IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
    Колега, тия се ебават д тебе нещо
    Шегувам се! No hard feelings
    Дилемата е - колегата проблем със стоповете ли има или с валутната двойка
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
      Баси, за пореден път стоп ударен до пип и в моята посока. Кви са тез свинщини мамка му.
      Колега, тия се ебават д тебе нещо
      Шегувам се! No hard feelings

      Коментар


      • Баси, за пореден път стоп ударен до пип и в моята посока. Кви са тез свинщини мамка му.
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Cyprus government spokesman: Next few hours critical to the country’s future

          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
            ТАТО може и да се закачихме за дългите , стискай палцо
            бръъъмммм бръъъмммм бръъъмммм
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Oт 1,297хх надолу

              Коментар


              • Айде стига се пънахте, че току що скъсих.

                Дайте ми 30 пипа за надолу и после съм с вас.
                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                Коментар


                • ТАТО може и да се закачихме за дългите , стискай палцо
                  Мнението ми води до фалит !

                  Коментар


                  • едно късо ози/долар от мен, стопче 1,0460

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                      Добре де, така или иначе щях да те питам, че поглеждам и там какво става и се закова точно на границата ти. Очаквам, че ще повтори
                      на 4 часа стигна долния болинджър, засега толкова, а на месечна е много опънат ластика, поне до 88 го чакам да върне, ама кой месец ще е Божа работа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от кроки Разгледай мнение
                        е сега да не издребняваме за 5 пипа, затворих ръчно на 94.25 , 150 пипа в торбата доволен съм, въпреки че още надолу го виждам, но ще изчакам, че днес много шантаво ще е
                        а дългото евро/долар ми е хеджирано с дълго долар/лев, каквото и да стане не ме бърка, след това ще го мисля
                        Добре де, така или иначе щях да те питам, че поглеждам и там какво става и се закова точно на границата ти. Очаквам, че ще повтори
                        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                          Браво, ама стопа ли е ударен с курс "sell", че нещо "buy" не го виждам под 94.20?
                          е сега да не издребняваме за 5 пипа, затворих ръчно на 94.25 , 150 пипа в торбата доволен съм, въпреки че още надолу го виждам, но ще изчакам, че днес много шантаво ще е
                          а дългото евро/долар ми е хеджирано с дълго долар/лев, каквото и да стане не ме бърка, след това ще го мисля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от кроки Разгледай мнение
                            така, първата цел ударена, честито на печалившите
                            продължавам да стискам палци за втората
                            Браво, ама стопа ли е ударен с курс "sell", че нещо "buy" не го виждам под 94.20?
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Добър ден на всички!Няма нищо бичо на пазара/вчерашното забавяне на 1,2958 беше само зада се конфигурира за числа под 1,284х/за съжаление/днес пазара ще се мъчи,да удари всички стопове на дълги позиции.


                              п.п:не е съвет за търговия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от кроки Разгледай мнение
                                късо долар/йена цел 94,20
                                дълго евро чакам да затворим гапа
                                и стискам палци
                                така, първата цел ударена, честито на печалившите
                                продължавам да стискам палци за втората

                                Коментар

                                Working...
                                X