВРОТО . МОЯ ИНДИКАТОР НЯМА ГРЕШКА . С ТОЗИ ЕКСТРЕМУМ НА ДНЕВНА НОВИТЕ ДЪНА НА ЕВРОТО СА В КЪРПА ВЪРЗАНИ .
    ПО НАТАКЪТ ТАЗИ ГОДИНА ПО СЪЩАТА ПРИЧИНА ЩЕ ИМАМЕ И НОВИ ДЪНА ПОД 1,06

    НЕ СЕ СЪМНЯВАЙ В МЕН . АЗ КАЗВАМ САМО ИСТИНАТА . РЕДКОВЦИТЕ СА ИЗМАМНИЦИТЕ КОИТО ИСКАТ ДА НИ ПРИБЕРАТ ПАРИЧКИТЕ .

    НАЗДРАВЕ ТАНДЕМЕ !

    Коментар


    • Прав си архитекте-тепърва се почва......похода към 1,46 ще продължи до към 2024г. (според мен) .Успех

      Коментар


      • тандеме . еврейската валута евро доста падна . според мен тепърва се почва само да пръснем еврейския балоняк

        Коментар


        • КЪДЕ Е РЕДКО . ОНОВА РЕДКО .................... ХЯХЯХЯХЯЯХЯХЯХЯХ ТОЙ МНОГО ГО РАЗБИРАШЕ ФОРЕКСА ЕВРЕЙЧЕТО МУ МАЛКО

          Коментар


          • Много време не е писано тук. Кофти работа

            То, ако на форекс не сте способни да печелите, то и от акции няма да сте способни да печелите (по честен начин)

            Коментар


            • Моята техника ми говори че до лятото на 2024г Е/$ би трябвало да расте в първата си част -после корекция и пак ръст, и чак тогава ще може да се каже КОГА ще свърши поскъпването .Така е било досега.Успех

              Коментар


              • Мерси!
                По принцип и аз съм склонен да вярвам на техниката, щото фундаментът се променя от туит на туит. Само, че техниката дава различни послания на различни послания според зависи на какъв период гледаш.

                За тази "фундаментална" хипотеза срокът беше до края на 2021.

                На теб какво ти говори техниката?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                  Какво смятате за следната хипотеза:
                  - Идва дефлация, ФЕД държи лихвите около 0, следвателно при американските облигации се отваря голям реален положителен рейт. Всичко се мята на долара + европейските каши (Италия, Испания, Гърция и т.н.) = EUR / USD стига до 0.8-0.7.

                  Фантасмагории или реален сценарии?
                  Фантасмагории на квадрат -не си губи времето да ползваш фундамента за прогнози във нищо -техника му е майката.Успех

                  Коментар


                  • Какво смятате за следната хипотеза:
                    - Идва дефлация, ФЕД държи лихвите около 0, следвателно при американските облигации се отваря голям реален положителен рейт. Всичко се мята на долара + европейските каши (Италия, Испания, Гърция и т.н.) = EUR / USD стига до 0.8-0.7.

                    Фантасмагории или реален сценарии?

                    Коментар


                    • Здравейте, не знам какво се случи вчера след 19 часа, но от тогава тези шипове при Долар'лев(и при другите валутни двойки с лева ги има тези шипове) по-посока на поскъпване на левчето започват много да ми харесват, Като такива шипове при Евро'долар не се наблюдават по графиките).
                      Моля ЕЦБ или БНБ, в зависимост коя е институцията в момента която брани лева да не поскъпва "така", да се забави с една идея при реакцията си, защото от всичките шипове успях само в два да се включа и да Ви "помогна" в тази борба - тези два и революта ги видя ( в Трейъдр-а пък се виждат че шиповете са доста повече).
                      Също ще е добре да ги оставите тези шипове да станат по-големи от 2 стотинки - примерно 3, 4, 5 стотинки (Не че 2,1 стотинки и 1,3 стотинки шип не ми дойдоха добре, но като са по големи шиповете аз ще мога по добре да "помогам")
                      Знам че ставам много нагъл вече със следващата ми молба (описана по-долу), обаче нали разбирате че заради това че съм с ограничено количество левчета съм в доста деликатна ситуация спрямо Вас затова Ви моля да кажете:
                      1. Ако е ЕЦБ, моля да отговори - колко левчета имате още (след тези намеси), от онзи суап който се договори преди няколко дена.
                      2. Ако е БНБ, моля да отговори до колко евро (ако "гадовете" "атакуват" с евро ) ще купувате преди да вземете други мерки ? - че опитът на швейцарците, който накупиха към 750 миларда евро и се отказаха да купуват евра и да пазят франкът да не поскъпва, ми е още пресен.
                      3. Ако е някоя 3-та институция то моля да кажат предварително до кога ще я караме с тези шипчета.
                      Разбира се, в ситуацията описана по-горе, аз ще гледам да "помагам" когато мога - с малко ама от сърце.
                      Благодаря.

                      Коментар


                      • Това вашето са дреболии... На мен ми преместиха пост от една тема в друга !!! И това при положение че се оставят хора като фрости и блябля да пишат...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                          И съобщенията работят и картинки се качват и видео също ...............

                          пп...... Сега ще ме изтрият , макар че ги защитавам.................Щот' не съм по темата
                          С картинки и аз се мъчих, но форума много ги смалява така, че на тях да не се вижда нищо. Затова теглих една майна и се отказах.

                          Иначе и аз се дразня от това обратно подреждане на постингите, което е много изнервящо. Човек не може да проследи какво се е случвало в историята на темата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                            Ами дайте да отидем другаде или да си пуснем наш?
                            Съгласен съм , голяма е мъка тук, почти нищо не работи, нон стоп бъгове и грешки
                            FinancialMarkets.Zone

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                              Тоя форум който го е програмирал и настройвал си е оставил ръцете!
                              Може ли такава некадърност!? Не стига че всичко е наопаки и съобщенията не работят ами не може дори и картинки да се качат нормално. За видео пък да не говорим...... И защо форумът регира толкова бавно? Да не би вместо на сървър да сте го инсталирали на настолен компютър от 1999г?
                              И съобщенията работят и картинки се качват и видео също ...............

                              пп...... Сега ще ме изтрият , макар че ги защитавам.................Щот' не съм по темата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                                Тоя форум който го е програмирал и настройвал си е оставил ръцете!
                                Може ли такава некадърност!? Не стига че всичко е наопаки и съобщенията не работят ами не може дори и картинки да се качат нормално. За видео пък да не говорим...... И защо форумът регира толкова бавно? Да не би вместо на сървър да сте го инсталирали на настолен компютър от 1999г?
                                Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                                Ами дайте да отидем другаде или да си пуснем наш?
                                Аз отдавна го мисля това за наш форум, но чакам сега да ми уредят един хубав домейн, Иначе той проблемът с новия форум е кой ще го администрира, защото в началния момент от време се иска много работа. Ако ти се захванеш да понесеш това бреме на гърба си, сървъра вече го имаш (този на който работим). Инсталирай MySQL и един VBulletin, и да започваме да го разкрасяваме. На първо време ще сложим някой временен съществуващ домейн, докато си регистрираме по-хубав. Например forex.sts.bg

                                Ако запретнеш ръкави, още довечера можем да пишем в наш си форум. Ако трябва да се плаща нещо лиценз за VBulletin, аз ще го платя. Ако избереш друг модел форум, нека да е друг, но гледай да е по-функционален и по-шарен от phpBB и да има готова кирилизация.
                                Last edited by Mateev; 10.12.2019, 15:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X