IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тва слухче ми доде дюшаш, тейкнал съм профита вместо на 7575 на 7548. Голямо боцкане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОРЕУРОДА Разгледай мнение
      Реде, я процедирай ко виждаш ??? Пил ли каВе , ако не си пий и пак процедирай
      1,31222>1,30922
      Първото много вероятно,
      второто е НДЕЖДА !!!
      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

      Коментар


      • Някой знае ли на какво се дължи спада?

        Поздрави и успехи!
        NO SIGNATURE FOUND

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          1377/1452 Лонг злато/шорт платина. Да видим кога ще се наиграя
          Аут 1378,50 /1439,50 Почна да ми аресва

          Коментар


          • Реде, я процедирай ко виждаш ??? Пил ли каВе , ако не си пий и пак процедирай
            ¥@K$€££¥@K Гарантирано фалит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
              моя палантир казва 1,34
              A бре АКАР ккъф ПАЛАНТИР имаш пък ти.
              Имаш само някви пипалца и то ко не са ти
              стъпнали отгоре !!!
              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                теб.пак те хващам напушен
                стига опъва локуми.объркваш добрите,хорица.ще си помислят,че е сложно
                нали знаеш кой син е изпращан да работи на борсата.най.............я
                Харесва ми определението за това, че и на международните пазари - за да върви - трябва да липсва напрежение, въпреки, че го има - както при всяка друга работа, във форекса - още повече. Трудно се преглъщат загубите - и точно тук е голямото изкуство: дали можем да ги приемаме с необходимата философия? Е - не! Защото в човешкото начало е заложена идеята за постоянно побеждаване. А това е невъзможно.

                В тоя смисъл е идеята, за която говорите. Хората, които леко затварят губещи позиции са осъзнали смисълът на форекса. Най-често те са крайните победители от даден рунд с пазара... Изкуство е и да затвориш губеща позиция при най-малки загуби.

                За мен наистина в определени моменти е сложно. Сложно е да се разделя с губеща позиция, но това не е никакъв съвет към "добрите хорица", нито към който и да било друг.

                Иначе - има много сентенции, за това, какви качества притежават хората, които неотменно присъстват в дадена професия и не биха могли да помислят за напускане
                при никакви обстоятелства. Аз си мисля, че не попадам към групата на тия хора, но може и само да си мисля това...

                Човек трябва да е достатъчно-радикален в решенията си, от които зависи нормалното му съществуване.

                Хубави приказки казвам /според мен/, ама дали са верни - ей точно това - се разбира напред във времето..., т.е. - все си представям, че безгрешно мога да прогнозирам, а се оказва друго...

                Хайде, че вече виждам дъното на чашата с кафето..., успехи - довечера ще разбера докъде сте дръпнали и дали ще мога да ви настигам!

                /лично аз - ако реализирам загуби - ще ги приемам философски -"напушен"......, поне, докато не се науча да се разделям навреме с губещите позиции..., ама това идва оттам, че все още не съм избистрил за себе си понятието "затваряне на позиция в точният момент"/
                Last edited by зарата; 17.04.2013, 09:33.
                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                Коментар


                • Добро утро!

                  Успехи днес.

                  Анди да стяга редиците
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Добър ден,на всички!EUR/USD 1,3141/38/-1,322x/3-7/.

                    п.п:не е съвет за търговия.Отбелязана вече "pivot point"/повратната точка/ 1,2985.Таргет на системата1,325х/6/
                    Last edited by n.o.r.c; 17.04.2013, 08:57.

                    Коментар


                    • 1.3020 ли е критичното на дългите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        загубите се вземат,БЪРЗО,ВЕДНАГА.не ги къташ и не се(надяваш)
                        печалбите си ги кътай
                        в противен случай се превръщаш в пълзящо ЖИУОТНО,КОНТРЕЛ
                        Абсолютно точно!
                        Много рядко може добавка да ти спаси позиция, в повечето случаи добавяш по-големи минуси на минусите. Тръгне ли на минус - има нещо сбъркано, махаш и чакаш пак...

                        Та добро утро

                        Успал съм се да добавя Яни
                        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Нямам таиминг ...днес ме запали и си правих пилешка крем супа....нали съм на диета ...а да ти се похваля и ходя да бягам ,2ра седмица
                          Хах ..,

                          я, раздуй с 2 лафа само какво визираш по-точно, че варианти за крем супа с пилешко много. Соса от к'во го прави само ми кажи?

                          П.П. С бягането умната, че товари ставите
                          Last edited by marandi; 17.04.2013, 01:53.

                          Коментар


                          • Нямам таиминг ...днес ме запали и си правих пилешка крем супа....нали съм на диета ...а да ти се похваля и ходя да бягам ,2ра седмица
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Входа на 31.08 добре ....имаш и обем на позицията предполагам ....но ако си затворил и на 31.70 нямаш.Да на 31.08 беше критично ниво.....на късите.Затова се учудих че вчера че след пробив на 30.50 искаш да влизаш къс ...при условие че там бе и мувинга и зона 29.95 на подкрепа.Да и моите дълги са като твоите но не затворих на обем даже и от горе ....корекцията бе плитка под 31.40 ....очаквам нива в зона на 33.20 ....
                              Котьо,

                              ако не ръгаш тайминг на числата дет' цепиш - няма ти обадя и една супа как да си спретнеш ( черничкото )

                              Коментар


                              • Входа на 31.08 добре ....имаш и обем на позицията предполагам ....но ако си затворил и на 31.70 нямаш.Да на 31.08 беше критично ниво.....на късите.Затова се учудих че вчера че след пробив на 30.50 искаш да влизаш къс ...при условие че там бе и мувинга и зона 29.95 на подкрепа.Да и моите дълги са като твоите но не затворих на обем даже и от горе ....корекцията бе плитка под 31.40 ....очаквам нива в зона на 33.20 ....
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X